Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Mama 21

Roczne urwiski 2004

Polecane posty

Dziewczyny co do fotek Wioli to musicie uzbroić się w cierpliwość bo nie prędko będą :-( Bateri nam padły do aparatu 😡

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Noe - chodzi o to, ze u nas jak sie wysyla np. zdjecia, to do wszystkich jak leci. Slowem, mi tez wyslij zdjecie Twojej pociechy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blondi ania
Karo no właśnie nie znajduję napisałam tylko dwa opowiadania jak byłam w szpitalu z Kubą, aż mi szkoda bo mi się to strasznie podoba http://puchatki.blog.onet.pl/2,ID159214238,index.html tamten nie chce się otwierać przez ten paskudny remanent wogóle mam deficyt jak nasze państwo (tylko ze ja czasu)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Noe - Mi chyba normalnie, juz sie przyzwyczaiłam, że tu co rusz cos szwankuje :O Tylko, że Wy coś mało piszecie :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blondi ania
u mnie też kafde szwankuje dlatego na pomarańczowo swiecę i jeszcze strasznie spóźnione mam odpowiedzi ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ROCZNE URWISKI DZIŚ CAŁY WIECZÓR NA SAMEJ GÓRZE, WIĘC MUSIAŁAM ZAJRZEĆ. Moja siostra do mnie nie napisała, a na forum się udziela oj, oj ;) Pozdrawiam wszystkie mamy urwisków :) Już uciekam i nie przeszkadzam Siostra Ninki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale to jutro powysyłąm bo dzis mi sie tak muli cos ze masakra jedno zdjecie sie dodaje juz 5 min i sie dodaje dalej wysyłam bo beatka:)ale nie wiem czy wyjdzie bo sie dodaje i dodaje.........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniu, opowiadania poczytam jutro, bomoje oczka tez juz sie powoli zamykaja do snu (czy ja dzis w ogole pospie?). Postaram sie byc tu jutro wieczorkiem. A, i oprocz Danti i Lidki bylysmy dzis w komplecie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ej, podwójna mamo, myslalam, ze nie masz czasu ;) Caluski dla chlopakow!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blondi ania
aaa minęły.... wystrzałowo bo zostały przesunięte na 31-jubilat poszedł spać o 2.00 w nocy co chyba mówi samo za siebie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny, teraz mi sie skojarzylo, ze za kilka dni moj nick moglby sie zminic na Ninka38 😭 :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniu - jestem pełna uznania dla Twojego talentu 🌻 Coś wspaniałego :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ej no co wy dziewczyny impreza sie rozkreca a wy spac? zaraz zaraz wolnego a kto frekwencje utrzyma? ja noe ze swa arka rady nie dam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Podwójna mamo :-) chyba siostra Cię nie zauważyła ;-) Jak tam ,,fioletowe krople ,, :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karolina zapomniałam zdjęcia ostatnio przesłane jak zwykle I klasa:):D lece na pocztę:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blondi ania
oki to jak wy sie zmywacie to ja też, muszę włosy umyć a mi się nie chce pozdrawiam podwójna mamo 🖐️ Ninko mam nadzieję że pospisz troszkę-oby jutro było lepiej :) też postaram się jutro być ale wiecie jak to u mnie-wszysto uzaleznione od snu dzieci (tego dużego też ;)) dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ninko i Ty się wiekiem przejmujesz ? Ty co taka młoda duchem ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
robie imprezke dla znajomych lubie robic urodziny swoje:)i pozegnanie(głupio brzmi) mojego meza fajnie juz sie ciesze:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D czasami mam wrazenie, ze i moj duch sie juz troche zaczyna starzec ;) :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blondi ania
hehehe Loli nie aż taki talent znam lepsze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×