Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Mama 21

Roczne urwiski 2004

Polecane posty

A na długo przyjeżdżają? I czy ma to jakiś związek z tym, że Twoja Babcia miała do nich jechać?? Ninko - śliczne zdjęcia, bardzo kobieco Martusia wygląda w sukieneczce :D Już to pewnie pisałam, ale powtórzę się - bardzo mi się podoba, bo Ona jest taka subtelna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D Subtelna, to ona może jest, jak śpi ;) Ale ja mam chyb afioła na punkcie sukienek i spódniczek i mam nadzieję, że zarażę tym moje dziecko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na zdjęciach wygląda na subtelną :) Martyna też według Was nie wygląda na diabelca, ale rogi ma do samego sufitu ;) O ogonie nie wspominając ;) J niestety jestem spodniouzalezniona (kompleksy, kompleksy) ale latem nie pogardze ładną krótka sukienką :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie ma to jednak jak mieć córunię jak będę znów miałą chłopaka to niestety już nie zasmakuję tego :( a Martusia faktycznie wyszła na tych zdjęciach bardzo subtelnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj, kochane jesteście. CHyba muszę się jeszcze raz przyjrzeć tym zdjęciom. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja dopiero teraz się żegnam. Loli - trzymam za Was kciuki. Będzie dobrze. Do usły- -zobaczenia! 🖐️ 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jonko co do kupki to ostatnimi czasy rzeczywiście robiła z trudem raz na dwa dni :( Zawsze taki twarde i bolała ją pupa :( A teraz ta gorączka tylko to pogarsza , a jeść za bardzo też nie chce ... Trochę kiełbaski, trochę jajecznicy ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cze Ninka 👄 dzięki za życzonka zdrówka, rzeczywiście go potrzebujemy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ah ... gdzie ta wiosna :( Mam nadzieję ,że prognoza się im nie sprawdzi :-0 Bo zapowiedają ,że będzie krótka wiosna i lato :( To chyba się załamię ... Tak, babcia ma jechać do siostry do Niemiec ,pomagać przy dzieciach, teraz też będą się przeprowadzać do nowego mieszkania ... Już jest cała przejęta i wszystko kręci się wokół nich ;) a jak przyjedzie to dopiero będzie ;) Jak wyjedzie to trudno ,ja pracuję tylko do końca kwietnia , bo mam już dość i tej pracy i tego ,że babcia czasem nie zajmuje się nią tak jak bym chciała ... Ale nie ma co narzekać ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem, Martynia sie obudziła z płaczem i nie mogłam jej uspokoić, teraz jeszcze zasnęła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Prawda jest taka, że nie ma nikogo lepszego do opieki nad dzieckiem, niż jego własna mama :) Martynka jednak się budzi, żal mi jej bardzo, tak jak Tobie Wioletki :( Zastanawiam się skąd znowu się paskudztwo przyplątało i czy to nie ten efekt spotkania z tym żulem :( Albo zbyt swobodnie z nią chodzę po sklepach...? Ubiegłej zimy nie wchodziłam z nią wcale do żadnego sklepu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
racja Loli nie ma się co zarzekać, ale wolałąbym na dwojgu zakończyć rozmnażanie ;) ja tak wpadam i wypadam ale zaglądam tu często, w międzyczasie troszke pracuję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Loli - jak Wioletka? Mam nadzieje, że gorączka spadła i gardło też już lepiej. Przesyłam uściski ❤️ Jonko - a Martynka? Jak sie czuje. 👄 dla niej Aniu - a Maciuś? A jak mu idzie jedzenie? Nie przeszkadza mu ten uraz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Karolina! Jak Maks? Patrycja przesunęła godzinę chodzenia spać i teraz urzęduje do 21. Zrobiła się bardzo niegrzeczna , wymusza wszystko płaczem , a mnie Szczypie , gryzie i ściska za buzię , nie wiem czemu jest taka agresywna , czy to normalne? Trochę się denerwuję.:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bea8787
🖐️ Ninka!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D Ja staram się nie wpadać w pyskówki, bo to i tak do niczego nie prowadzi. Jestem pokojowo do ludzi nastawiona. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja to Ci powiem Ninko że ja osobiście to jestem jakaś taka rozgoryczona do tego świata który teraz istnieje , nie spływa po mnie jak po tzw kaczce ale wszystko biorę do siebie , ale na forum nie ubliżam nikomu , czasami napiszę parę słów prawdy tym oszołomom co tu piszą głupoty;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No czasami, to aż mi trudno uwierzyć, że to co ktoś napisał, to jego lub jej prawdziwe zdanie. Ale zawsze wtedy sobie mówię, że oszołomy tez sa potrzebne dla zachowania równowagi w ekosystemie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja chyba muszę przestać kupować gazety i oglądać wiadomości , uwagę , pod napięciem itp kiedyś tego wszystkiego tak nie nagłaśniali i człowiek żył w nieświadomości , a teraz jak pomyślę o tym małym biednym Oskarku to mi flaki się wywracają .:( Ostatnio dostałam liścik w sprawie mojego odwołania i tak będę w zawieszeniu żyć co najmniej do 30 kwietnia bo taki czas wyznaczyli sobie na rozpatrzenie mojej sprawy , mało tego miejscowi spawdzają całą moją dokumentację budowy a pozwolenia jak nie miałam tak nie mam :( jawna niesprawiedliwość losu:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×