Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Mama 21

Roczne urwiski 2004

Polecane posty

O, widzisz, to juz jest jakiś pomysł ;) Muszę tylko nabyć jakąś nagrywarkę ;) Ale to kwestia tygodni - dysk robi się za mały na nasze dane ;) Muszę spadać, niestety :( Martynka woła mnie do siebie, musze to wykorzystać ;) Miłego popołudnia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kłopoty z pakietem Mąż 1.0 Do Serwisu Technicznego: Około roku temu zmieniłam oprogramowanie na rzekomo lepsze.Do tej pory używałam pakietu Przyjaciel 5.0, a zamieniłam go na intensywnie promowany pakiet Mąż v. 1.0. Niemal natychmiast po uruchomieniu nowego oprogramowania zauważyłam, że system pracuje dużo wolniej, szczególnie jeśli chodzi o aplikacje związane z kwiatami i biżuterią, które pod pakietem Przyjaciel 5.0 działały błyskawicznie i bezbłędnie. Jakby tego było mało, instalacja pakietu Mąż 1.0 spowodowała automatyczne odinstalowanie tak wartościowych programów, jak Romantyczność 9.9, za to zainstalowanie istnego śmiecia informatycznego, jak Żużel 4.5 i Liga Polska 3.0. Nie chcę przy tym działać program Rozmowy 8.0, a próba uruchomienia programu Sprzątanie & Porządki 2.6 powoduje zawieszenie całego systemu. Próbowałam ratować system uruchamiając Pretensje 5.3, - ale bez widocznych rezultatów. Co robić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szanowna Zdesperowana, Przede wszystkim pamiętaj, iż Przyjaciel 5.0 to pakiet rozrywkowy, a Mąż 1.0 to profesjonalny system operacyjny. Radzę spróbować komendy: C:\\JUZ_MNIE_NIE_KOCHASZ, po czym zainstalować Łzy 6.2. System Mąż 1.0 powinien wtedy automatycznie uruchomić aplikacje Poczucie Winy 3.0 i Kwiaty 7.0. Pamiętaj jednak: nadużywanie aplikacji Łzy 6.2 może spowodować, że Mąż 1.0 zresetuje ustawienia na Milczenie 2.5, Hulaj Dusza 7.0 lub Gorzała 6.1. Ten ostatni jest szczególnie groźny, ponieważ powoduje wygenerowanie plików dźwiękowych Chrapanie. POD ŻADNYM POZOREM nie instaluj pakietu Teściowa 1.0. Nie próbuj też reinstalować nowej wersji pakietu Przyjaciel. Oprogramowania te spowodują definitywne zniszczenie systemu operacyjnego Mąż 1.0. Podsumowując: System Mąż 1.0 to mimo wszystko wspaniałe oprogramowanie. Jedyne jego niedoskonałości to mała pamięć operacyjna i wolne instalowanie nowych aplikacji. Nieoficjalnie radzę zastanowić się nad zakupem dodatkowego oprogramowania, poprawiającego działanie systemu Mąż 1.0. Osobiście polecam Wykwintna Kolacja 3.0 oraz Sex Bielizna 6.9. Powodzenia, Serwis Techniczny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Noe - fajne :D A tak na marginesie - czy tylko ja nie zostałam zaszczycona zdjęciami Patryka? ;) Mail pod nickiem :) Martyna właśnie zasnęła - nie było źle, kolacja i mycie sie przesunęły o jakieś 40 minut... ZAsypiała ze 20, więc naprawdę jestem zadowolona :) Zerwał się wiatr znowu - a to niechybnie oznacza zmiane pogody :( A szkoda - ostatnie 3 dni były piekne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maks też już śpi, ale jak dla mnie zbyt późno biorąc pod uwagę że nie spał w dzień :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Noe - ten tekst jest rewelacyjny. :D I nikt mi nie wmówi, ze kazdy facet jest inny :P ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja dziś, przy małej pomocy Maksa ;), zrobiłam laurki na dzień babci i dziadka. Muszę jesze tylko jutro kupić jakieś farbki bo chce odcisnąć na nich łapkę Maksa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Karolinko dziękuję za płytę z bajkami ale mam problem z jej uruchomieniem ale spróbuję szybko go rozwiązac:) Czy oprócz Ninki ktoś chciał ode mnie Misia uszatka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny, jak myslicie? Kupilismy dziś aparta. W instrukcji i na metce jest napisane, ze powinny w nim być dwie baterie. U nas była tylko jedna. Zadzwonilismy do sklepu bo było już późno ale powiedziano nam, że tak dostaja i tak sprzedają. Co mamy z tym zrobić. Według mnie powinny być dwie baterie, skoro na specyfikacji tak jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie, jakies tam zasilacze, Nie znam się. Na wszystko co zasila takie urządzenia mówię baterie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jestem raczej spokojny i ugodowy czlowiek, ale jak mnie sprzedawca przy powaznym zakupie traktuje jakbym chciala kupic uzywana bulke z wczoraj, to mnie szlag trafia. Placisz konkretna forse, a oni wciskaja Ci wybrakowane g.... Ja bym oddala i kupila gdzies, gdzie sprzedaja niewybrakowany towar.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pokazuje mi że są bajki na płycie , ich rozmiar,ale jak chce odtworzyc(na kompie bo dvd chwilowo nieczynne) pokazuje błąd podczas pobierania koder-dekoder ?? ciemna magia;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NO fachowcem nie jestem, ale ten aparat nie powinien w takim razie dzialac bez zasilacza. To po co Wam takie aparat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tylko, ze on nas poinformował, że nie mozemy oddać. Przeciez nie położe mu aparatu na kilka stówek na stole i nie wyjdę. Do tego przy nas spradzał wszytsko i wyciągał. Tylko, ze my nie wiedzieliśmy, że mają być dwie. Dopiero w domu zauważyliśmy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Beatek - musisz z sieci sciagnac kodeki. Ale jakie, to juz Ci nie powiem, bo nie pamietam, a te co mam, to sa na innym komputerze :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ninko - to był zapasowy zasilacz. Sa dwa w kompelcie amy dostaliśmy tylko jeden na którym aparat działa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ninko - chętnie przeczytam Twoje rady ale później bo terz musze pilnie zadzwonić do mamy. Aparat działa. Beatek - tak jak pisze Ninka, nie masz tych kodeków. Zajrze za jakieś 40 minut.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Boże co to są kodeki? Karolina jak kupowałam aparat dostałam 2 akumulatorki i zasilacz, jakiej firmy to cudo , ja zadzwoniłabym do nich bezpośrednio , wiesz w sklepie to różne numery robia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bo tak było napisane w instrukcji na takim wykazie co jest w zestawie i na metce doczepionej do apratu. Dobra lece bo mi mama usnie i się z nią nie dogadam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sorry, ale ja nie mam tyle czasu. Martusia co prawda śpi, ale maz nie... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×