Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Mama 21

Roczne urwiski 2004

Polecane posty

Gość Aniołek_73
Ja mam Misia Uszatka co prawda tylko zestawik 5 bajeczek ale to ulubiona bajeczka Pati tylko nie wiem czy po teletubisiach czy przed:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj tak, bal nas ominie :( ale moze w przyszlym roku tez bedzie? W koncu zdrowie jest jedno a bali moze byc wiele ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniolku (Beateko?) jesli na tej plycie jest m.in. bajka o stracju na wroble co sie kapal w rzece, to tez mam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Beatek - ładny nick ;) Ninko - a co teraz robi Marta? A czy Wasze maluchy też są takie uparte? Maks nawet nie chce spojrzeć na inną płytę niż mić Coralgol

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Matko jedyna, ale literowek natrzaskalam. Ale mam tu zupelnie ciemno w pokoju i klawiatury w ogole nie widze. :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blondi ania
tak Kubuś jednak zasnął i Marek też ;) Ninko tak mi szkoda twojego skarbka-wiem jak to jest ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja wlaśnie doszłam do wniosku, że w sumie to MAks chyba nie był nigdy aż tak bardzo powanie chory. No i dopukać!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marta lezy tu obok i wlasnie chyba lekko odjezdza. Musze ciszej pukac po klawiszach ;) O.... zasnela. Przez ten kaszel i tak sie pewnie zaraz obudzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ninko nie kurcze ale ta tez bym chciała ja mam jak zając był na im potem u dentysty, jak króliczki porwał parasol itp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blondi ania
heheh Maciuś jest tak upoarty że dotąd nie zamierza kożystać z nocnika-to mój największy problem z jego charakterem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
beska mi wyszla zamiast 😭 Aniu, jestes kochana. Dziekuje. 👄 Ale jakos, sama sie dziwie, jestem spokojna. Chyba Wasze wsparcie mnie uspokaja :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej :-) Serce mi bije jak oszalałe po tym filmie :-0 Myślałam ,że wyjdę już po 20 minutach ... Apocalipto - czy jakoś tak ;-) ale naprawdę był przerażający :-0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Beatek - a co to za szyfr? Tylko dla wtajemniczonych? czytałam 3 razy i nic nie zrozumiałam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniu, jak Marta sie upiera, to mowie do niej \"Marta, popatrz na mnie i posluchaj\" i tu nastepuje moja tyrada, ktorej dziecko juz nie moze sie sprzeciwic ;) :P Jak na razie dziala. Beatek - o to moze sie wymienimy, bo ja mam inna plytke.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiecie co chyba z Wami nie pogadam na spokojnie bo Wiola jeszcze nie śpi - jestem strasznie zdenerwowana i zaraz to się na niej odbije ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karolina tak dla wtajemniczonych bo jak ktoś ma ta płytke i oglądał ja 200 x od razu będzie wiedział jaka;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wyjście tak , ale to był zbyt brutalny film ... Zerkałam tylko zza rękawa od Adika :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ninko nie ma sprawy jak są chętni to kupie płytki i bedę się uczyc nagrywac:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blondi ania
jejka jakie orty i literówki-przepraszam ale chyba jestem zmęczona robię jeszcze remanent na hurtowni i to już o jeden obowiązek za dużo Ninko tak mi przykro mam to swieżo w pamięci jak Kubuś miał duszności-tak się cieszę że nas wtedy przyjęli do szpitala, choć był juz przepełniony-wiem że inne matki odsyłali do innych szpitali :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ponoc ten film jest jeszcze gorszy od \"Pasji\". Ten Gibson ma jakies niezdrowe odloty na punkcie przemocy :O Beatek - jak tez jeszcze tego nie kopiowalam. Pocwicze i jak sie uda, to Ci wysle. Wymienmy sie tylko adresami na emailu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Loli - A!! Skoro był brutalny to pewnie i ja bym się zdenerwowała, a raczej zniesmaczyła :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×