Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Mama 21

Roczne urwiski 2004

Polecane posty

Karolina zając był na imieninach u Kruczka-pieska i zjadł wszystkie landrynki jakie były i rozbolały go ząbki i musiał isc do dentysty;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Loli - a może jakieś zdjęcia Wioli być posłała? bo chyba długo już nic nie dostałyśmy 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniu, lekarz dzis nam mowil, ze jest istna plaga dzieci z zapaleniem oskrzeli i zapaleniem pluc :( 😭 To przez te cholerna pogode. Fuj. Oby do lata!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiesz Ninko tak kiedyś było naprawdę wśród tych dzikich plemion i to mnie przerażało :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ninko słyszałam ż etemu Gibsonowi odbiło po alkoholu i lubuje się w brutalnosci Loli ale to i tak lepiej jak bys poszła na Piłe podobno za granica ludzi w trakcie seansu karetkami wywozili;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Podobno ,,PIŁA3 ,, jest jeszcze gorsza więc chyba bym tego nie wytrzymała :-0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Loli - teraz jest to samo, tyle, ze bron zdecydowanie lepsza i szybsza. A Marta ma poczatki zapalenia oskrzeli i pierwszy kaszel w zyciu. Widze po jej minie, ze jak kaszle, to jest przerazona, bo nie wie co sie dzieje i tylko wola \"mami, źle\" :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja byłam przerażona i naprawdę miałam ochotę wyjść ... Modliłam się żeby jak najszybciej się skończyło ;-) Ale niestety było tak aż do samego końca :-0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny, skąd Wy macie takie informacje. A nie kręcą już normalnych filmów? Jestem w tyle o 100 lat. Dla mnie hicior to kolejny odcinek Teletubisiów :O Ale tak to chyba jest jak się żyje w zamknieciu z dzieckiem :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Beatek - dostala Klacid Teraz, wieczorem dalam jej juz druga dawke. Mam nadzieje, ze juz jutro bedzie troche lepiej. W tej chwili zasnela, bo dalam jej czopek z Paracetamolem, wiec goraczka jej odpuscila.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blondi ania
jejka że też te choróbska tak się muszą czepiac naszych dzieci ja nie wyobrażam sobie powrotu do szpitala nie wytrzymałabym znów widoku jak moje dziecko dostaje duszności :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
uspiłam grzyba:) poczytałam kubusia dostałam z bani w nos i łuk brwiowy bo mały sie wierci i rzuca przed snem i usnał zaraz maz wraca i mnie wygoni od kompa:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniu - w kwestii chorób, Ty chyba jednak przeszłaś z nas najwięcej :O bo prócz strachu o Kubusia dochodziły jeszcze nerwy związane z Maciusiem i Markiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniu, dla mnie na tym topiku, to Ty jestes najbardziej doswiadczona mama jesli chodzi o opieke nad dziecmi i rozne \"przypadki\". Ja sobie nawet nie potrafie wyobrazic, ze mialabym pod opieka jeszcze jedno dziecko. O tych incydentach z kurczakiem czy rehabilitacjach, to juz nawet nie bede wspominac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja ma teletubisie tez beatek jakbys chciała to wysle tylko cos ta poczta polska niebardzo działa:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A w ogóle to lekarze tak chętnie daja antybiotyk:( kiedyś pamiętam chyba troszke inaczej leczyli Noe ja też poprosze zdjęcia:) a jak dasz maila to pośle fotki mojej królewny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blondi ania
dzięki za uznanie az urosłam o całe 5 cm a jak chcecie poczytać jak podeszłam do incydentu z kurczakiem z perspektywy Maćka to przeczytajcie mojego bloga ;) www.puchatki.blog.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×