Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Mama 21

Roczne urwiski 2004

Polecane posty

Już niestety się skończyło spanie:O MArtynka zły humor cz. II :O Mama jest na pogotowiu, ale czekać musi, bo się rentgen zepsuł :O Polksa rzeczywistośc... Martyna ma fatalny humor, ryczy, bije... Nie wiem, co ja z nia będe robić teraz :( Miłego popołudnia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jonko - dla mnie w takich chwilach ratunkiem jest spacer. Na dworzu Maks zawsze zachowuje sie w miare poprawnie, a jak dlaej ma zły humor to wkładam go do wózka, rozkładam oparcie, układam poduszkę, zawijam w kocyk i maszeruje dookoła osiedla ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniu i Beatko - mam dla Was nagrane płyty. Wyślę je jutro a najpóźniej na początku przyszłego tygodnia bo u nas poczta to koszmar!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Serek zjedzony :) Mama dzwoniła, że wszystko dobrze, nie ma złamania, więc wraca do pracy, a po pracy... 2 godziny szkółki na lodowisku :O W domu będzie około 19.00 Nie mam do niej zdrowia... Spadam - znów nastawiłam pranie i muszę pilnować łazienki... A z tym spacerem to dobry pomysł, zrobię obiad i pójdziemy... Buziaczki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ :) Jonko - Twoja mama jest chyba podobnego charakteru do mnie. Zjem i zrobię wszystko byle się móc trzymać z dala od lekarzy i służby zdrowia. :O Ja osobiście. Bo jesli chodzi o dziecko czi \"inną rodzinę\", to przypilnuje i nie odpuszczę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hello 🖐️ Jestem w trakcie smażenia roladek ;-) więc z doskoku ... Wioletka patrzy na bajeczkę , więc mam chwilkę ... no chyba jej zabardzo nie interesuje bo przydreptała ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WITAM BEATEK ZAJEBISTA MASZ CÓRCIE sliczna księzniczka:) dzieki za zdjatka :) mały spi wczoraj usnał o 24 masakra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My właśnie pozałatwiałyśmy wszystkie sprawy m.in U.P. , Pocztę ;-) i spacerek z dziadkiem . Wiola zobaczyła koniki , ozdobne kurki, lamę , króliki , koziołki, baranki , kucyki więc była wniebowzięta :D a o wszystko pytała czy jej nie ugryzie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Roladki własnej roboty ;-) Z szynki wieprzowej (rozbite ) posmarowane musztardą , przyprawione pieprzem , na to plasterek serka trochę boczku i farsz z mielonego z taką specjanlą przyprawą do mielonego i zawinięte :D Pycha ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karola jakieś 20 min drogi odemnie mają takie mini zoo ;-) Kiedyś mieli więcej zwierzątek , lisa , gołębie ozdobne , strusie, ale niestety ktoś wiele zwierząt im pomordował :-0 Przychodził ktoś w nocy i podcinał im gardła , wyobrażacie to sobie :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Loli - jesteś winna mojej natychmiastowej śmierci głodowej spowodowanej opisem pyszności w posiaci roladek :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja to miałam faze ja panowała ptasia grypa nawt do zoo nie chciałam isc z małym :) karolinka wysle fotke juz wysyłam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Loli - fajnie :) U nas jest \"tylko\" duże zoo i na zwiedzanie go trzeba mieć coanjmniej pół dnia. A poza tym to na obrzeżach miasta, co prawda nie bardzo daleko ode mnie ale wydaje się jak na końcu świata. A roladki brzmią fantastycznie :) Skąd bierzesz przepisy na te smakołyki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ninko - przesłałabym Ci ale nie mam jak ;-) A swoją drogą polecam wam gotowe ciasto kluskowe na kluski tarte ;-) Pyszności , mniam mniam ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karola na śląsku to podstawowa potrawa ,, rolady z modrom kapustą i kluskami ,, :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Loli - najlepiej emailem :D Ale chyba też zrobię wersję z musztardą, bo nigdy nie robiłam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Muszę ich dobrze pilnować bo jak się mi coś przypali to znak dla Adika ,że siedziałam przy kompie ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja nie lubię musztardy ale ona tak wsiąknie w mięso , że ylko aromat zostaje więc uchodzi ;-) a smak polepsza ;-) aha ja jeszcze posypałam czosnkiem ,, kostka knorr,, ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jakoś mam awersje do nadziewania mięsa mięsem ;) ale to tylko tak w mojej głowie siedzić bo np. zrazy bardzo lubię albo nadziewaną kaczkę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja jak zwykle walczę ze zdjęciami ;) Teraz nagrywam te zrobione w poprzednim miesiącu na płyty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Noe - jeśli do mnie nie wysłałaś zdjęcia, to nie chciałabym byc w Twojej skórze ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×