Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Happy_27

Termin kwiecien 2006!!

Polecane posty

oj jak tu pusto :( dziewczynki ja tez juz sie zbieram i wyłaczam komputer bo mąż wrócił więc zaraz kolacja z pysznym winkiem :) dostalam bukiet tulipanów...piękne... już kieliszki na stole zapraszam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Placki wątróbkowe. Wątróbka drobiowa lub wieprzowa ok. 20 deko 2 cebule,czosnek, mąka mleko ,sól, pieprz,wegeta garść kaszy manny. Wątróbke siekamy ,cebulke w kosteczke, czosnek wyciskamy dodajemy mąke ,kasze manne, przyprawy i mleko.Z tego ma powstać taka konsystencja jak troche ż rzadka śmietana.Mąke zawsze biore tyle ile mi potrzeba niewiem dodajcie 2-2,5 szklanki mąki w zależności ile tego chcecie zrobić.Jak to wymieszacie to na patelnie,smażymy na złoty kolor z jednej i drugiej strony.Sos ze słoiczka . Oskar spi ale dał koncert dzisiaj wychodzi mu dwójka na dole. Kasika 👄 to co ten twój mężuś robi że wraca po nocach-jeżeli można wiedzieć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Słoneczko jakbym widziała Oskara po jedzeniu identiko.Fajny ten pies na początku myślałam że prawdziwy :) Super dzieciaczki 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc wam, ile stron zapisanych w ciagu tylko jednego dnia, nie ogarnelam tego wszystkiebo, wrocilam dwie godziny temu z pracy, prawie 12 godzin poza domem, padalm i rzucilam sie na lodowke. A tam pusto, amoja przyaciolka, ktora jest zarazem moja sasiadka poratowala mnie zupa, mniam, nie lubie konca semestru, konsultacje, bezesensowne siedzienie w szkole i takie tam. Brrr. No ale juz w domu i moje dwa anioly spia. A wy znowu o jedzeniu. Super. tO ODRYLISMY OSTATNIO SKRZYDELKA, jak juz mowimy o jedzniu, zwykle skrzydelka wymoczyc w oliwie z przyprawami i na blach na okolo 40 minut na 200C. z salatka bomba, jak ktos lubi chrupac:)) Nawet moj niejadek zjadal. Za mna chodzi rosti, taka schwajcarska potrawa, zmieniaczki boczek , galka muszkatulowa, ser i to sie zapieka cos ala zapiekanka, ale super. No albo fondu, mmmmmmmmmmmmmmm. juz nic ni mowie ide sie napic dzis ..... rumianku:)) buzka elizabetaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wysłałam zdjęcia, jak macie to dajcie znać, bo mogłam coś namieszać:) lece spać, i mała coś sie odzywa. Dobranoc:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Róża zdjęcia doszły - ale z Ciebie laska:) Wera każdy tak myśli jak wchodzi i widzi naszego pluszowego pieska:D a podobnego mamy na podwórku- żywego:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzień Dobry:classic_cool: Nareszcie przespalismy całą noc, aż nie mogę uwierzyć. Aniutka🌻 i jak udała się rocznica?? Słoneczko🌻 jakie słodkie zdjęcia, szczególnie podoba mi sie to z Mateuszem Wera🌻 kochana, faktycznie sypiesz przepisami jak z rekawa:) Karol po pracy (tzn, wieczorami) remontuje nasz dom, dlatego wraca tak póżno:( zmieniłaś stopkę i teraz nie mogę znaleść naszego bliogu;) Możesz mi jeszcze raz podać adres?? Elizabeta🌻 Ty też o jedzeniu;) Ale mi smaka robicie... Róża🌻 dzięki za zdjęcia, ale Majeczka ma duzo włosków i jaka fajna wanienka:P Zgadzam się ze słoneczkiem super wyglądasz pio ciąży. Asmana🌻 i jak obiechałaś?? Miłego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej:) Wstałysmy i bedziemy jesc:) Dzieki, ja uwazam ze jestem za chuda, miałam nadzieje ze po ciazy zostsanie mi pare kilo:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzień doberek :) Słoneczko jakie masz śliczne małe słoneczko w domku :) a tak naprawdę to całkiem duże :) Elizabeta widzisz kochana takie życie belfra :p, znowu smaku mi narobiłaś :) i tylko pozazdrościć takiej sąsiadki :) Roza własnie ściągam pocztę więc jeszcze nie widziałam fotek :) O Kasika dzisiaj pierwsza : a Ty gdzie masz kochanieńka zdjecia :) u mnie też już druga z kolei cała noc przespana bo przez katar to 2 nocki były z przerwami :) Oj Kasika udała się udała :) tylko moją starszą córcie naszło na dyskusje na temat nowej lekcji jaką miała w szkole PDŻ no i oczywiście opowiadała czego sie dowiedziała a my rylismy ze śmiechu :) np \"mamo a wiesz że dojrzewający chłopcy maja podczas snu wzwód tzn. im staje mają wytrysk?\" mówię Wam ubaw mieliśmy jak nigdy :) Asmanka wstałas kobito?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rozyczko doszły śliczna Twoja córcia :) a Ty nie jesteś za chuda tylko w sam raz - ja jestem jeszcze chudsza :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wera :) u nas słoneczka nie ma ale chociaz nie pada :) nawet nie wiedziałam ze macie takiego fajnego bloga :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aniutka Kasika Wera Roza dziękuje kochana za zdjęcia ja mam kilka kilogrgramów zbędnych z chęcia odstąpie... Elizabetta slłoneczko Cały czas jestem i czytam.. A byłam u teściowej i tam bym nie została:):) moja mama mieszka 520 km ode mnie:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
uuu no to faktycznie u teściowej to nie za bardzo...zapomniałam Asmanka że rodzice daleko, pisałas przecież :) I co Natalka zostanie na dłużej czy wraca dzisiaj? Mnie dziś boli głowa, już wypiłam 2 kawy i wzięłam procha :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aniutka za dużo wina sie wypiło, ale super że wieczór sie udał i to jeszcze z takim humorem:) U nas znowu było zimno, chłodno i wogóle... Jutro jedziemy po Natalie. Idę położyć Izulke i poleże sobie w wannie i może się legne , bo dzisiaj pobudkę miałam o 4 do 6 i potem spanie do 8

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wera wysłałam:) my dziś idziemy na spacer i na zwazenie, nie pada to trzeba iść:) Aniutka jeszcze chudsza?? O matko, ja mam wrazenie ze ze mnie szkapa he he

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Piszę a później poczytam o czym pisałyście. Od poniedziałku zaczęłam pracę i nie miałam czasu nic nasmarować na forum. Teraz Aśka śpi a jak wstanie idziemy do przychodni bo jej bardzo oko zaropiało. Z tym okiem od właściwie od urodzenia jest pięć światów. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziś dzień sprzątania, ,piorę firanki czyszcze dywany:O Nie wiedziałam, że tak dużo kurzu mam w domu:( Nie cierpie tego..😠 Moze któraś pomoże??:P Róża🌻 ja tez odstąpie ci kilka kilo, a reszta dla Aniutki:P Aniutka🌻 :d Świetna ta twoja córa:D Wera🌻 dzięki Asmana🌻 sama bym się wykapała, ale wanna zajęta przez firanki, pluszaki kacperkowe i szmaty różnego rodzaju... Serek🌻 biedna Asia❤️ dużo zdrówka dla chorego oczka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I był listonosz, Boże co za uczelnia😡 zrezygnowałam z niej miesiąc temu (i przeniosłam się na inną) a ci przysłali mi, że zostałam skreślona z listy studentów😠 I znowu musze jechać wyjaśniać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasika ja z chęcia pomogę... Miałam pospać, ale coś nie mogę... Ja firabki prałam miesiąc temu, więc sobie odpuszcze teraz:P aniutka jak głowka?? Silvia strasznie długo Was nie ma !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzisiaj totalna laba zero gotowania, bo nie ma dla kogo Iza zupke ze słoiczka skonsumuje , mi tam nic nie potrzeba:) Wiecie co mam coraz większą ochotę na papierosa - nie chce wracać do tego nałogu!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam, ja tylko tak na chwilkę. czekam na opiekunke i lecę do pracy. zaraz ją wyszykuje na spacerek i pojada dziewczynki. U nas taka piekna pogoda że z pewnościa to nie zima. serek moja Dianka tez miała problemy z oczkiem ale ropiała juz po wyjsciu ze szpitala. Miała przetykany kanalik. U małej moze to zapalenie spojówki. daj znac jak wrócicie od lekarza. z oczkiem nie ma żartów. Mamy już jedynki na górze. :) i nimi zgrzyta :( Fajnie ze tak odrzyło nasze forum. miłego dnia i do usłyszonka. Czas szykowac się do pracy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×