Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Happy_27

Termin kwiecien 2006!!

Polecane posty

moja łóżeczka nie uznaje :( zaraz założe sobie słuchawki na uszy i muze włącze... Nie no te znowu o żarciu normalnie robrajacie mnie... Weta to niby taka dobra, ale jak widzi, że więcej chętnych to się zmyła - sknera!!!:) Moja jadła ogórkową, miałam dać ze słoilczka, ale się zlitowałam...a ta mi się tak odwzięcza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja robie jeszcze większe byki:O Moj miał dziś rosół i dałam mu 2 pierogi, smakowały mu!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zębem!!:D A tak poważnie, to daję mu małe kawałeczki, nauczył się takie jeść i nie ma już odruchu wymiotnego, zreszta daję mu potem popić. wery nie ma to znowu jestem pierwsza:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to nalej Kasika :) może być owocowa :) no własnie jak ontego pieroga pogryzł :) wiecie co? ja to jestem wogóle do d... z organizacją ja żeby jej zupę ugotowac to musze albo jak spi albo jak ktos jest i sie nia zajmie...a teraz siedzi mi na kolanach i roztrabia...Asi plan lekcji poszedl w ruch...zabrała i sie wydziera...ratunku!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My sie tez na basen wybieramy..tak jakoś od miesiąca:O Wera napewno znajdzie ci ten przepis albo wymyśli:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
qrwa ... nie wytrzymam dłużej niech ten mój chłop przyjedzie i posiedzi z nią chociaż jeden dzień

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
prosze Aniutka. Asmana daj jej flipsa czy coś, niech się zajmie czymś i da ci oddychnąc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asmanka ja mam dokładnie to samo!!! cos mi sie popsulo z pisaniem popryestawiao sie cos.... moj maz bedyie za pol godz. cale szczescie bo juz nie wyrabiam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasika w tym rzecz, że ona niczego nie chce o wszystko jest darcie nawet na rekach jest nie tak... Ide piwo otworzyć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asmana:D Świetna jesteś piwa tez mi się chce, ale takiego słodszego, a wdomu takiego niet

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurde żebym ja się piwkiem zadowoliła o nie wódeczke mroże ojj muszę się wieczorkiem rozluźnić a jeszcze będzie mezuś więc może cosik będzie:P Kasika jakie piwko lubisz ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co tu tak pusto??? Tosia się kąpie i zaraz spać...wreszcie odpocznę, dała dzisiaj do wiwatu...:( Asmanka a Ty pijesz już? Mam nadzieję że Izulka nie wisi na klamce :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
idę kolacje Asi robić zachciało jej sie mozzarelki z pomidorami...takie życie...myslałam ze zaraz spać pójdę dobrej nocki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aniutka zazdroszcze Ci tak na cycusia sie budzi i nawet nie je ale trzyma sobie poprostu w buzi... Ja sie obawiam, że zanim mój mąż wróci to ja będę już wstawiona:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc wam, dzis mi sasiadka zaserwowala placki ziemniaczane, musze je tylko sobie uzmazyc, i dala mi przepiekny wieniec adwentowy iwc powiedilam go odrazu na drzwiach wejsciowych, moze go kint nie ukradnie. ide jest, bo niedawno wrocilam z pracy, ale jutro juz sobota i tylko 5 dni pracy w tym roku.... buzka odezwe sie pozniej elizabetaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Elizabetaa pozazdrościć koleżanek- sąsiadek strasznie długo pracujesz ... jak TY dajesz rade bez Iguni... Wera robaczku co robisz??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
asmana, dlugo pracuje tylko dwa razy w tygodniu, ale plan mam tak ustawiony ze w te dni zaczynam np o 1 wiec od rana siedze, z iga w domu albo ide na spacerek. kolezanki im fajnie ulozyly plan lekcyjny, tylko raz ma na 8, a tak od rana to sobie siedze z igunia, potem sie powoli zbieramy do zloba i do pracy. Fakt ze wychodze najczescie ostatnia ze szkoly, ale jakos mi to nie przeszkadza, nie lubie rano wstawac, iga tez spioch bo spimy zazwyczaj do 7:30. Moje aniolki juz spia, a ja ide jeszcze do sklepu i wyrzucic smieci. Musze poprac, umyc naczynia, jak znajde czas to wpadne poczyctac coscie nabazgraly. Maci jakies fajne przepisy na ciasteczka swiateczne??? e.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×