Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Happy_27

Termin kwiecien 2006!!

Polecane posty

Kasika jakiś niewiarygodny ten bromete bo wpiasła 2 razy i za każdym razem wyszło coś innego;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Mi wyszło jestesmy dla siebie sttworzeni czymi angie Joli i Bratt Pii czy namiętności wystarczy na długo;) Kasika to Wy zbereźniki jesteście;););)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasika wpisałam pełne i wyszło róznie:) Kasika spróbuj jeszcze raz wasze zobaczysz że wyjdzie co innego:) lec przygotowywać kompiel:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dajac ci te szaliki bidna nawet nie wiedzia do czego je wykorzystasz....;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jezu kapiel już z Iza jeszcze nie wstała z popołudniowej dżemki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasika zadowolona z fotelika? Przecie żartuje z tymi szalikami:P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zrobilam sobie ten barometr jak dalam zdrobnienia imion to wyszlo fajne a jak pelne to okazalo sie ze jestesmy syjamskimi blizniakami:((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Elizabetka po co oczka patrzenie to sama przyjemność:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Normalnie jestście zboczone:P:P;) Ja nic nie planuje na walentynki brak mi pomysłów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
asmanka, wiesz jak jest jak planujesz, to mozna troche przedobrzyc, lepiej czasmi troche spontanicznosci i luzu, pamietam ostatnie walentynki, bylismy na zakupach i podszedl do nas pan z mikrofonem i pyta sie mojego lubego jaki mam kolor oczu, a on caly czas ten sam:P, ( nie pamietaj), pan troche nalegal i w koncu powiedzil ze brazowe!! a ja mam zielone (daltonista jeden) ale dostalismy prezent i tak:P obciach nacaly sklep:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hahaha , ale nieźle wqybrnął odpowiadając:):) A w tłusty czwartek najesz sie pączków??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie, moze jednego, chcialam sama zrobic julce, bo dzis w dodatku do gazety jest fajny przepis na paczusie wczoraj sie dowiedziala ze taki dobry znajomy ksiadz odchodzi z kosciola, podobno sie zakochal, fajny byl, na imprezach mozna bylo pozartowac i najbardziejswinskie kawaly to on opowiadal, a tu niespodzianka zakochal sie, ciekawe czy odchodzi z przymusu czy z prawdziwej milosci, nie wyglada na zbyt szczesliwego, a moze jeszcze ze soba walczy, zal mi go, a z drugiej strony trzeba miec odwage zeby tak radykalnie zmienic swoje zycie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja własnie osiągnełam na kojec a jutro koniec aukcji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie dalam ceny minimalnej, bo za to sie dodatkowo placi, wystawilam od 99 zlotych, mam nadzieje ze sprzedam ja za te 150, bo wtedy wyjde na zero

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak?? nawet ie wiedziłam, ale to groszowe sprawy.. musze laktator wystawić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
grosz do grosza bedzie kokosza:P nie, a tak serio, ja wystawiam duzo, i od sprzedazy biora mi prowize, wiec nie chce za duzo tracic na samym wystawianiu, szczegolnie ze co miesiac place rachunki za allegro tak okolo 30 zl, a sprzedam gdzie tak za 200-300 zl max

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×