Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Mama 21

Roczne urwiski 2004

Polecane posty

Ja ostatnio jem za dwóch ;) bo mam dość wszystkich diet! Ja chyba już nigdy nie wrócę do swojej wagi:( Pewnie to też hormony! Jak pójdę do gina to jej powiem żeby mi dała skierowanie na badanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiecie co, ja jak oglądam swoje zdjęcia jak miAŁAM 16 LAT TO PŁAKAĆ MI SIĘ CHCE bo wiem że nie będę nigdy już tak wyglądać u mnie problemy z hormonami zaczęły się jak miałam 17 lat, ale rozpoznano je dopiero 3 lata później więć przez te trzy lata troszkę nadwagi się nazbierało. Niestety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A mi zawsze wydawało się, że jestem za grubo, o i w rzeczywistości tak było ale teraz dałam bym wszystko, żeby wyglądać jak przed ciążą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja już straciłam nadzieję na to, że wrócę do poprzedniej wagi. Cięzko mi było zgubić 3-4 kilogramy a co dopiero 15 :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No poszedł ostatni mail ... Już mi włączyli ograniczenie;) No jakbym odstawiła te plastry to pewnie byłoby miłatwiej stracić na wadze,ale wolę nie ryzykować ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jejku lepiej nieprzejmujmy się wagą ,bo robię się głodna jeszcze bardziej ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mnie dobijają slodycze, ktore uwielbiam. Jestem od nich uzależniona :O Ale mówię serio. Jak nie zjem batonika albo czekoladki to jestem nerwowa, nie mogę sobie miejsca znaleźć i co chwilę zaglądam do lodówki lub szafki, w której trzymam słodkości :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja znów dostałam wstrętu na słodycze tak jak w ciąży z Maćkiem, a zwykle je uwielbiam chociaż umiem się w miarę opanować. Teraz przeszłam na konkrety. Dobre zupki i owoce, mniam, ale mi się gust kulinarny w ciąży zmienia i na razie nie mam mdłości, ale to już cyba niedługo bo z Maćkiem zaczeły się w 6 tygodniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniu - właśnie zauważyłam, że ostatniego Sylwestra musiałaś spędzić w szpitalu :O ale za to jaka niespodzianka na Nowy Rok :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi w ciązy tez zmienił się smak. Nie mogłam jeść ani mięsa ani ryb, tylko warzywa i owoce, najlepiej mandarynki, na które przed ciążą miałam uczulenie :) Loli - ten film z osmiornicami ohydny :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny, co się z Wami dzieje? Na każdą Wasza odpowiedź ja mam dwie. Coś zanirzacie tempo, ale o ile Ani można to wybaczyć to Ty Loli powinnaś dotrzymywac mi kroku ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A mnie w ciąży przyszedł smak na słodkości i już mnie nie opuścił:( to dlatego została mi waga :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ostatniego sylwestra żeczywiście spędziłam w szpitalu, ale nawet go nie pamiętam, byłam trochę otumaniona lekami, bo miałam cesarkę. Wybaczcie dziewczęta, muszę mykać do domku . Do napisania w poniedziałek. Papatki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to zostałam sama 😭 W takim układzie pójdę ugotować jakis obiadek dla Maksika, tylko nie wiem czy to ma sens bo on i tak nie chce jeść :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niestety w piatki i soboty mnie raczej nie bedzie:( goscimy u siebie 8 letniego bratanka mojego meza i nie ma szans na kafe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pisalyscie o odchudzaniu, ja prawie wrocilam do wagi z przed ciazy(jeszcze tylko zalega mi jakies 4 kg) :P Loli- faktycznie Wioli i Leo maja takie same paputki:) (sa raczej dla dziewczynki-kolory- ale mojej mamie sie spodobaly i kupila je Leonkowi)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karolina- Leonek co do lyzeczki nic nie ma , ale ostatnie 3 dni prawie nic nieje:( to chyba przez katarek,pierwszy raz odmawia am am -dla mnie to szok-ale powoli wraca do normy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Danti witaj ! Leonek dostał katarku :-0 jak ja to dobrze znam,choć ostatnio już mniej ma kararku ... Idę właśnie myć sien ... Wiola w łóżeczku,ciekawe czy zaśnie... ;) Danti odebrałaś pocztę ? A paputki Wioli również kupiła babcia,ale to ja je upatrzyłam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
puk puk ...ktos do was puka wypadaloby otworzyc i sie przywitac🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam-dzis optymistycznie:D u nas zimno,ale nie tak jak w Polsce:P moze jest z 15C.... nawiaze przez sekundke do mojej ostatniej wypowiedzi-ja juz sie pogodzilam,ze jestem sama...tylko czasem mam takie dni,ze mi z tego powodu bardzo smutno. ale mam WAS i ten topik-i jest tu super amosfera i zawsze jak tu zagladam to mi juz jest inaczej...weselej:) LOLI-ja tez jestem Ewelina:P-ale tu kazdy na mnie mowi Evelyn-a jak sie zdenerwuje to wszystkich poprawiam😠 szczegolnie gdy dzwonie do kogos i sie przedstawiam Ewelina-to np:moj maz lub jego siostra juz dobrze wiedza,ze jestem o cos zla.... coreczka dzis czuje sie lepiej-ustal jej katar..chyba przestane podawac tez leki,bo brala chyba przez 6 dni-w sumie juz wczoraj w nocy jej lekow nie dawalam-skoro sie dobrze czuje....:) wymylam okna w kuchni,zawiesilam nowe firaneczki-tesciowa bardzo zadowolona-jeszcze musze wysprzatac moj pokoj i salon-czekam na meza to mi pomoze firanki zdejmowac,bo tu sa dosc wysoko. czas szybko plynie-juz prawie swieta:) nowy rok sie zbliza..... moja corcia grzecznie bawi sie w salonie:P-ja wykorzystam wolna chwile i ide sie wykapac. piszecie o wadze-ja jestem gruba:-o zawsze mialam nadwage,tez mam problem z tarczyca:( skoki hormonalne-byl okres,ze bylam bardzo szczupla...potem bardzo gruba..i znowu szczupla...przez te skoki wagi mam okropne rozstepy...itd... dzis jestem pulchniutka,ale...tu duzo jem-nie bede klamac,na dodatek nie pracuje...a brak ruchu mam ograniczony-do sprzatania w dpomu..i spacerow z coreczka....czasem cwicze-zadko:( tu daja za darmo antykoncepcyjne zastrzyki--dzialaja przez 3 miesiace-ale tyje sie od nich do 20 kg!!!!!!!!!!!!!! to samo tab.tez je mozna dostac za darmo-wystarczy wizyta u lekarza,ale daja ci swinstwo hormonalne i waga zaraz skacze-oooooo! meza siostra ma plastry-duzo schudla-najwyrazniej te odpowiadaja jej z iloscia hormonow... wyglada rewelacyjnie-a kiedys to doslownie spuchnieta...okragla twarz...zawsze byla spiaca....zle samopoczucie:( wiele moich znajomych ktore biora tabletki lub te zastrzyki to-slonice-doprawdy wygladaja okropnie! ale te plasterki tu dosc drogo-ok.50$-nie kazdego stac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc Loli poczta odebrana ale nie poogladam:( wiesz na razie mam taki lysy :P zero programow aby poogladac te maile tylko zdj. jpg moge:( musze meza przydusic zeby powgrywal to i owo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lysy-chodzi o stan oprogramowania komputera:) witaj Simonka 👄 i 🌼 na dzien dobry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Loli juz nie sprzataj zaparz moze kawki przynioslam serniczek i 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×