Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Mama 21

Roczne urwiski 2004

Polecane posty

Martyna swiruje ostatnio - na dobre zaczął nam się bunt :( Rzuca się na ziemie, podłogę, czy co tam ma pod tyłkiem... Ale ja nie reaguję :D I Ona jest w szoku... Chyba trochę ją zaskakują jej własne reakcje... Dziś zasypiała ponad godzine :O a to siku, a to pić, a to lalę daj, a to misia daj, a to \"mamusiu kocham cię\" , mamusiu rączki... W końcu cierpliwość moja odeszła w siną dal, ostro ją skarciłam, że przesadza i na to wszedł tatuś - anioł :P I wreszcie zasneła, głaskana po brzuszku :D KArolina - zazdroszczę Ci takich zakupów :D dziś z Mariuszem rozmawialiśmy, na co mamy ochotę - on chciał pojechać na jakiś fajny koncert. A ja niestety byłam szczera do bólu, obnażając swoje niskie zachcianki - chciałabym mieć tak z 500 zł do wydania i pojechać na zakupy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Odgoniłam Mariusza od kompa :P Narzeka na ból oczu, a nawet w niedzielę siedzi z nosem w ekranie i ślini się przed aukcjami samochodów i motorów na Allegor :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jonko - ja tez chciałabym miec z 500 do wydania na zakupy :) ale tak na serio to nie miałam co na tyłek wsadzić :O Miałam jedne spodnie z zeszłego roku :O i bluzkę w której potowrnie się pociłam :O Teraz będe wyglądała jak człowiek ;) Powinnam kupic jeszcze spódnicę, adidasy i jakąs koszulę ;) Ale to może w przyszłym miesiącu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maks tez dziś nie chciał usnąć ale to dlatego, że wyoadł z rytmu :O Tzn. wróciliśmy od dziadków później niż zwykle i pora zasypiania przesunęła się aż o 1,5 h :O Był tak zmęczony, że aż oczy miał szklane a nie chciał ich zamknąć :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak Wam minął dzięń? U nas poraz pierwszy byłao na tyle ciepło, że Maks miał załozone krótkie spodenki. Poszliśmy do cioci na działkę i zdjęłam mu buciki i skarpetki, żeby pobiegał sobie na boso, ale nie chciał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ok, lecę :) Idę poleżeć w pachnącej kąpieli ;):D I oczywiście podyskutować z mamą :) Dobranoc Kolorowych snów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karolina, przepraszam, że zniknęłam, Martyna się czegoś wystraszyła :( Kolorowych snów! Pogadamy jutro! Buziaki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Wysłałam Wam pokłosie ostatniego łikendu :) Osoby wrażliwe na morze, bardzo przepraszam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Byłyśmy w piątek na szczepieniu w obie rączki i wyobrażcie sobie Patysia nawet nie stęknęła , dostała za to naklejki jako dzielny pacjent :) Za to w sobotę i w wczoraj gorączka 38 i brak apetytu :D Ważyłam ją waży 11 kg i to w ubranku i bucikach :( myślałam że więcej Zdjęcia od Karoliny super :D Wczoraj byliśmy na spacerku nad takim dużym stawem i Marek zapomniał aparatu , a widzieliśmy niesamowitą scenę bniły się 4 kaczki-łyski , jedna para była z małymi i te małe też broniły rodziców , niesamowite , nakręciłabym niezły filmik ,:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Beatek 🖐️ Dzielna Patrycja! A ta gorączka może być po szczepionce. Marta po niej też miała stan podgorączkowy. :O Powinno minąć. Karolina - a gdzie ten festyn był? Śliczne zdjęcia (jak zawsze).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Ninko Martusia to duża fajna dziewczynka i ma już spory kucyczek :) sukieneczka cudo:) morze :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Patrycja też ma mysi ogonek ale gumek nie chce nosić zaraz zdejmuje :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marta też zdejmowała na początku, ale teraz co chwilkę dotyka tych kitulek i mówi \"adne\" :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A czy Marta lubi się stroić bo Patrycja bardzo , takie małe dziecko a ma już świadomość że ma coś ładnego na sobie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O tak. Najlepiej otworzyć jej szuflade z ciuszkami i cały dzień nie ma dziecka. Próbuje zakładać, ogląda, woła, że \"adne\", zakłada lalkom. Chyba dziewczyny mają to we krwi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj mają mają , a Patysia lubi jeszcze wyjmować wszystkie rzeczy i po jednej sztuce pokazywać tatusiowi i mówi\" mam kupiła , niuni , w sklepie\" całe zdanie wypowiada przy każdej sztuce i tatuś musi cierpliwie wysłuchać bo inaczej się złości:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D Marta na szczęście nie wymaga jakiś specjalnych komplementów. Sama je sobie prawi :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie :) Ułozyłam Maksa spać ale jeszcze go słyszę :O więc nie wiem czy za moment nie zniknę :O Zdjęcia się sciągają :) Ninko - festyn był w osiedlowym przedszkolu, trafiłam tam przez przypadek bo obok jest plac zabaw, na ktory się wybierałam ;) Beatek - dzielną masz dziewczynkę. 👄 duża buźka dla niej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć! I ja już się melduję :) Ułozyłam dziecko :) Zaraz zobaczę fotki :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ninko :) ale dżezi fotki :) :) Śliczną sukienkę ma Martusia :) No i plaża ...a ja za 5 dni tez będę na plaży!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :D:D:D I też Wam poślę takie fotki :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ninko Martusia jak zwykle urocza :) A na plaży było juz na tyle ciepło, żeby sie rozebrać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Dziewczyny, na plaży było tak ciepło, że Martusia piszczała, bo ją w bose stópki piasek pażył. W sumie po 40 minutach uciekaliśmy w cień ze względu na Martusię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moim zdaniem jest cieplej. Tyle, że wczoraj nie było wiatru, a dziś chyba leciutko zawiewa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×