Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

kobieta z klasą

Babska kawiarenka

Polecane posty

Witajcie kobietki:) i jak mija weekendzik? Pewnie fajniutko,skoro nie ma was tutaj,cieszę się zatem ,bawcie się dobrze,natomiast,jeżeli macie ochotkę na kawkę z mleczkiem i pączki zapraszam,pozdrawiam cieplutko,buziaki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
kaweńka wypita i czas do pracy.....wieczorem siłownia mnie wzywa:D trzeba ruszyć stare d... hihihihihih pozdro dla wszystkich🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej :) he loves me not >> wielgachny usmiech dla Ciebie :D i przytulasek i ... moze lepiej, przynajmniej juz wiesz, jaki jest na prawde.... niby do trzech razy sztuka... ale wierze, ze w koncu spotkasz tego jednego Jedynego Ksiecia z Bajki :) i bedziesz dla niego Najwspanialsza Krolowa :) a jakbys potzrebowala ramienia do tego zeby...no wiesz... to my tu zawsze jestesmy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hey:) wkońcu wróciły kobietki:) Zapraszam na kawkę i szarlotkę,mam jeszcze owoce i czekoladki:D He loves me not,przykro mi,ale nie ma tego złego,co by na dobre nie wyszło:)🌼 ciężko Ci teraz,ale przynajmniej się przekonałaś,że ten tchórzliwy dupek,nie był Ciebie wart:o głowa do góry,będzie dobrze..buziaki dziewczynki,miłego dnia i pracki🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć kobietki, ja dziś od rańca straszne urwanie głowy mam w pracy a do tego potwornie źle się czuję, robiłam sobie usg i okazało się że ten ból brzucha to chyba pękła mi torbiel na jajniku. he loves me not przytulańce dla Ciebie i mnustwo uśmiechów :D, musisz być dzielna i przetrwać to a i pamiętaj jesteśmy z Tobą. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
He loves me not ty się maleńka nie przejmuj skoro on tak zrobił to znaczy że to niedojrzały idiota jest, sam nie wie czego chce, mówię Ci lepiej Ci będzie bez niego, Ty sobie wyobraź jakie męczarnie byś przechodziła z takim wiecznie niezdecydowanym idiotą w przyszłości!!! Jeszcze spotkasz lepszego od niego i takiego który bęzie wart takiej fajnej babki jak Ty!!! 🌻 dla Ciebie A dla reszty babeczek pozdrowionka :) przepraszam że trochę was zaniedbałam ale musiałam wyjechać na weekend i nie miałam dostępu do internetu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej hej Blagam pomozcie: wena mi iciekla a musze napisac jakieszyczenia urodzinowe dla mojego Miska, macie cos?? :) bede wdzieczna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ciao kobietki :) miłego dnia,kawkę nalewam,i ciacho podaję,zapraszam,Ewelciu juz ci cos podeślę jakies sciągi,to sobie albo sie zainspirujesz,albo przerobisz wg.własnego uznania;) http://strony.aster.pl/zyczenia/urodzinowe.htm np. a jezeli nie mają byc typowo urodzinowe to ci cos fajnego napiszę,taki boski wierszyk:) pozdrowionka:*:) a prezent juz kupiłaś?🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) to ja poprosze ten boski wierszyk jesli chodzi o prezent to duzego wyboru nie mialam, atlasu sensownego nie znalazlam, ale kiedys sobie przegladalismy oferty na allegro i tak od slowa do slowa: ja, ze zawsze chcialam miec fajne lalki Barbie i ze jak bedzie corcia, to sie moge bawic, a on na to ze puzzle uwielbia, i ze fajnie byloby w dlugie jesienne i ziomowe wieczory pobawic sie w ukladanie, wiec dostanie 2000 kawalkow :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam od rana ogrone wyrzuty sumienia :o bo ja ani mru mru o tym, ze pamietam, ze ma urodziny, a on biedak, nie przypomni wprost, tylko wysyla znaki sygnaly, dzwwoni w byle jakiej sprawie, chyba z nadzieja, ze uslyszy "wszystkiego najlepszego" ;) jejus jaka ja jestem zla

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej kobietki :) Dziś nie poszłam do roboty i cały dzień się opalałam na dachu bloku :D Fajne takie wrześniowe słoneczko, bardzo pozytywnie wpływa na nastrój :D Ale jutro powrót do pracy, czeka mnie szkolenie z przyszłymi pracownikami agencji reklamowych, czyli, bez urazy, nic przyjemnego :O Dzięki za wszystkie ciepłe słowa, jesteście kochane 🌻. Mój Pawełek rzecz jasna się nawrócił i przeprasza mnie od wczoraj rana. Nie reaguję. Postanowiłam to zakończyć, bo czuję się bardzo żałosna :O Życzę przyjemnego wieczoru, a także nocki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Efciak masz:) \" Jesteśmy tak blisko, a ciągle bliskości spragnieni.. jesteśmy tak czuli, a ciągle czułości za mało; speleceni uściskiem, i tak jesteśmy stesknieni; Czy duzo czy mało niebo nam dało?\" taki krótki,ale dla mnie piekny:) buziaki do jutra🖐️🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziendoberek he loves me not >> :) fajowo musi byc zrobic sobie dzien takiej laby :) Anetko >> dzieki, fajniuski, ale juz po fakcie. Urodzinki byly wczoraj :) Milego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
acha:( Mam nadzieję,że się udały Ewelka urodzinki:) He loves me not-olej go,nie jest Ciebie wart,miłego dnia babeczki i miłej pracy na przerwę zapraszam na kawusię i brzoskwinki;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej ho No, udaly sie :D i prezent tez sie podobal, a zyczenia sklaecilam chyba 5 min przed, bo pod presja najlepiej mysle ;) Milego dnia zycze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość znad_morza
Hej dziewczyny, moge sie dolączyć?poprosze kawusie z mleczkiem, dziś wyjatkowo:( generalnie pije mocną czarną:) siedze od kilku dni w domu, angina sie do mnie przypaletala i z nudów wyje już...zaczelam czytać wasze posty:)och milusio....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej :) sorki ze ostatnio tak mało piszę, ale : praktyki, Anioł [jest wspaniale :D :D :D ] i ....musze też się zmusiić do nauczenia się na poprawke :/ Pozdrówka :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez dziewczynki juz po urlopie i mam urwanie głowy ;) z nad morza-zapraszamy:) pozdrówka dla wszystkich i do zobaczonka moze wieczorkiem:) Ewelka cieszę sie ze sie udały,Millcia trzymamy kciuki;) 😘🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć babeczki właśnie sobię siedzę zadowolona bo wygraliśmy mecz i tak sobie pomyślałam że zajżę do was!! I zaglądnęłam sobie i co widzę... ktoś tu ma pieknę imię \"Aneta\" :) to całkiem jak ja :) Buziaki dla was

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam:) babskie pogaduchy?? czemu nie:D tylko czy mozna jeszcze do Was dolaczyc:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
jadę w sobotę do Krakowa!!!!!! Mam tam spotkać się z koleżankami z neciku:D. Nie mogę się już doczekać.Aż mnie szczypie w tyłek:D ups..... wybaczcie słownictwo:D. Czeka mnie daleka jazda, ale co to jest te 450 km....Nie jechałam na wczasy w urlopie , wiec teraz robię sobie wycieczkę:)Raz się żyje:D. Najbarzdiej z mojego wyjazdu cieszą się moje dziecka, bo nie będę im zawracała głowy : posprzątać, zmyć podłogi, pranie do pralki , itp.eeeee ja też sobie odpocznę i zmienie klimacik na 2 dni:D zanim pojadę będę jeszcze was odwiedzała i popijała kawkę:D pozdro dla wszystkicj🖐️🌻😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam kobietki ciepło ,czule i serdecznie,hihihi :) Jarynka ucałuj moje ukochane miasto ode mnie:) Uwielbiam Kraków za jego niepowtarzalny urok:) Pozytywnie zakręcona-Anetko,wita Cię Anetka :D kiedyś mi sie niepodobało,bo było takie rzadkie,wszystkie dzieci miały pospolite imiona i moje mi sie wydawało brzydkie bo mało spotykane,ale z biegiem czasu coraz bardziej mi sie podobało,a teraz wiem,że to imię poprostu dla mnie i mojej osobowosci,ot Aneta-cała ja :D i zadne inne by do mnie tak nie pasowało, ISA witamy,zapraszamy :) Kobietki no to kawka i ciacho,serwuję,siadać wygodnie;) 🖐️🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
witaneczko:D co tu tak cichutko?????? czyżby wszyscy pochowali się przed upałem?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość orion
Witam dziewczyny dawno tu nie bylam .Ale gdy ja jestem to nie ma nikogo .Pozatym obowiaski .Znow zaczela sie szkola i praca .Ale dla was zawsze znajde czas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość orion
No nie znowu wszyscy wybyli co jest dziewczyny .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×