Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Malice

No i ZABRALI mi FACETA DO WOJSKA .

Polecane posty

Gość camillaaa
no i koniecznie napisz jak to sie wszystko skonczylo:) Oby dobrze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
poszedl na obiad...... poplakal sie jak mnie zobaczyl..... potem pogadalismy, ale w sumie nic z tego nie wyszlo.. powiedzial, ze raz jest lepiej raz gorzej i ze on nieswiadomie sprawia mi bol.. ogolnie to nie tak miala wyglądac ta rozmowa, bo on chyba uznal ze wszystko bylo i jest w porządku, a ja nie umiem mu wytlumaczyc co jest zle... eh.. nie wiem.. ogolnie potem bylo fajnie, przytulanie itd... ale ja sama nie wiem....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klaudia22
Malice co u Ciebie?? Nie było Cię długo?? Co tam u Twojego chłopaka slychać?? Rozmawiasz z nim często przez telefon?? napisz co u Ciebie>????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość camillaaa
Ona 244 Nie martw sie! Bedzie dobrze, tylko postaraj sie powiedziec wszystko, co zamierzalas i wszystko wyjasnic, zebys potem znow nie miala watpliwosci i sie nie zadreczala.... Trzymam kciuki! Daj znac jak bedzie 'po wszystkim' ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
camillaaa ---> juz jest po wszystkim :) juz nie mam takich wątpliwosci jak wczesniej, juz jest chyba lepiej.. powiedzialam to co chcialam i spoko... jest dobrze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Klaudia22 Ja tak jak mówiłam tylko w niedziele z nim rozmawiam. Ale o dziwo dziś do mnie zadzwonił. :] Rozmawialiśmy tylko 2 minutki, a ja byłam tak zaskoczona telefonem że kurde sierota nie złozyłam mu zyczen a miał urodziny 24go. :-/ Nie dał mi numeru do jednostki więc nie miałam wtedy do niego jak zadzwonić... Ale jutro ma chyba zadzwonić więc nadrobie. Mój mężczyzna ma jakieś problemy z kolanami i był 3 dni na zwolnieniu i jakieś maści mu dali. A tak to mówił, że w weekendy mają luzy a w tygodniu zapieprzają po poligonie. A tak odbiegając od tematu to powiem jeszcze, że dziś uszkodziłam taty auto, zawaszając lusterkiem o garaż To tyle pozdrawiam was wszystkie! Ps: Ona244 No i widzisz, jakoś się trochę rozjaśniło, więcej szczerych rozmow, a przetrwacie, zobaczysz!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiecie co.. mam go juz przy sobie.. wlasnie sobie spi 2 metry ode mnie.. i straszne mnie wkurza, bo chrapie, rozpycha sie, a ja nie moge spac... eh.. kocham go, ale jezu..... jak mozna tak chrapac.... Wstalam, wzięłam kołdrę i poszlam na kompa ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ona244 Hehe, znam ten ból, bo oboje moi rodzice chrapią jak traktor, z tego też powodu śpią w 2 różnych pokojach :D. Naszczęście mój Pluszatek nie chrapie :], bo bym tego nie zniosła. Jak śpie z kimś kto chrapie to dostaje białej gorączki :D A mi zostało 6 dni czekania :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malice ---> :) na szczescie o 2.00 przestal chrapac i poszlam do niego spac i nawet sie nie rozpychal, tylko mnie przytulal :) Juz jutro rano jedzie... :( i znowu musze czekac Ale bylo fajnie :) i juz wszystko jest w porządku :) Malice, do Ciebie tez juz niedlugo przyjedzie, jeszcze pare dni :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ona244 Mój tez sie lubi rozpychać :D Mi zostaje mało mijsca, a potem jak mu mówie, to się dziwi i wypiera :D. wiem, że juz nie dużo zresztą teraz już tak bardzo nie tęsknie i nie odliczam obsesyjnie, a czs leci szybciej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość camillaaa
I jak spedziliscie te wyjatkowe chwile?:) Mam nadzieje, ze wykorzystaliscie na maxa!:) Fajnie, ze wszystko juz w porzadku!:D Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ann-gel
Jejku, życze Wam żeby czas tej rozłąki jak najszybciej przeminął :( Mój chłopak jest na 5 roku studiów, czy jest szansa że przeniosą go do rezerwy (rocznik 82). Ja sobie nie wyobrażam kilku m-cy BEZ NIEGO.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Juz po spotkaniu.. rozstalismy sie dzis o 5 rano.. Bylo super :) nie kłócilismy sie ani nic i milo spędzilismy czas :) Szkoda, ze juz pojechal, ale jestem juz tak do tego przyzwyczajona, ze juz to w ogole mnie to nie boli i po prostu wiem, ze tak musi byc.. Sama sie dziwnie sobie, ze nie czuje az tak wielkiego smutku, czy czegos w tym rodzaju.. Prawdopodobnie przyjedzie do mnie za 11 dni, bo wtedy ma urodziny, a dostal 72 h urlopu za strzelanie, wiec wtedy go sobie wykorzysta :) Mam nadzieje, ze juz nigdy nie bede musiala sie rozstawac z nim na 6 tygodni.......:( Pozdrawiam Was i trzymajcie sie cieplo! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klaudia22
ann-gel-------> nie przejmuj sie, weszła teraz nowa ustawa na temat sluzby wojskowej, teraz to "scigaja" potencjalnego poborowego do 18 miesiecy, jezeli minie te 18 miesiecy to juz nie biora go do wojska. Poza tym u Ciebie jest inna sytuacja, bo Twoj chlopak bedzie po studiach, bedzie mial wyzsze wyksztalcenie, wiec oni juz nie biora teraz po studiach do wojska, chyba ze na szkolke, ale ona nie trwa juz tyle miesiecy ile my musimy czekac na swoich chlopakow. Pozdrawiam cię:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiecie co, ja mysle, ze to wojsko nie jest takie zle Jesli nasi faceci są w porządku, a wiem ze tak, to wojsko im napewno nie zaszkodzi, a moze tylko pomóc.. Staną sie bardziej twardsi, i niektórzy pewnie przestaną byl takimi mamisynkami jesli byli.. A w ogole to ta tesknota wcale tez nie jest taka zla, a potem spotkania są super :) Nie mowie, ze sie ciesze ze moj chlopak jest w wojsku, ale juz sie ine martwie. Jeszcze tylko 6 miesiecy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wczoraj dostałam od mojego mężczyzny zaproszenie z krótkim listem (jakieś 3/4 strony A4), co jak na niego to i tak dużo. :D I prócz tego dostałam również zdjecie jak stoi pod czołgiem z karabinem :] Z dedykacją :) A tak w ogóle to już tylko 4 dni :) Teraz te dni szybciej lecą :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klaudia22
A ja z moim chłopakiem często rozmawiam przez komórke, dzisiaj np to rozmzwialiśmy trzy i to zazwyczaj po 20 minut, opowiada mi caly swoj dzien, co robili, i zawsze, no prawie, daje znac ze moze rozmawiac przed snem i wtedy jeszcze przed snem uslysze jego kochany glos i czule slowa wypowiadane do mnie. Zostalo jeszcze 010 dni, ale do przysiegi:( szybko zleci, wiem to, bo ja to pamietam jak sie z nim rozstawałam na dworcu autobusowym 2 sierpnia, a tu juz mamy prawie 2 wrzesnia, szybko zlecialo. Najwazniejsze jest to ze ja wiem co on do mnie czuje i jestem pewna jego uczucia i wiem ze sie nie zmieni, a to ze bedzie przeklinal, to zeby sobie ulzyc czasem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klaudia22
Ja kiedys z tych pierwszych dni jak bylam na odwiedzinach to tez dostalam zdjecie, ktore robil sobie do prawa jazdy w mundurze, a tez mam dostac zdjecie jak stoi kolo samolotow, bo jest w jednostce u lotnikow - jak juz kiedys pisalam - fajne, ciekawe jak wyjdzie. Barta jak byl w wojsku, w wojskach ladowych, to tez mial zdjecie grupowe i pozniej nawet w pokojach robbione mieli na lozkach, takie smieszne z kolegami z pokoju :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mysmy sobie przez pierwszy miesiąc jak go nie bylo napiali po 4 listy... potem bylo coraz mniej i mniej, a teraz juz sobie nie piszemy.. Po prostu nie ma co pisac, a po co ciągle pisac to samo o tęsknocie i milosci.. Oni tam nic takiego szczególnego nie robią co mogliby nam ciągle pisac.. Mi wystarczają teraz smsy i telefon Ale listy tez bylo milo dostac.. I rozumiem mojego chlopaka ze nie co mi pisac, bo ja juz tez nie wiem co mam mu pisac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mysmy sobie przez pierwszy miesiąc jak go nie bylo napiali po 4 listy... potem bylo coraz mniej i mniej, a teraz juz sobie nie piszemy.. Po prostu nie ma co pisac, a po co ciągle pisac to samo o tęsknocie i milosci.. Oni tam nic takiego szczególnego nie robią co mogliby nam ciągle pisac.. Mi wystarczają teraz smsy i telefon Ale listy tez bylo milo dostac.. I rozumiem mojego chlopaka ze nie co mi pisac, bo ja juz tez nie wiem co mam mu pisac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klaudia22
Ja dostałam wczoraj od mojego chłopaka list z jednostki, byłam bardzo zaskoczona, ponieważ często poszemy ze soba smsy i rozmawiamy przez komórkę, a tu list:) ucieszyłam się bardzo, bo to co w nim napisał było piękne!!! I podejrzewam, że nam raczej by nie zabrakło tematów do pisania listów, może mu odpisze, ale nie powiem mu tak jak on mi, że wysłał list:) W niedziele jade na odwiedziny: ) Pozdrawiam wszystkich!!!! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A moj wczoraj wyjechal na pol roku za grabnice do grecjii z kumplem!Wy to przynajmniej mozecie swoich odwiedzac w woju a ja??nawet moj nie ma kom.dopiero jak bedzie na miejscu,jak cos zarobi to kupi sobie kom.!!!wiado jak to jest za granica,duzo pokus bedzie na niego czychalo,a jeszcze pojechal z takim kumplem co go lubi namawiac na rozne rzeczy,imprezy i tp.pozdrawiam wszystkich.LACZMY SIE W BOLU ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malice ---> opowiedz jak bedziesz, jak bylo na spotkaniu i na przysiędze i czy z nim pogadalas o tym co chcialas pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość roxa_00
do klaudia22 słonko gdzie Twój chłopak jest?? w jakim mieście?? odpisz koniecznie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klaudia22
do roxa_00 -----> moj chlopak jest w Bydgoszczy w Jednostce Wojskowej 3033, a co masz tam kogos znajomego???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klaudia22
w koncu teraz w sobote przysiega, w koncu sie doczekalam!!! A pozniej przepustka!! Huuurra, bedzie w domu i spedzimy ze soba duzo czasu, zwlaszcza, ze we wtorek mamy rocznice - 2 lata razem. Pozdrawiam!!! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
klaudia22 ---> :):):):) ciesze sie razem z Tobą :) zycze udanego spotkania :) pozdrawiam cieplo!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
klaudia22 ---> :):):):) ciesze sie razem z Tobą :) zycze udanego spotkania :) pozdrawiam cieplo!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klaudia22
do ona 244-------------> dziekuje Tobie:) ja rowniez pozdrawiam Ciebie!!!! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×