Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Mama 21

Roczne urwiski 2004

Polecane posty

Jonko zdjęcia super oj żeby u nas była ślizgawka ja chętnie sama bym pojeździła:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jonka ja sobie wymyslilam i co z tego jak on sie nie slucha ;D wsadze do lozeczka to wrzeszczy w nieboglosy,jak na spokojnie tez nie pomaga:( wczoraj udawalsmy z mezem ze spimy to bawil sie sam ponad pol godziny. zaczepial nas potem marudzil w koncu po 2 godzinach zasnal ale byla juz 24:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak nie poloze go o13 to zasnie o 17 i wtedy dopiero jest zabawa do 1 :). teraz mnie to smieszy ale o 1 w nocy juz nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Patrycja tak o 16,30-17 ma kryzys spania baaaardzo jej się chce spac ale staram sie ja zabawic itp i tak prawie ka żdego dnia a ciekawe co będzie jak pójdzie do przedszkola tak chyba jest jakas drzemka :( Dziewczyny dzisiaj nastąpił przełom i podjęłam decyzje o odchudzaniu od jutra;) przytyłam przez miesiąc 5 kg 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jonka ja tez pojade sie poslizgac, leos na razie jezdzil na wrotkach . Martynka radzi sobie na lyzwach ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Danti - cierpliwości :) Mały Was testuje, na ile poważnie mówicie. Daj mu czas - nawet miesiąc to może potrwać... Najważniejsze, żeby konsekwentnie go kłaść i nie dać się zaczepiać. Ja Martynę jeszcze do niedawna usypiałam na rękach... Oczywiście na siedząco :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No, Danti - na razie ją uczymy, nie można powiedzieć, że się dobrze trzyma...Ale najważniejsze, że chce jeździć i że nie protestuje, jak się ją postawi na lodzie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki za rady,ide wprowadzac je w czyn . mysle ze 22 na poczatek bedzie ok. 👄 dla wszystkich .pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widzę, że wszystkie mamy podobne problemy ;) JA wymysliłam sobie tak, że jak Maks wstaje przed 8 to kałdę go w dzień ale budzę najdalej o 15, jeśli zaś wstał bliżej 9 to go nie kładę ale wtedy mam cały dzień z głowy i ani chwili dla siebie :O dopiero wieczorem mogę odpocząć :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jonko - jestem pod wrażeniem zdjęć. Może dlatego, że sama nie jeżdżę na łyżwach to wydaje mi się, że Maks by sobie nie poradził.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PA Danti 🖐️ Witaj Karolinko 🖐️ Niestety - musze opuścić kompa - Mariusz się domaga... Wiesz jak jest ;) PA, Beatko 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O rany! :( TAk, myslałam, że zaraz znikniecie 😭 No nic, jakoś sobie z tym poradzę ;) Napisze tylko, że zakupy jako tako sie udały. Kupiłam sobie adidasy na lato za niecałe 70zł :) Co prawda miała to być kurtka ale lepszy rydz niż nic :D Maks zadowolony z wizyty u babci. Zaliczył nawet kolędę. Pierwszy raz widział księdza i od razy uderzył w ryk. Ale ksiądz przekupił go obrazkiem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czy jeszcze ktos tu zaglada? sukces tylko godzinka usypiania :D leonek padl o 23. jestem naprawde zadowolona:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
danti współczuje tez tak miewam ostatnio nawet czesto w sylwestra z dziadkiem mały szalał do 2 w nocy,koszmar !!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w sylwka to co innego sama dalam mu spac do 18;p zeby sztuczne ognie poogladal:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MAM postanowienie ze rano Leo maksymalnie spi do 9 i go budze, a usypiam o 22.zobaczymy.acha i w dzien spi max do 15 albo wogole.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie pisałam na imonach :) Patrys bał sie strzelania w sylwka :(płakał :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co do usypiania to jak usnie to szkoda mi jest go budzic potem a wieczorem nerwy mam jak nie chce spac:(ale dizs był super nie spał ale był grzeczniutki tylko nie chce sie dalej ubierac łobuz nienaiwdzi tego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
leo czasem chodzi pol dnia w gorze od pizamki, spodnie jakos da sobie sciagnac na nocniku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja juz ide spac maz własnei zasiada do kompa zaraz , a ja sie wciagnełam dzis w allegro:)niedługo wylatuje na szkolenie do brazylii zostaje sama z Patrykiem:( jak sobie poradze ciekawe , ale chyba nie bedzie zle,to tylko trzy miesiace.......................az;pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tez szkoda mi go budzic bo pozniej tak sie wtula wemnie i jeszcze by sobie pospal:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pozdrawiam i dobrej nocy danti pa a patryk tez chodzi w pizamie i daje sie przebrac jak go stawiam na parapecie i pokazuje samoloty ,których nie ma :):) radze sobie jak moge:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×