Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Happy_27

Termin kwiecien 2006!!

Polecane posty

wiesz mam jedna tak rodzinke maja 7 dzieci i tworza naprawde fajaną gromadke , nie maja tylko duzego mieszkania a tak to nic im do szczęcia nie brakuje az miłó sie na nich patrzy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Każdy ma inne podejście .. Żanetka - jak moja ulubienica z Na wspołnej :) ide siku:) i grzecznie do łóżeczka w oczikiwaniu na męża ciakawe czy będzie jak pisał... Tobie życzę spokojnej nocki bużka , pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejo no ładnie żeście nadrobiły :) 3 strony w jeden wieczór :) ale mam lekturę a obiecałam sobie że dziś nie siedzę przed komputerem bo mam tyle rzeczy do zrobienia....i klapa, jak znajdę chwilkę to pzreczytam ...nie będzie łatwo :( Asmana a Ty co nie od rana? masz nas dość? Jak samopoczucie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc aniutka:))dolaczam do kawki:)) ciezko mi pisac bo osila ze mnie i sobie ucielam przepieknie palec, ajaj:((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Elizabetka no własnie mnie kusiły te naleśniczki ale jeszcze poczekam bo to od 10-go m-ca :) a krysia zejdzie napewno :P Aniu26 na początku spełnienia marzeń i wszystkiego co najlepsze :) a teraz Ci napiszę do słuchu: brak mi słów na to co piszesz, tymbardziej powinnaś być z nami, będzie Ci milej, raźniej, weselej, przyjemniej i jeszcze mogłabym wymieniać :) dawaj dziewczyno do nas codziennie parę słówek co u Was, myślisz że brak faceta Cię dyskfalifikuje? ja przeszłam to co Ty i było też bardzo źle bo mnie mąż poprostu nawalał jak tylko sobie wypił ale ja na drugi dzień z uśmiechem na twarzy szłam do pracy i udawałam ze nic sie nie dzieje, nie miałam komu o tym powiedzieć, nie było internetu u mnie w domu i dostępu do tylu fantastycznych osób...wiesz co Ci powiem Anusia że rozpoczyna się w Twoim życiu nowy etap, lepszy etap i to co Ci ten człowiek zrobił powinno Ci dać siłę a napewno nie jest wart tego żebyś rezygnowała z siebie i ze swoich przyjemności, gardź nim i nie zawracaj sobie głowy...było minęło a dla twojego dziecka to będzie zawsze tata jakby nie było i coby się nie działo.... wracaj Anusia :) Rybka no pewnie że nie myślimy tak jak piszesz :) dla mnie też Tosia była najśliczniejsza :) a połozyłam się o 21.40 i masaż mnie ukoił do snu :) Asmanka? Ty też ćwiczysz? no nie...ja wczoraj narazie się zapoznałam ...i przerażona jestem ilością tych ćwiczeń w późniejszym czasie - dzisiaj chyba zacznę, tylko nie wiem czy wieczorem czy w ciągu dnia... Asmana...wzbraniasz się? ja też :) ale czasami się przytulę to wtedy mój mąż jest w 7 niebie :) a Elizabeta ma rację :) łóżko to łóżko i nie ma co :P Asmanka ja męzowi wytłumaczyłam ze się uzależniłam i tyle :P a tak na poważnie to chyba mnie rozumie że potrzebuję kontaktu z ludźmi a jeszcze jak są to mamusie dzieci w tym samym wieku co Tosiek to rewelacja :) Słoneczko u nas też obwinia się listonosza :) biedny :) a jak mój mąż sie do mnie zbliża to mówię \"kochanie dzisiaj był listonosz więc sam rozumiesz\" :P Słoneczko mój chłop mnie codziennie pyta \"i co tam na kafe?\" a ja mówie że nic a już się tez odgrażał że musi wejśc i coś napisać :) Elizabetka co zrobiłaś ?! uciełaś palec?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja swoją kawusię kończę :) ale pyszna jest :) Tośka na podłodze już 40 minut siedzi i tylko słyszę \"ma ma ma ma ma\" wiec zajrzę do niej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na Tośkę nie da się nie zwracać uwagi jak płacze bo to się zaraz robi ryk i histeria ... :( a potem nie można jej uspokoić więc musiałam ją z tej podłogi zabrać, nie iwem czy jej cos nie bierze bo kicha, prycha i cos mokro pod noskiem :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasika a Ty żyjesz po tym babskim wieczorze? Wercia się wczoraj na chwilkę pokazałaś i znowu poległaś :( Asmanka co u Was?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Elizabetka 3 kilo no nieźle super trzymaj tak dalej:) a będziesz wyglądała w czerwonej sukieneczce jak miss aniutka kochanie witaj u nas znowu na wariackich papierach Mąz znbowu wczoraj o 1 wrócił:(:( mam dość jeo pracy i teraz tez pojechal na chwile. Ja zmykam pod prysznic, bo jak wróci jade sobie za zabiegi i na zakupy sama w spokoju.. Papa pewnie mało będę zaglądała...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć A ja z pracy tu do Was wpadłam. Asmana to ćwiczymy razem bo dziś 4 dzień. Ja Cwicze wieczorem przed prysznicem, ale oprócz ćwiczen to diety nie mam. Elizabeta gratuluję, tylko nie przesadzaj z tą dietą i ćwizeniemi bo jeszcze nam całkiem znikniesz. Słoneczko my też mamy przystjnego młodego listonosza ;) ale ja wolę męża. Ja po ciąży to mam większą ochotę na przytulanki z mężem niż przed i widze że on też to zauważył i troche wykorzystuje :P :) Aniutka mam nadzieje że się wyspałaś. A dziś mój mały też jakby troche furczał noskiem, mam nadzieje że choroba go nie bierze. traz wracam do pracy Miłego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam. Jestem nowa. Mam pytanie o te cwiczenia. Ratunku ja chce schudnac. Przytylam 10 kilo i strasznie wciaz chce mi sie jesc. CO ROBIC???????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć.Ani zawami nadążyć piszecie jakbyście miały motorki. W nocy tak wiało teraz też że myślałam że nas zdmuchnie. Teraz to będą choroby bo mrozu nie było i bakterie sie rozmnażają . Aniu 🌼 zaraz ci wrypie masz do nas zaglądać codziennie jak będziesz miała czas bo jak nie to Ja i Asmana tam do ciebie przyjedziemy a nas trzeba sie bać :P tzn. mnie mniej ale Asmany to trzeba :P :D kochana Asmanka 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ELZBIETA kilka stron wcześniej znajdziesz link do ćwiczeń 6 weidera Cześć Wera

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Bardzo miło mi sie Was czytało, tak ciepło i mądrze wczoraj pisałyście ( jak nigdy:P ) Jestem wykończona, jak mały dalej się tak bedzie budził to umre z niewyspania. Na dodatek mi niedobrze, a wypiłam tylko dwa piwa:O Troche złamamłam diete:O:D Ale trudno taki wieczór nie zdaża się niestety czesto. Od rana znowu mineranlna. Ania26 co ty pitolisz dziewczyno?! Jak to do nas nie pasujesz? Wszystkie mamy problemy, naprawde. Jedyny super facet to mąż Aniutki, ale jak sama piszę to drugi, więc ty też pewnie za drugim razem bedziesz miała więcej szcześcia. Nie uciekaJ OD NAS, ja myslałam, że sie w realu spotkamy, a ty nawet na kafe nie chcesz:(:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Slepe jesteście, to nie Elizabeta tylko elzbieta:P Pozdrawiam nową mamuske🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasika ale wszyscy wiedzą że chodzi o elzbiete :) zgadłam to czym sie tak objadłaś??????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiem, że jestem niekonsekwentna ale piwo i lody:D:D:D Wera nareszcie jestes łajzo😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Elizabeta – żeby tam moja 200 zjadła. Ania26 – jak bardzo chciałabym Cię pocieszyć ale aż brak mi słów. Z twojej wypowiedzi bije rozpacz i smutek ale jestem pewna, że Twoje życie się odmieni. Trzymaj się kochana i zaglądaj tutaj. Nie zamykaj się w sobie. Rybka – moja bratowa jak urodziła synka to też od urodzenia wyglądał cudnie. Może to kwestia porodu, bo ja miałam dość ciężki i w dodatku przenoszoną ciążę prawie bez wód płodowych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Serek może tak, ja się nie męczyłam, tętno dziecka słabło to cesarka i już był na świecie. Zaglądam tu, a robota nie idzie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×