Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Malice

No i ZABRALI mi FACETA DO WOJSKA .

Polecane posty

Witaj Malice :) Ja w dalsym ciągu obserwuję to nasze forum pomimo że cisza już od dłuższego czasu tu trwa. A nie odzywałam się wcześniej bo jakoś mi się nie chciało ;) hehehe... Mojemu Łukaszowi zostało niespełna 19 dni wojska :D Ciesze się ogromnie. Wczoraj wrócił z ostatniego urlopu do jednostki i zobacze go 23 listopada jak już wyjdzie do cywila :) Nawet nie wiem kiedy to całe wojsko zleciało... W czasie kiedy nie pisałam to nic szczególnego się nie działo, mieliśmy taki drobniutki kryzysik ale już wszystko jest ok. Wogóle to znalazłam pracę i niemam tyle czasu co wcześniej na przesiadywanie na necie :( Pozdrawiam cieplutko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klaudia22
Hej wszystkim!!!! Ja tutaj też czasem zaglądam ale widziałam że przez dłuższy czas nic sie dosłownie nie działo. Mój chłopak od tygodnia jest na macierzystej jednostce w tej samej w jakiej był tylko na lepszej kompani. Ma pełno służb, dyzurów itp. Ostatnio bywa w domu na stałkach na pare godzin. PJ -tke miała bardzo dawno temu, a teraz w zwiażaku ze jest okres adaptacyjny na nowej kompani to przez jeszcze jakis tydzien tez moze zapomniec o PJ, przyjezdza na stalke do domu na kilka godzin i to wszystko. Pozostaja smsy i rozmowy telefoniczne. 2 listopada minely 3 miesiace, a wczoraj 100 dni, zostalo jeszcze jakies 166 dni. Pozdrawiam Was wszystkich!!!!! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klaudia22
jest tu kto?????????????????????????!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! HAAAAAAALLLLLLLLLLLLOOOOOOOOOOOOO

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Taraz to hallo, a wczesniej cisza jak makiem zasiał. :P U mnie nic nowego czekam na Pj do grudnia, w sumie łacznie będzie 7,5 tygosnia jak nie będziemy się widzieli. jutro jedzie na poligon na dwa tygodnie. Masakra jest jak trzeba tak długo na siebie czekać... Jeszcze jak przyjezdzal co 2, 3 tygodnie to było do zniesienia, ale teraz to już przesada... Ale za to porucznik im powiedział, że jak musztre ładnie zrobią 11go (czyli wczoraj) to dostaną 5 dni wolnych w grudniu. Tyle że jako kompania reprezentacyjna może będzie musiał po przyjezdzie z poligonu być na przysiędze jesieni i znów pierwszy weekend grudnia wypadnie.. Chyba, że ich w tygodniu puszczą...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja własnie przed 3 godzinami pozegnalam mojego.... te przepustki sa cholernie krótkie ten czas cholernie szybko leci... lerce mi sie sciska gdy sobie pomysle ze dzis bede spac sama ... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A u Nas dziś jest: 000 CYWIL!!!! Koniec wstręnego MONu, koniec przepustek, stałek, wyczekiwania. Nastała rezerwa :) 3majce się mocno dziewczyny, jeszcze trochę i przyjdzie na Was pora. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malice.. jestes tu jeszcze? Ile Wam jeszcze zostalo? Nam 12.. 12 dni..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka :) Nam zostalo 75 dni. A jesli wypuszcza ich przed swietami, bo jest taki pomysl to jeszcze 10 odpadnie :). U nas w porzadku, ostatnio się ciągnie troche, ale wiosna juz nie daleko. A u Ciebie co slychac? Co sie dzialo przez caly ten czas? Mój Jasiu jest na nartach teraz z wojska. Troche rozrywki maja przynajmniej. :) Pozdrawiam cieplo!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hm.. co sie u mnie dzialo.. w sumie nic ciekawego... studia, i nauka i tyle... :/ a z chlopakiem spoko... wojsko da sie wytrzymac i teraz wiem, ze jak ktos sie rozstanie to napewno nie przez wojsko..... u nas jest spoko... w miare.. :/ a u mnie tez w miare :/ pozdrawiam..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Asicka
mój facet też jest w wojsku.Ja tak bardzo za nim tęsknie!!:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a co ja mam powiedzieć
nie dość że zabrali go do wojska to jeszcze nasz związek jest związkiem na odległość:( bo dzieli duuuuża odleglość. Jest tam dopiero miesiąc zostało jeszcze 11:( Nie mogę pojechać do niego na przepustke bo za daleko więc zobacze go dopiero w przyszłym roku. Mam mnóstwo wątpliwości czy to się uda i jak będzie ale strasznie go kocham. Od niedawna ma komórke więc mamy jakiś kontakt oprócz listów,które uwielbiam. Dziewczyny mam nadzieję,że nasi faceci nie zmienią się w wojsku i bedą grzeczni na wypadach do miasta.Buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A nie moze do Ciebie na PJ pojechac? :) Jak to miesiac? Przeciez pobór zimowy jest w lutym. A jesienny w listopadzie... Zreszta wojsko na starych zasadach trwa 9 miesiecy... Cos mi tu nie pasuje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a co ja mam powiedzieć
masz rację nie pasuje bo to nie u nas:( nie w naszym kraju to raz a dwa poszedł na innych zasadach miał iść jesienią ale poszedł zimą:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przeczytalam
przerczytalam tylko kilka stron topiku wiec moge byc troche niezorientowana ale jesli chodzi o zostawanie chlopakow w woju to dziewczyny nie pozwolcie na to!!!!!! jestem z miasta gdzie jest duza jednostka mam ojca w woju i powiem wam zadna tutejsza dzieczyna nie chce miec wojaka bo to najczesciej pijacy ze ho!!!!! mowie o kadrze, a jak klna!!! zreszta jakie to nasze wojo to kazdy widzi - masakra. zrezta jest takie powiedzenie: tam gdzie konczy się logika, tam zaczyna sie wojsko. lepiej juz byc w policji:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a skad jestes
zagan?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A czemu od razy Żagań? Myslisz ze gdzie indziej bedzie inaczej? Moj Dziubeczek tam jest i nie narzeka. Ja mysle ze gorzej jest w jednostkach falowych, bo tam sobie moga pozwolic na ile chca... A w gruncie nie taki diabel straszny jak go maluja :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eh.... w wojsku byc moze nie jest za fajnie, bo mojemu chlopakowi sie nie podoba i ma dosc.. ale da sie wytrzymac i wcale sie tak nie zmieniaja na gorsze.. moj sie zmienil nawet na lepsze, tzn bardziej docieniamy siebie i ja go i chyba bedzie lepiej miedzy nami jak wyjdzie niz zanim poszedl.. Wolalabym zeby byl blizej i czesciej przyjezdzal, ale dalo sie wytrzymac, a teraz jeszcze 11 dni.. :) Malice, pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ona244 mojemu też wojsko zbrzydło :D:D Raczej nie zostanie tam, moze w policji sprobuje szczescia :) A zmienic to sie owszem zmienil. Wczoraj np dostalam 28 smsow pelnych komplementow i zachwytow nad moja osoba:D:D My tez teraz wiecej ze soba rozmawiamy, tak szczerze. bardziej doceniamy :) Jeszcze troszke i zaczniemy nowe zycie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a co ja mam powiedzieć
Ale wam zazdroszcze,że juz niedługo będziecie mieli swoich z wojska:) a ja jeszcze tyle będe czekać:( żeby go chociaż zobaczyć nie mówie,że na stałe przy sobie.Bo nie dość,że wojsko to jeszcze jest to związek na odległość.Pewnie mi ktoś napisze bym dała sobie spokój ale ja nie chcę. Za bardzo go kocham:) Też uważam,że nie muszą się zmienić na gorsze wręcz przeciwnie-zatęsknią,czułe smsy :) zresztą jeżeli związek ma się posypać to i tak się tak stanie.Ja jestem dobrej myśli:) Mam nadzieje,że czas służby szybko mi zleci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A nie moze czasem zamiast do domu pojechac na PJ do ciebie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Generał broni i żywi
do założycielki topiku. "RZUĆ PROSTAKA, BO TYLKO PROSTAKI IDĄ DO WOJSKA, NIE UCZĄ SIĘ BO SĄ ZA TĘPE. DO TEGO JAKIŚ NIEUDACZNIK CO WYWINĄĆ SIĘ NIE UMIAŁ INACZEJ"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez mysle,ze moj chlopak powinien isc do jakies szkoly,a nie czekac az go do wojska wezmą.. ale trudno juz, nie zmusze go zeby sie uczyc. I nie ocenia sie czlowieka po wyksztalceniu.. byc moze moj chlopak jest po zawodowce, ale to nie oznacza ze jest gorszy od innych.. Ja chce zeby on kiedys poszedl do szkoly i zrobil mature, ale nie dlatego, ze mi przeszkadza ze jej nie ma, tylko dlatego, ze chce, aby spelnil swoje marzenia i pracowal w tym zawodzie jakia go interesuje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a co ja mam powiedzieć
wiesz podróż do mnie od niego trwa około 18 godzin autobus+pociąg takie wspaniałe połączenie:( można samym pociągiem wtedy około 24 godzin:( a więc gdy dostanie pezpustke to zanim by przyjechał to już by musiał wyjeżdżać:( a ja znowu mam studia więc też nie moge jechać. Przepraszam ale nie wiem co masz na myśli PJ??przepustka chyba,bo ja nigdy nie miałam nikogo w wojsku i nie znam się na tym:) Kiedyś mówili,że facet bez wojska to nie facet a nie,że się uczyć nie chciał:) Przecież nawet po studiach facet musi iść co prawda nie na taki okres ale idzie. Nie zawsze przyczyną jest to,że nie chce się uczyć.Np.mojego tata bardzo chciał,żeby poszedł do wojska i to że ze szkołą zawalił z papierami,ale to już dłuższa historia:) Pozdrawiam dziewczyny:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak tak, Pj to przepustka, chociaż sama do dziś nie wiem od czego to skrót ;) No to berdzo niefajna macie sytuacje.. Nie zazdroszcze.. Ale skoro zdecydowaliscie sie na ten zwiazek pomimo tak dużej odległości to nie ma innej rady jak wytrzymać. A przed wojskiem jak częśto się widywaliście? Jak długo już jesteście razem? Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a co ja mam powiedzieć
Poznaliśmy się w czerwcu ubiegłego roku,pracowaliśmy razem i byliśmy ze sobą 24h :) aż do października,a pózniej każdy pojechał do siebie:(.Przed wojskiem w grudniu byłam u niego na Święta i Nowy Rok:) a zaraz po poszedł do wojska a ja wróciłam do domku:(. Razem jesteśmy już pół roku. Właśnie wczoraj mi napisał,że jak wyjdzie z wojska to weźmiemy ślub:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wyszedl :) wczoraj.. i koniec wojska.. :) w koncu pozdrawiam Malice

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nooo :) To gratuluje... Ja czekam do piątku na urlop 14 dniowy.. A potem do kwietnia będzie juz nie daleko.. Tyle przezłam to już przed końcem nie ma sie czego obawiać :) Życze miłego nowego początku, bo pewnie już przesteniesz tu zaglądać ;) Pa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
14 dni :)) fajnie.To duzo czasu spędziacie razem :) A do kwietnia,to spoko,to naprawde malutko :) mi ostatnie miesiace szybko przelecialy.. myslalam, ze sie nigdy nie doczekam, a jednak. :) Ty tez juz niedlugo:) pozdrawiam i dzieki, ze jestes i ze bylas :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zmiana planów, okazało się, że pojadą jeszcze raz na poligon, na początku marca i dopiero pod koniec miesiąca będzie mógł przyjechać. Super... Ehh...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×