Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Mama 21

Roczne urwiski 2004

Polecane posty

Witam :) MArtynka spi od 19.15 :D Wykąpana, nakarmiona i przygotowana do snu przez czułego tatusia :D Ja byłam z mama na badaniach (jej) i wróciłam o 19.00 w samą porę, żeby zaspiewać kołysanke i pogłaskać po łebku :D Tak to ja rozumiem... ;) Ale nasmarowałyście stron, plotkarki ;) :D Nie mam za bardzo na razie o czym pisać - chyba tylko o tym, że Martyna dziś znowu była bardzo grzeczna przez cały dzień :) Acha - przypomniało mi sie :) Rano była u mnie koleżanka z pracy z synkiem - mały ma 4 lata. W pewnej chwili zachciało mu się siusiu, więc pobiegł do łazienki a Martyna oczywiście za nim, bo ona też. Jaka była zdziwiona, że kolega zamiast siadać na toaletę, albo nocnik, wyciagnał siusiala i nasikał :D Normalnie była w takim szoku, że najpierw zaniemówiła, a później przeżywała przez kilka godzin, że on stał przy toalecie i siusiał ;) A co do allegro - coś mi się zblokowało i od kilku miesięcy nie mogę z mojego komputera przejść przez logowanie... Wyskakuje mi, że nie może wyświetlić strony, Mariuszowi to samo... Nie próbowałam z innego kompa, może spróbuję jak mi się przypomni u mamy... Wczoraj chciałam zalicytować tanie body, czy śpiochy, 6 zł za kilka sztuk, używki, i jaka byłam zła!!! A poza tym noszę się z zamiarem wystawienia paru rzeczy - jak ma się urodzić chłopak, to chyba mogę te wszystkie dziewczęce posprzedawać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Beatko, jak samopoczucie? Jak zaraz zniknę, to na chwilę - znajomi wracają do Londynu i chcą wpaść się pożegnać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jonko dopiero teraz uświadomiłam sobie że Ty juz za miesiąc rodzisz :o jak zleciało :) Problem z allegro miałam w pracy tez przy logowaniu wyskakiwało mi że nie można wyświetlic strony , próby robiłam różne i przez wszystkie skutecznie wchodziłam , albo odświerz stronę , albo jak wyskoczy\" nie można wyśw...\" kliknij -wykryj ustawienia sieci\" , ostatnia deska to wejdz w opcje internetowe , połączeni a, ustawienia sieci lan i ok powinno wejśc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ee samoppoczucie lepiej nie mówic cała noc nie spałam rozbolała mnie głowa do tego , a i Patrycja wyczuła bluesa i 4x piła herbatkę w nocy , 5x brałam ją do nas , i 5x chciała do swojego łóżeczka:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki za podpowiedzi, zaraz spróbuję, choć ta aukcja, jaka mnie interesowała już seię skończyła :( Ale poszukam dalej.. Ubranka dla Martynki - noworodka (tak dawno to było, ze juz nie pamiętam ;) ) miałam pozyczone, od znajomych byłej dziewczyny mojego brata. A że dzieczyna już od ponad roku \"była\" a w dodatku mój brat za granica, to muszę nabyć jakieś... Niecałe 6 tygodni do terminu zostało :) Już zaczynam panikować ostro, ale Wam nie pisze, bo to nudy ;) Mam przeczucie, że tym razem szybciej będzie... MArtynka nie chciała wyjść, w dzień terminu to nawet nie miałam \"opadłego\" brzucha, więc myślę, że jakbym miała czekać aż się mała łaskawie zdecyduje, to by jeszcze z 2 tygodnie posiedziała ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam!jonka od razu plotkarki heh:) mały wykapany nakarmiony i nie zamierza spac , wczoraj usnał po 23 skubaniec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć no dzis chyba zdążyłam ? :D niestety tylko na chwilę bo Marek zaraz wraca i mi nie pozwoli dzieci położone spać-o dziwo dziś poszły zaraz po dobranocce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witaj Noe jesteśmy z sąsiednich woj ja z mazowieckiego :) Patrycja skacze w najlepsze :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a tak za pamięci krzyczę: KARO JA CHĘTNA NA TELETUBISIOWE BAJECZKI Maciuś ostatnio wstaje po dziewiątej czyli już po Teletubisiach, a inne go nie bardzo interesują-że też ta jedynka musiała wszystko poprzestawiać na odwrót od nowego roku :( Jonko ja już nie moge się doczekać twojego porodu-a to tak niedawno cię zdemaskowałam ;) mój Kubuś już chrupki kukurydziane wcina, a jak się złości jeśli nie chcemy dać mu jeść tego co my-głodomorek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mały własnie zrobił kupe ... w majty fuj ale juz przebrany no on tak ma jak sie czyms zajmie to nawet o kupie zapomni:) a z jakiej miejscowosci jestes beatek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KURDE NIE WYGRAŁAM LICYTACJI :(:(:(za nerwowa jestesm raczej maz mi licytuje a jest w pracy i lipa smutno ale trudno przezyje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Już jestem :) Znajomi po dwóch tygodniach w kraju wracają do zarabiania kasiory... A my tu dalej... Cześc Noe, Cześć Aniu! Dzieciaki - do spania!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ninko jesli to pierwsza choroba Martusi to współczuję bo pierwszy raz jest najgorszy:( dużo 👄 dlaniuni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wielkie dzięki, Beatek. Rzeczywiście pierwsza choroba i ja nie tyle w strachu, co żalu, że to dzieciątko takie męki przechodzi. :( :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JEstem Ninko i słucham Cię z uwagą, obym tylko mogła Ci pomóc ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i właśnie chciałam podpytać JOnkę, czy przy tym zapaleniu oskrzeli lepsze jest suche mieszkanie, czy może trochę jej pokój nawilżaczem potraktować. W sumie ma trochę katar i w nocy oddycha przez buzię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zdecydowanie nawilżać, nawilżać i jeszcze raz nawilżać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Podsuszone błony sluzowe sa bardziej narażone na dalsze nadkażanie i dłużej dochodzą do siebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeśli pozwolisz Ninko tez sie wypowiem bo Pati miała zap już 2x , wg mnie suche powietrze podrażnia błony śluzowe , jak Patrycja jest chora to przykręcam kaloryfer i nawilżam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jonko, czy już CI mówiłam, że zarejestruję w końcu ten Twój fanclub w Gdyni? Jesteś kochana i niezawodna. Bardzo Ci dziękuję. I żałuję, że ja nie jestem w stanie odwdzięczyć się Tobi i pozostałym dziewczynom jakimiś drogocennymi radami :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Beatek - Tobie również 👄 Zaraz włączę tego pingiwnka, niech chucha ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ninko - życzę Ci dużo wytrwałości - to minie szybciej, niż myślisz, a to normalne, że serce mamy się ściska przy każdym kaszlnięciu malucha😭 Tak jak Beatka napisała - pierwsza choroba u dotąd zdrowego dziecka to szok dla rodziców... Trzymaj się i na pewno niedługo minie... acha - przygotuj się na to, że MArtusia może zwymiotować przy jakimś wyjątkowo męczącym ataku kaszlu. To nic, ośrodki kaszlu i wymiotów są blisko siebie w mózgu, więc normalne, że dziecku zdarzy się wymiotować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ninko - Twoje rady sa równie bezcenne, co rady każdej z nas :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×