Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Mama 21

Roczne urwiski 2004

Polecane posty

Ninko - a może jakieś samotne miniwakacje? ;) Może zorganizujemy jakiś weekend SPA - tylko dla \"naszych \" ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O, buty tez Martynka dostała, a jakże ;) Śniegowce :D Z tego co pamiętam, Karolina, liczyłaś się z tym, że trzeba będzie kupić jeszcze jakieś buty zimowe, bo Maksowi nóżka urośnie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jonka - kiedyś też miałam taki wąż i \"zamocowałam\" go za pomocą jakiegoś obciążenia. Oj, przydałoby się choćby takie coś, co Japończycy używają jako pokój hotelowy. Coś na kształt \"trumny\". Byle spać i spać i spać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KArolina :) Na taśmę nie wpadłam ;) Zrobiłam jakąś przemyślną kombinację - omotałam węza dookoła baterii i dodatkowo przycisnęłam ręcznikiem ;) NA razie nie wyskoczył, a pranie juz się kończy ;) Niestety - moja chwilka też się kończy :( Skończyło się nawet Lippy i Messy, Martyna wyłączyła telewizor i pyta, czy będę się z nią bawić... Dam dziecku trochę siebie, bo to juz niedługo :( Buziaczki!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak, ale dyskusja o Bartkach mnie jeszcze bardziej natchnęła ;) no i pojechałam do Bartka ale się nie zdecydowałam jednak :O nie moge sie do nich przekonać. Kupiłam Geoxa z dwuletnią całkowitą gwarancją na nieprzemakanie. Zastanwiam się tylko po co w dziecięcych butach dwa lata gwarancji?;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Właśnie w tym sęk, że najłatwiej taką gwarancję dawać w butach na jeden sezon :P Pa, Jonko, miłej zabawy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez musze lecieć ;) MAks wciska sie mi na kolana ;) Musze mu kurcze jakoś czas zorganizować skoro nigdzie nie idziemy :O chyba wyciągne "toń"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiatm! jest tu ktos?Patrys mieli lód w pieluszce na zabki bo jak na złosc wszystkie gryzaki pochowałam i nie wiem gdzie:(mecza go te zabki wczoraj 2 razy nasikał w łózko:( chyba zaczne mu zakładac pieluche na noc:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no sweterek Martynki jest przeuroczy, przepiekny , ujmujacy,stylowy , modny, rewelacyjny, ,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,ah az dech zapiera w piersiach:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ułozyłam moje szczęście spac ;) Zadzwoniłam dziś do poradni matki i dziecka gdzie przyjmuje chyba jedyny logopeda w Gdańsku :O i dowiedziałam się, że mam złe skierowanie No i jak mam teraz iść do pediatry i poprosić o inne? 😭 Noe - to PAtryk aż tak bardzo cierpi? Przesułam mu buziaki 👄 Ninko - wydaje mi się, że juz po kilku razach będzie wiadomo czy buty przemakają. Zresztą Przemek ma takie do pracy i jeszcze ani razu nie przemókł. A myslicie, że te poprzednie buty moge oddać na rekalmację z powodu tego, że własnie przemakały? Miały być nieprzemakalne i odprowadzać pot na zewnątrz. Przecież nie musze mówić, że Maks z nich wyrósł :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale ja nic nie mówiłam o przemakaniu. Wspominałam tylko o tej dwuletniej gwarancji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no rzeczywiście, ale ja z kolei pisałam o gwarancji na przemakanie. Nie wiem jak jest z innymi \"uszkodzeniami\".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D Tu w biurze nie ;) Wieje, wieje. Niestety. Jestem pogodną osobą i niewiele rzeczy mi w życiu przeszkadza, ale wiatr znajduje sie na czele tej krótkiej listy :O Nienawidze wiatru :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja z kolei nienawidzę jak jest tak szaro :O Potrzebuję słońca żeby miec dobry humor. A wiatr to mi za bardzo nie przeszkadza, ale za to Maksowi tak :O Nie lubi jak mu wieje w buzię. w sumie mu się nie dziwię bo jako dziecko taki wiatr prosto w twarz mnie zatykał, więc pewnie jego też :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Może być szaro, zimno, deszcz, śnieg, co tam jescze z nieba leci. Dla mnie jest ok. Ale jak wieje wiatr, to jestem chora :O A te wiatry coraz częściej wieją i coraz mocniej 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Właśnie, też zauważyla tą właściwość. Ciekawe czy to tylko w tym roku tak jest czy stanie się to już normalne? :O A może to ma jakiś zwązek z tym, że nie ma zimy? :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marcie zupełnie wiatr nie przeszkadza. Ona tak uwielbia wychodzić na spacery, że najchętniej przeprowadziłaby się na dwór :D A wiatr , no cóż, chyba z powodu globalnego ocieplenia, niestety :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z niezananych mi powodów Maks nie lubi wychodzić na dwór :O Tzn. jak już jest na dworzu to nie chce wracać do domu. Najlepiej jednak leżałby w wózku ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O tu podzielam zainteresowania Maksa mimo różnicy pokoleń ;) Też najchętniej przebywałabym non stop w łóżku. Na początek wystarczyłby tydzień bez przerwy :) U nas dużym plusem jest to, że moge Martę na minutkę lub dwie zostawić samą na dworzu. Bo nie ma możliwości wyjścia na ulicę, więc jest bezpieczna. Ale generalnie to dziecko podwórkowe :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No właśnie, i to jst najwieksza chyba zaleta mieszkania w dmou z ogródkiem, chocby najmniejszym ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam ! dziewczyny doradzcie czy to fajne i przydatne bo nie chce tego dwufunkcyjnego juz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Noe jeśli pozwolisz , znajoma miała podobny komplet z ikea i było to słabe , nie są grubasami ale zaraz połamały się krzesła ;) cena atrakcyjna ale ja bym nie kupiła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
BEEEEEEEEEEEEEE!!!nie kupuje:( jaki polecacie plastik odpada!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no nie wiem te też chyba za solidnie nie wyglądają ? wiem jedno z doświadczenie "kupisz tanio to potem będą 2x takie wydatki " lepiej kupic droższe i stabilniejsze , starczą na dłużej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale ze mnie gapa to dla dzidzi ;) a ja myślałam że dorosłe :) znajoma miała dorosłe a te....w końcu dzieciaczki to mało wążące szkrabki i chyba wytrzyma :) mam w końcu łóżeczko za 100 zł i jeszcze sie trzyma , solidna robota :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×