Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Malice

No i ZABRALI mi FACETA DO WOJSKA .

Polecane posty

Sunny_22 ---> Dzieki bardzo :) On juz wie, ze musze z nim pogadac o roznych sprawach, ale ja jestem taka niecierpliwa.. ale postaram sie opanowac i juz nic do niego na ten temat nie pisac, zeby nie pogorszyc sytuacji. Dzieki Wam, przyajmniej juz nie placze ;) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sunny_22 ---> on naprawde zapomnial, ze przez oglądanie takich rzeczy moze mnie zranic.. zapytalam sie go i tak mi powiedzial...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hipokryzja
nie robi tego i wszyscy sa weseli, a wiadome jest, ze ma ochote to robic i to mu sprawia przyjemnosc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nynol i jefrey
Noico baby narzekaciejest tylu facetów iwy to wykorzystujecie,kiedy wasi chłopcy siedzaw kamaszach wy dajecie dupy na lewoi prawo , wiec prosze bez takich głodnych kawałków.To ci faceci sa biedni , gdyby sie dowiedzieli co wy wyprawiacie pod ich nie obecniść to by juz nie było miłości.Wiemy to z doświadczenia.Pozdrawiamy wszystkie fajne dupy których faceci sa w wojsku, wiem,y was swedzi jestesmy do dyspozycji na terenie górnego śląska.Nasze gg to nynol 7126314 jefrey 7190418.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość irackman
Witam po przerwie Na stronie 17 przeczytałem post od Sunny_22. Odpowiadam- już jestem, moja siostra wychodzi za mąż, i jej trochę przy przygotowaniach pomagałem. nynol i jefrey---> fajne macie poglądy: faceci w woju obracają panienki, a ich laski się kurwią! Sorki za słownictwo, ale naprawdę jak czytam takie debilne posty, to mnie krew zalewa! Po jaką cholerę wogóle tu weszliście? ona244---> to,że Twój misiek, rybka, pyszczek, facio (niepotrzebne skreślić ;-)) czyta "świerszczyki" w woju, to moim skromnym zdaniem normalka. Ja też czytałem, i traktowałem to jako przyjemny przerywnik po harówie. A może pamięta czasy z cywila gdy byłaś przy Nim i patrząc na babki z czasopisma przypomina sobie Ciebie? ( ale to tylko taka luźna hipoteza)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość irackman
Albo tak: Ogląda świerszczai dziwi się: jak oni mogą podniecać się przy tych pannach, skoro moja jest 100 razy ładniejsza, zgrabniejsza i mądrzejsza od tych pasztetów! :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziubka
mój chłopak tez jest w wojsku. Zauważyłam, że na początku jego pobytu miałam podobne problemy jak Wy. Mnie osobiście zawsze wkurzało to, że on czyta takie pisemka i ogląda filmy. Powiedziałam mu o tym, zresztą on sam mi powiedział, że oni wszyscy tam oglądają to do obrzydzenia. Pisemka czytają takie bo szczerze innych nie ma, zawsze ktoś przywiezie. Trzeba mieć do tego dystans. To normalne że faceci oglądają inne panienki (byle nie dotykali :)) tacy już są. Jeśli mówią, że kochają to tak jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziubka
jak będzie chciał ktoś pogadać to zapraszam do rozmów formą e-mail dziubka-21@o2.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MarcoPolo
a właśnie, że nie! Zakochałem się po uszy i nie potrzebuję oglądać żadnych paskudnych bab! Ba! Ja nie chcę tego robić! Moja Pani mi wystarczy i wolę ją oglądać (i nie tylko;) oglądać ;) ) Takie wyuzdane brzydule są dla facetów bez gustu no i takich, którzy mają w domu nieatrakcyjne pasztety, hihi ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziubka
to jestes widac porządnym facetem, takich to tylko ze swiecą szukać. Mój facet także mówi, że woli oglądać mnie :P niż te "piękne" kobiety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ja24
Ja poproszę więcej na tym świecie takich facetów jak MarcoPolo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majestat
Ja nie pójde do wojska. Albo będe studiował albo wejde w klasztorne mury-seminarium. I tyle nikt mnie uważa za dosyc fajnego faceta- jestem bo jestem choć odwalam największą robotę. A moze ktoś mnie polubi, tak jak ja poluibłem samotność

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nataluś
Jak ja to czytam to niedobrze mi się robi. Nie martw się oni tylko chcą cię nastraszyć .Ja też mam chłopaka w wojsku,nie długo wychodzi.Taka rozłąka tylko umacnia związek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pogranicznik
No to lipa dziewucho! U nas w strazy granicznej do Zagania wysylali za kare Jest to jednostka karna- straszyli, ze jak ktos sie wladuje w jakies lapowki, podejrzane towarzystwo itp. to odesla to tego zbiorowiska polglowkow i ostatnich sierot. O to , ze go odmozdza sie nie martw, bo skoro sam sie tam zglosil to juz ma pusto w bani. Wspolczucia .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wcinek
Przepraszam, ze sie wcinam, ale moze ktos by chcial odkupic ode mnie dwa bilety na Jean Michel Jarre'a?? Nie moge jednak pojechac na en koncert. Kupilem bilety po 85, ale moge je oddac po 50:-) Moze ktos sie skusi??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katkaaa
hej! ja chcialabym sie dowiedziec czy mozna dzwonic do jednostki i w jakich godz. Jest z tym problem czy nie? dzwonicie do swoich facetow????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość refreshhhhhh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
katkaaa ---> mozna dzwonic, wtedy kiedy oni mają dzis i nic nie robią, czyli kolo wieczora po kolacji na przyklad Ja na początku nie mialam z tym problemu, ale teraz podobno jest jakis zakaz i nie chcą łączyc.. ale i tak dzwonie na komorke Jesli chcesz zadzwonic do swojego chlopaka to sie jego zapytaj o ktorej najlepiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katkaaa
chce zadzwonic do znajomego ale nie wiem czy mozna dzwonic przed jego przysiega, jest w 1 OSK w grudziadzu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katkaaa
jeszcze jedno pyt :) czy ma ktos nr do 1 OSK w grudziadzu? ja mam nr 056 458 49 00 ale nie wiem czy jest dobry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziubka
najlepiej dzwonić po 21 wtedy zazwyczaj nic juz nie robią

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klaudia22
Ale czasem mogą Cię nie połączyć po 21. Ja jak dzwoniłam do mojego chłopaka na kompanię to tak około 20 lub chwilkę po, byli już po kolacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny! co tam u was? Malice? Sunny_22? Ja jeszcze tylko musze czekac na mojego chlopaka 2 dni.... tylko do soboty.. i czeka mnie bardzo powazna rozmowa z nim... 3majcie kciuki zeby wszystko sie udalo i zeby sie ulozyl nasz dalszy związek...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ona244 U mnie szkoda gadać, mam teraz mase problemów i już nawet nie mam czasu myślec o odliczaniu dni... jeszcze 9... Czekam na zaproszenie na przysięgę i jakiś list może... W niedziele wyslal a jeszcze nie ma.. Życzę ci naprawdę żeby wszystko było dobrze.. Nie rezygnuj, nie zostało wam dużo.. Najważniejsze będzie to, jak będzie się wam kładało po jego wyjściu z wojska.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malice ---> w sumie ta moja rozmowa nie bedzie dotyczyla tego co sie dzieje teraz, ale calego naszego związku... mysle, ze wojsko nie ma z tym nic wspolnego... moze troche.. ale bardziej chodzi mi o to co bylo zanim poszedl do wojska... Mam nadzieje, ze bedzie dobrze i wierze w to :) Ty tez sie 3maj i pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ona224 No właśnie ja również jak już wczesniej wspomniałam, mam zamiar taką rozmowę przeprowadzić....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klaudia22
Malice nie martw się te listy z wojska tak zawsze długo przychodzą, bo oni je tak długo przetrzymują (kadra) i biorą jak im się podoba po parę sztuk i wysyłają. Ja ostatnio dlatego wysyłałam koledze mojego chłopaka z miasta bo by się chyba zaczekali tego listu od niego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzis przyjezdza moj chlopak.. chyba juz jest w domu, a do mnie nie wiem o ktorej przyjdzie..... 3majcie kciuki zeby rozmowa sie udala i zeby bylo dobrze pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ona244 ---> trzymam mocno kciuki :) Napewno wszystko będzie dobrze, zobaczysz. Bądź twarda. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×