Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Mama 21

Roczne urwiski 2004

Polecane posty

O!!! Beatek - przypomniałaś mi, że mam jeszcze pół tabliczki do zjedzenia ;) Jest ktoś chętny? Blondi - prześlij mi adres na maila to postaram się jak najszybciej wysłac Ci te Teletubisie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karolinko Patrycja często mówi że boli ja głowka ( jak chce tic taca) , nózki , brzuszek( jak nie chce jeśc) ;) a dzisiaj nie miała apetytu i prowadze uwazne obserwacje , boje że znowu chora bedzie:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A, bo jak człowiek się tak przegłodzi to nie ma ochoty na nic... Mój małżonek wrócił i zepsuł mi humor :O Rzucając jakiś kąsliwy komentarz na temat tego, że w lodówce nic nie ma :O Nie chce mi się nic robić... Beatko - swoją drogą poszukaj, ja nie jestem nieomylna :( Karolina - Martynie zdarza sie pwoeidzieć, że ją coś boli, np brzuszek... A zaraz potem z majteczek wylatuje bączek... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Karo Mój Maciuś zmyśla jak się go pytam czy zrobił kupę w pampersa-zawsze odpowiada, ze nie choć cuchnie na kilometr-chyba po prostu się wstydzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O to pokazywanie pytałam bo Maks bardzo często pokazuje, ze go cos boli. Tzn. teraz sie już trochę uspokoił bo kilka razy powiedziałam, że skoro boli to trzeba iść do lekarza. Myślicie, że może zmyślać bo np. nasłuchał się moich rozmów z mamą?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Beatek - bo zaproponowałam, że jak ktoś potrzebuje to moge nagrać i przesłac kilka odcinków. Jesteś chętna?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to w sumie nie wiem czy to normalne. No bo skoro Martynka pokazuje, ze boli ją brzuszk a potem pierdzi t znaczy, że ja bolało, a skoro Pati nie chce jeść i też boli ją brzuszek to znaczy, że może faktycznie jej coś doelga, a Maks poazuje np. że boli go ręka bo moja mama często mówi że ją boli, albo plecy bo mnie bolą cześto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karolina a jak myślisz jak mówię Markowi wieczorem że boli mnie głowa to zmyślam czy mówie naprawde;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Beatek - no nie wiem :P ale jesli zmyślasz to przynajmniej masz w tym jakis cel i o tym wiesz, a taki Maks, o co mu może chodzić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karolinko wysłałam adres a z tym pokazywaniem to może być tak jak mówisz, że trochę się nasłuchał, bo widzę podobne zachowanie u Maćka, do takiego staopnia to traktuje, że jak widzi reklame kredytu pocztowego i gość pomalował się na czole to krzyczy że ma \"ała\" tak samo mazakiem pomalował gumowego pieskia i każe go całowac w \"ała\"-czasem z tym oszaleć mozna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiem tylko tyle że dzieci fantazjuja i chociaz się martwie to tych wszystkich dolegliwości;) Pati nie biore na poważnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o Matko ale mam zaskok wole dvd:) adres wysyłam ale jak sie rozliczymy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No własnie. Nie wiem kiedy on mówi poważnie a kiedy udaje. Boję się, ze kiedyś zlekceważę coś naprawdę istotnego. Ania - adres doszedł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Beatek - a z czego Ty chcesz sie rozliczać? Z płyty za 1zł? Może poprostu kiedyś Ty poratukesz mnie jakąś bajką.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karolinko ja bardzo chętnie od razu się odwdzięczę mam sdporo takich jak \"miś i przyjaciele\", \"koziołek matołek\" i troszkę takich z naszego dzieciństwa no i oczywiscię klasykę typu \"królewna śnieżka\" tylko nie wiem co lubi Maks

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Beatek - daj spokój Aniu - jeśli masz \"Misia Coralgola\" bo nasz zaczął się zacinać, chyba od częstego oglądania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niestety JONKO zamęcze Cię dzisiaj czy po syropku BIOARON C może to siusiu w takich ilościach? Ja mam nagrywarkę w kopmie tylko nie wiem czy z płyty dvd moge przerzucic na komp i nagrac na czysta bo tez mogę coś odpalic:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurczę niestety tego nie ale moze w wolnej chwili wyślę ci listę mojego zbioru to zobaczysz co ci przypadnie do gustu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Beatek - no pewnie, że możesz. Ja w sumie potrzebuję tylko tego Coralgola więc jeśli któraś by miała to jestem chętna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marta nie śpi a ja razem z nią. Jesli chodzi o bajki, to ja bylabym chetna na Misia Uszatka, bo to Marta bardzo lubi. Podobnie jak Domisie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniu - nie fatyguje się bo Maks uważa tylko misia :O Trudno, może kiedys mu się odwidzi to wtedy się zgłoszę ;) Kuba śpi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ninko - musiałabym sprawdzić ale chyba nie mam :O To co, jednak ominie Was jutrzejszy bal? A ja dzis dowiedziałam się, ze w naszej osiedlowej ibliotece są organizowane zajęcia dla dzieci jeśli tylko przyjdzie jednoczesnie conajmnie troje maluchów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×