Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Mama 21

Roczne urwiski 2004

Polecane posty

jonko mam tylko 3 reszta sie nie otwiera:( ja juz uciekam bo Patrys potzrbuje towarzystwa:) do wieczorka!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No popatrz, a wysyłam specjalnie taki mały format... No cóż... Jak będziesz chciała, to wieczorem jeszcze raz poślę ;) I ja też spadam - włosy suche, czas wyruszać w drogę ;) Buziaki, miłego dnia!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A tak przy okazji (hehe) Z okazji imienin, życzymy naszej kochanej Martynce wiecznej radości i zabawy, niezmierzonej miłości do młodszego rodzeństwa i najcudowniejszych chwil w ramionach rodziców. 👄 🌻 👄 🌻]👄 🌻 👄 🌻 👄 🌻]👄 🌻👄 🌻 👄 🌻]👄 🌻👄 🌻 👄 🌻]👄 🌻👄 🌻 👄 🌻]👄 🌻👄 🌻 👄 🌻]👄 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak oczywiscie z etak!!!!Patrys spi mama chwilke :) ale tu pustka -step normalnie:( potem jade do tesciów i znowu mnie nie bedzie ale potem wejde moze wieczorkiem. nasz topik ma najładniejsza nazwe- roczne urwiski:) teraz powinno byc dwuletnie tyraniatka:):)albo dwuletni terrodrysci:) bin laden end spółka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
miało byc and ale ...........dobra spadam bo tu naprawde echo papap do potem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kobitki MArtynko wszystkiego najlepszego 🌻👄🌻👄🌻👄🌻👄 obyś rosła zdrowa, mądra i piękna :) Jonko - a propos czemu się nie chwalisz, że masz dziś w domu imprezę? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karolina - nie chwalę się, bo i nie ma czym ;) Goście przychodzą na raty ;) W niedzielę była ciocia, wczoraj babcia Gosiunia, dziś rano dziadek (a teraz my jesteśmy u dziadka) Czeka mnie chyba jeszcze wizyta babci Krysi :O Ale nie ędę się martwić na zapas ;) Potem zajrzę - tato jest zazdrosny o czas spędzony przed kompem, zamiast z nim ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ninko musiałam to napisac , obejrzałam jeszcze raz zdjęcia od Ciebie razem z Patrycją i nie obraz sie ale ze mnie stary zbereznik :) dwa ostatnie zdjęcia ubawiły mnie dosłownie do łez:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Noe - może Mu po prostu gorąco??? Wizyta mnie nie ominęła :O Ale wszystko przemija, więc jakoś się doczekałam końca ;) Solenizantka śpi, choć nie bez problemów przy usypianiu... BYła zbyt rozbawiona...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pchi:) już dawno:) zmieniła styl zasypiania , jak były domisie poszliśmy sie umyc a potem ubrana poduszeczka na fotel , kocyk i oglądała Sally mally i zasnęła i tak jest podobnie od paru dni:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja nigdy nie pamiętam o tych domisiach na dobranocki... Ale może to i lepiej - Martyna po domisiach to by chyba do północy ze szczęścia nie zasnęła...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Patrycja średnio lubi domisie , nuuuudzą ja ;) od czwartku w domku aż do 11 II woooooooolne:D muszę rano we czwartek mamę odwieźc do szpitala , mama panicznie si ę boi powiedziała ze umrze i już robi dyspozycje na wypadek śmierci:) denerwuje mnie to ale przeciez to jest zabieg a nie poważna operacja , staram się ją uspokajac ale to ic nie daje:( okazało się również ze skierowanie ma nieważne bo z X 2006 ale sama się kapnęła i ma już właściwe , nie przyjęli by jej :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jezus Maria miały byc smutne buźki co wy sobie o mnie pomyślicie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fajnie Ci, że masz wolne,ale szkoda, że Twoja Mama się denerwuje :( Pozdrów Ją ode mnie - wszystko będzie dobrze!!! Właśnie przeczytałam głupi kawał - wkleję go Wam: Poszedł Terminator do łaźni, upuścił mydło, nachylił się i ... dostał wiadomość systemową : \"Zainstalowano nowy sprzęt\"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przecież są smutne? Gdzie tu widzisz wesołe? A ta jedna - to ja od razu zgadłam, że Ci się źle wcisnęło - odrobna zaufania, Beatko w naszą inteligencje nie zaszkodzi ;) :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jonko kawał świetny:D Ale mnie tak rozbawiły zdjęcia od Ninki aż się popłakałam ze śmiechu mam nadzieje że się nie obrazi ,chodzi mi o ostatnie 2 zdjęcia i bałwana na nich ta marchewka ma tak intensywny kolor i kształt ;) :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niestety - mi też zawsze marchewki w bałwanach kojarzyły się z jednym ;) Freud może by to jakoś skomentował ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość noe
kawał przedni nie ma co:)a ja dlaczego nie mam tych zdjec?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
milkniecie kurde ale słowo stworzyłąm to od milki chyba:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×