Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Mama 21

Roczne urwiski 2004

Polecane posty

A! Kot! :) Maks też je uwielbia :) Ale kropka ucieka przed nim w te pędy ;):D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i tez kika to wszystko, co jest puszyste, np rękawy płaszcza obszyte futerkiem :) Moja gumka do włosów taka puszysta :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja w takich momentach zapuszczam Madonnę \"Hung up\" i dzidzia idzie tańczyć. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moj jeszcze spi :-) ale to tylko kwestia kilku minut ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A Maks usnął :) Mam nadzieję, że nie dzieje się nic złego z oczkiem i dlatego tak śpi :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny, muszę spadać. Do jutra 🖐️ i 👄 dla dzieciaczków naszych słodkich! 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Napisz coś bliżej, co Maksowi wpadło i w jakich okolicznościach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ninko - pa Brednie - dopiero doczytałam, że synuś ma kaszel mocny. Dostałaś jakiś syropek dla niego? Czym masz go leczyć? 👄 dla Bartusia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jonko - nie wiem bo mnie nie było w domu :O Ale Przemek twierdzi, że to wypłakał :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przepisal mu syrop Bactrim to taki pol antybiotyk, syrop Loratan i kropelki do noska mam nadzieje ze przejdzie mu ten kaszel :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Brednie - pytam w razie cuś, gdyby i Maksa dopadł kaszel Zapomniałam o kurczaku i właśnie odkryłam, że się rozpada ale to nie ma znaczenie, i tak go zjemy ;):D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Brednie - bactrim to antybiotyk - inna nazwa biseptol. Karolna, jak wypłakał to dobrze! A że śpi - tylko sie cieszyc, ja muszę spadać, bo już mały rozrabiaka buszuje po domu Nie mówiąc o tym, że domaga się jedzenia, znowu!!! Pa Dziewczyny!!! 🖐️ Duzo zdrówka dla Bobasów!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jonko - pa I chyba znowu zostałam sama :O Idę wstawić pranie :) Uwielbiam to - tak mało roboty a jakie efekty :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
poszukam w necie cos o tym leku, mi lekarz powiedzial polantybiotyk... kurcze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Brednie - słyszałam juz o tym syropku dużo dobrego. Na szczęscie nie musieliśmy testować go na Maksie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i musieliśmy iść do okulisty popołudniu :O Pani wypłukała oczko ale powiedziała, że jeśli rano by łzawiło to mamy jechać na ostry dyżur okulistyczny :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hop :D Dzień dobry 🌻 Karolina, napisz jak dziś oczko Maksa. Czy już dobrze? Co to było?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bartek szaleje :-) kaszle i na dodatek cieknie mu z nosa :-( ale jest wesoly :-) nie goraczkuje a to najwazniejsze :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No tak, nieleczony katar trwa 14 dni, a leczony znika juz po 2 tygodniach ;) Jonka twierdzi, że kaszel tez ma prawo dłużej się utrzymywać. Najważniejsze, że Bartuś się lepiej czuje i jest wesoły. 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesć dziewczyny,napiszcie jak leczycie katar u swoich pociech bo ja już mam dosyć moje dziecko ma katar od trzech miesięcy z przerwami kilkudniowymi,można się załamać :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Betti - Maks na szczęście nie miał jeszcze takiego bardzo upierdliwego kataru. Owszm cały czas ma jakieś problemy z noskiem ale to sprawa alergiczna i zazwyczaj po podaniu Zyrtecu i przepłukaniu noska wodą morską wszystko mija. Teraz jak Maksa swędzi nos to sam pokazuje żeby mu psiknąć ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×