Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Mama 21

Roczne urwiski 2004

Polecane posty

Jak to co? możesz sobie w niej pokucharzyć na przykład. Poza tym nie będę Cię ograniczać. A dzieci nasze się pobawią razem :D A my kawy napijemy czy co tam lubisz. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Propozycja bardzo kusząca :) i warta rozpatrzenia :) Tylko zastanawiam się czy masz wszystkie te pomoce kuchenne, których uzywam czy będę musiała je targać od siebie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Część pewnie mam, ale część musiałabyś przywieźć. A potrzebujesz jakiś specjalnych sprzętów? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oho, to jednak większośc musiałabys przywieźć, bo mam troche sprzęcicha w domu, ale pewnie bardziej tradycyjnego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ninko - nic się nie martw mam pojemny samochód i nie muszę juz tachać ze sobą wózka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moja kuchnia jest dość mała, ale i tak jest większa, niz to, co jest w mieszkaniu moich rodziców (a mieszkanie mają duzo większe) A nie było bo Martynia sie przed czasem obudziła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Super. Może jak już będzie nieco cieplej... ? Sorrki, ale teraz już będę lecieć do domku, do maleństwa... :D Postaram się odezwać z domku wieczorem. Na razie 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przyszła moja mama i ktoś do niej zadzwonił telefonem 😡 No i po spaniu! Ożeż by to Nie pogadamy 😠

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widzę, że i Wy juz poszłyście. No to trochę mi mniej żal A teraz do Danti - puzzle pewnie bedą mniejsze od Twoich, tak podejrzewam, za taka cenę... Ale kupie też w jakimś markecie większe :) Najbardziej mnie skusiło to, że można z tego zrobić taką matę do siedzenia i Martyna nie będzie marzła w tyłek!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wy sobie poszłyście a ja znowu mam dostęp do komputerka :( bo braciszek pojechał na nauki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jonko - u mnie w domu panuje bezwzględny zakaz uzywania komórek ;) chdzi właśnie o dźwięki, które wydają ;) Ninko - miłoby było :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Ninko,oj Leos dopiero poszedl spac.postanowilam dzisiaj poswiecic sie tylko dla Leonka(zadnych wizyt,telefonow,neta).siedzialam i wariowalam z nim caly dzien,JESTEM WYCZERPANA.leonek byl zachwycony nawet zredukowal drzemke do 1 godziny,dal mi popalic,ale bylo warto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kuchnie Wam sie marza ,a co ja mam powiedziec:( moja kuchnia ma 2na2)i musze z tym zyc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jonko twoje puzzle i moje sa dobre na podloge,tylko ja juz mam jeden komplet i musze dopasowac takie same(chce wylozyc nimi cala podloge w pokoju).Leo ostatni sprowadza sie do parteru i szoruje brzuchem,a ja wszedzie mam zimne podlogi:( aaaa i pokazuje paluszkiem na podloge i mowi -nie ma(znaczy sie ze niema jego kolorowego dywanika)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Loli 👄 i 🌼 dla Wioli .biedna tak sie meczy.Leonkowi na szczescie przechodzi.trzymajcie sie cieplutko .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj Wiolusia trzymaj sie słoneczko.Loli moze Ona cos zjadla??? ma wogole apetyt?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zapowiada sie kolejna ciezka noc :( Wiola wymiotywala dzis trzy razy :( (zatkal sie zlew w lazience) Dostala goraczki ciagle placze i to tak zalosnie, az mi serce peka i prawie placze z nia :( No, a teraz spi mi na rekach bo inaczej niezasnie:( zaraz jej splywa i placze ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny co robic? Nie wiem moze to dodatkowo zabki ??? :( Dalam jej vibrucol na wszelki wypadek... Jestem juz wyczerpana psychicznie i fizycznie bo prawie caly dzien ja dzwigam ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Loli ja Leonkowi polozylam pod materac koc i teraz jak spi glowe ma wyzej, na plasko tez nie umial spac. moze to chociaz troszke pomoze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×