Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Mama 21

Roczne urwiski 2004

Polecane posty

Ja jak zwracałam ubrania kupione na Allegro to zawsze kupujący pokrywał koszty ale oczywiście najpier była otczona słowna wojna. Kiedyś nawet ktoś się odgrażał :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karola ,z tego wszystkiego zapomniałam Ci napisać,że siostrzenica też ma refluks:( Obecnie ma 4 latka,ale ona miała problemy od narodzin:-0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karola ,ale on powinien mi przelać kase na konto, żebym mu to przysłała,tak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Loli - Maks też ma z tym problem od uodzenia tylko nikt (czyt. żaden lekarz) nie raczył się tym zająć :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurczę! Teraz Adi może powiedzieć ,,a nie mówiłem! oto towje zakupy przez internet! ,, :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi tez by sie przydala:P jakos ostatni wszyscy mnie denerwuja.Wy oczywiscie jestescie wyjatkiem👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja zawsze najpierw wysyłałam a potem czekałam na pieniądze ale w ten sposób nie masz żadnej pewności, że dostaniesz kasę :( Ale takie są chyba zwyczaje na Allegro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Loli badz twarda i nie ugieta , to ty masz racje i tego sie trzymaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Powiedz mu, że jak jest taki mądry to niech kupi cos nie wychodząć z domu po tak atrakcyjnej cenie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z tym, że jak będziesz się bardzo upierać to możesz nic nie wskórać a wtedy zostaje tylko wystawienie negatywnego komentarza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Danti - pochwal się Leonkim! My tu ostatnio wymieniałyśmy wymiary naszych maluszków a Loli napisała dziś, że Wiola coraz więcje mówi :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Leonek z wymiarami wypada blado przy Waszych urwiskach.80cm i 10kg. ale gadane ma :) pisalam troche wczesniej.teraz jego ulubione wyrazenie to-nie ma + smieszne wykrecanie paluszkami w powietrzu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie tak blado :) Maks ma podobne wymiary :) a ajuż martwiłam się, że jakis karakan mi rośnie, a raczej nie rośnie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez wysylam🌼🌼🌼 za wczorajsze znikniecie,ale chyba wszystkie zniknelysmy w tym samym czasie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem u mamy wiec mam troche luzu,ale Leonek jeszcze nie spi:(u babci zawsze idzie pozniej spac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jaka macie pogode,u mnie jest wiosennie chociaz troche chlodno.nawet slonce czasami wychodzi. zaraz ide na spacerek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mówia w TV (hehehe), że białe. No ciekawe. A ja mam kłopot, bo chyba będe musiała przed nowym rokiem zmienic opiekunke do Martusi. W prawdzie mam juz namiary do drugiej pani, ale boję sie o reakcję dziecka. Ona jest troche dzikusek i nawet do dziadka czy cioci nie podejdzie od razu, tylko po dłużesz chwili. A tu miałaby przyjść zupełnie obca osoba. Aż strach sie bać ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Leonek dostal szklanke z fistaszkami i ma zabawe na 102.wysypuje i wklada z powrotem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zmiana niani jest stresujaca,moze popros nowa pania aby przyszla dzien dwa wczesniej i pobyla razem z Martusia i dotychczasowa niania.Martusia bedzie mogla sie troche przyzwyczaic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×