Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Happy_27

Termin kwiecien 2006!!

Polecane posty

Aniutka dzień pełen wrazeń:) Asmana chcialabym mieć takie wyjątki:) Ja z mała tylko w piewnicy podrzucic do pieca nie byłam;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To samo mowiła mi dzić pielegniarka wiec sie nie martwię:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale bedziesz z lubym:) zMoj tez wezmie wolne ale po świetach:( długo jeszcze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pewnie macie racje z tym chodzikiem ale ja czasami nie mam co już z nią zrobić, kiedys jak już jej naprawdę nuda doskwierała to założyłam nosidełko i chodziłam z nia jak kangurzyca :) zwłaszcza wieczorem jest wściekła :( a kojec kupiłam bo czasami mam wrażenie że ktoś jej nadepnie na głowę jak leży na podłodze a my wszyscy w domu a poza tym czasami \"ciągnie\" po podłodze i zimno :( idę coś zjeść bo głodna jestem :) narazie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mój nie bierze wolnego poprostu tak pracuje, im nie przysługuje wolne wrrrrrr , dlatego chce zmienic prace ... Ja sprzedam zabawki tej bardziej kosztowne dzieci już nie planuje, więc szkoda żeby leżały ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniutka moja wieczorem tez wredotka jest. Asmana ja to jeszcze jedno bede chciała, ale czasem mam wrazenie ze nie, szczegolnie jak mnie złośc dopada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asmanka to jak to będzie bez Ciebie? odezwij się czasmi no co Ty .... potem będziesz musiała czytać zaległości tyle :p dobra lecę bo się zsikam :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aniutka-smacznego... Roza no pewnie że jeszcze jedno \"z jedynaka ni to pies ni sabaka\"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moja mama też tak mówi o tym jedynaku:P My też napewno bedziemy mieć jeszcze jedno dziecko A ma któraś u nas troje lub więcej?? Ja chodzika nie kupuje. ZXmyjkam dalej sprzatać, bo jutro bedziemy mieć gośći i czasu nie bedzie. Pa🖐️ Na ten Kurnik to trzeba się zalogować??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i się naspała :( pół godzinki...nie zdążyłam zjeść :( dałam jej zupę, kichneła sobie z pełną buzią i jesteśmy obie w kropki :) już nie wiem co mam z nią zrobić, marudzi i marudzi...jezu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak KAsika musisz się zalogować. Izula nadal śpi, ja poleżałam coś mi niedobrze to pewnie od tej czekolady... aniutka to przyjdź do mnie jak Iza wstanie pomarudzą sobie obydwie ... Ty kochana jedz, boś nie dożywiona .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja zaparzyłam sobie meliskę i wypiłam bo mnie coś nerwy biorą... :( zjadłam też całą czekoladę z nadzieniem toffi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mnie też coś bierze gardło boli i głowa też.A ja mam babke piaskową kto ma ochote to zapraszam. Aniutka ❤️ marudna jest bo może ząbki wychodzą Oskar był straszny nic go nie ionteresowało tylko na ręce jeść wogóle nie chciał ale potem jak wyszły było lepiej. Ja też paliłam przed ciążą a jak zaszłam to nie mogłam palić bo mnie mdliło.A teraz czasami mam takie naloty aby zapalić ale nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie rób tego Asmana bo dopiero wtedy bedzie krzyczeć:D Mój spi, więc narazie błoga cisza. Wera nie kuś tą babką

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasika może odrobinke nie jest kaloryczna bo sama ją robiłam bez dodatku cukru no tylko 0,5 szklanki to jest bardzo mało. Asmana uspokuj sie bo wezwie policje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to może mały kawałeczek.. i tak na świeta bede musiała przerwać diete. Asmana a ty to idz na spacer----SAMA!!! niech się mąz zajmie panienkami,a moze jest teraz w pracy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oskar bawi sie starą klawiaturą więc moge coś porobić. Dzisiaj dałam mu obiadek warzywa z kurczakiem i pomidory.Ale chyba mu nie smakowała bo nie chętnie ją zjadł ale zjadł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kacpi uwielbia tę z pomidorami, tylko potem cały brudny jest. Tak jak Tosi, jemu tez się zdarza kichać przy jedzeniu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ok, to jaką chcecie, czerwoną, zieloną, zwykłą, a może owocową? Asmanaie to chyba by sie przydał kielich:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wera to idz, jak mój wstanie to owoc jakis dostanie. Asmana to trzymaj się ja jak już nie mogę to na chwilke wychodze do łazienki, a Kapi ma włączoną karuzele i siedzi w łózeczku. trochę marne, ale lepsze niż nic:O Teraz to już nie wypali bo babcia zepsuła nam karuzelkę:(:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale mi się humor poprawił jak Was poczytałam :) to ja poproszę babeczkę jak coś zostało ;) ja nigdy nie odmawiam :) wychodzą, wychodzą :0 już tak od 4 miesiecy wychodza :) ale już widać :) a wiecie, ze ja nigdy nie paliłam...a i mąż mój dla mnie rzucił...już prawie 3 lata nie pali :) Asmanka ja chyba zrobię to samo co Ty...to sobie podyndają:) Kasika ja też tak robię, do wyra i karuzela... wariatkowo dzisiaj normalnie...wrrr tak samo jak Asmanka warczę...:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Babki zostało, ale Wera uciekła (razem z nią!!):P herbaty ci za to naleje,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×