Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Mama 21

Roczne urwiski 2004

Polecane posty

Właśnie skończyłam jeść drugą dzis pake lentilków :O Czuję się paskudnie, ale wciąż coś każe mi pochłaniać te okropne słodycze :O Juz nie mogę się doczekać chwili, kiedy będę karmić i nie będę mogła jeść nic poza gotowanym indykiem z ryżem, marchewka, a na deser jabłko ;) Byłam dziś znów u tej koleżanki, która na pczatku grudnia urodziła synka - mineły niecałe 2 miesiące a ona już śmiga w spodniach sprzed ciąży... Do tego biust jej urósł w związku z karmieniem - ma super figurę, nawet ten lekko zwisający fałdzik skóry na brzuchu po ciąży tak nie przeszkadza... Juz się rpzyzwyczaiła do bycia mama - jak byłam u niej miesiąc temu, była jeszcze taka strasznie zestresowana... A teraz - pewna siebie, zadowolona mama :D Miło popatrzeć. Martyna wyznała nam od razu, że \"kocha tego dzidziusia\" :) Ale niestety - pokazała też różki - jak mały był karmiony Martynka podchodziła ciągle do niego i go \"głaskała\" po główce :O A ona subtelnością nie grzeszy :( Jak ją wzięłam na kolana, to się wyrywała i zaczęła krzyczeć, choć ja prosiłam, żeby była cicho, bo dzidziuś je... Jestem pełna obaw, co to będzie za te 3 tygodnie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
maz mój nadgodziny bierze ale jutro jzu zrobi mi porzadek z poczta i system przeinstaluje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moge wam powiedziec ten kawał - macie ukonczone 18 lat i jestescie swiadome skutków?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A, jakoś mi się popłynęło ładnie po tej klawiaturze ;) To chyba dlatego, że zaraz Was opuszczę :( Muszę ogarnac kuchnię (dlaczego zawsze ja!!!!!!!!!?????????) wykąpać się i idę spać - mam już dość tego niewyspania wiecznego, a będzie jeszcze gorzej :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Noe było pytanie co to za fajna praca że mąż jedzie do Brazylii?? odpowiesz oczywiście jeśli zechcesz ale ja też jestem ciekawa:D A u mnie w pracy będzie jedna osoba mniej zwalnia sie kierowca :( jak ja bym chciała miec tą satyskacje i wręczyc wypowiedzenie:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ach, 18 lat... ;) Ninka w niedzielę skończyła, ja do września muszę czekać, ale napisz - przeczytam sobie, jak osiagnę tę pełnoletność ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
leza dwa penisy na plazy , jeden pyta sie drugiego -idziesz sie kapac? -NIE- mówi drugi . - TO popilnuj mi torby:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
maz mój jest elektronikiem robi jakies projekty , pierdoły , dla mnie nuda on uwielbia ta prace :) jedzie do brazylii na szkolenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pracuje w gillette , gdzie firma wysyła swoich pracowników na szkolenia do mexyku,brazyli , chin lub rosji, ma darmowa opieke medyczna i stomatologiczna ,jak zostaje na nadgodziny przywozi go taxówka, uczy sie angielskiego za darmo , ma rózne szkolenia z certyfikatami, raz w roku we wrzesniu jest organizowana impreza dla rodziców z dziecmi (rodziny pracowników) gdzie jest na tej imprezie mini zoo, konie , park zabaw, zespół gra, grille zarcie napoje i słodycze, cartingi, scianki wspinaczkowe , przejazdy utami terenowymi zero alkoholu wszystko za darmo zajebiscie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PAtrys jeszce był za mały w tym roku na tej bibie i najbardziej podobały mu sie te wielkie zjezdzalnie dmuchane al e w tym bedzie super cos czuje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to tylko pozazdrościć takiej firmy :) Idę wykonać te wszystkie czynności, jakie Wam wypisałam i spać... Pogoda wyjatkowo sprzyja spiochom ;) Dobranoc!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
musze wam wysłąc zdjecie patryka w oryginalnym sombrero z mexicos:)i zaprosze was na kawe z brazyli :) niby praca fajna ale boje sie o niego non stop i andgodziny mnie wkurzaj nie ma go w domu i w ogóle tylko wy mi zostałyscie:(:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to długo nie posiedziałyście wczoraj ;) A my odpoczywamy przy teletubisiach... Zaraz Domisie - moje dziecko oszaleje ze szczęścia ;) Martynka ZNOWU wstała około 6.00 :O Ja już nie mogę :( chcę spaaaaććć!!! Chyba się zgłoszę do tego szpitala kilka dni wcześniej i będę spaaaać i spaaaać ;) Żartuję - niepokój o Martynkę - o to, kto przy niej jest i na pewno nie opiekuje sie nią tak jak trzeba, czyli tak jak ja ;) nie dałby mi spokojnie zmrużyć oczu.. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zrobiłam kilka zdjęć Martynce dziś rano - ubrałam ją w imieninowy sweter od babci Gosiuni ;) I Wam wyślę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wysłane :) A teraz próbuję ściagnać pocztę... Wkurza mnie ten onet jak nie wiem co!!!!! Cos mi się przypomniało... :D Dziś raniutko, jak Martynka już wstała, Mariusz był w łazience, a ja próbowałam złapac jeszcze 2 sekundy snu, nagle usłyszałyśmy, że w łazience coś spadło i głośno zabrzęczało... MArtynka oczywiście była bardzo ciekawa, co to było... JAk tylko tatuś wsyzedł z łazienki, natychmiast go zapytała \" Tatusiu, co tam zabrzęczało???\" Mariusz odpowiedział, że zepsuł mu się pasek i sprzączka upadła na podłogę. A ona na to \"o - ouuu.. to niedobrze!\" :D A wczoraj podeszła nagle do mnie i powiedziała: \"Mamusiu..... mam dla ciebie taka propozycję...\" :D Nie dokończyła, jaką, bo zaczęłam się bardzo śmiać i ona się zawstydziła ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jonko - babcia Gosiunia ma bardzo dobry gust :) A Martynie do twarzy t tak modnym sweterku :) tylko, że chyba nie była zadowolona z rana, co ? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No, dobrze, że jeszcze nie wyłączyłam :) KArolina - dzięki za miłe słowa :) Martyna miała dobry humor, ale akurat oglądała kreskówkę - jakiś wesoły autobus, czy coś takiego, leci na dwójce o 7.50 ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja nie wiem co leci o 7.50 w telewizji bo my jeszcze śpimy ;) Maks dziś wstał o 8.20. Ale u nas strasznie wieje :O a ja powinnam iść do spódzielni zapłacić za mieszkanie bo mnie eksmitują ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Beatek :D Jak pomyślę, że tego wawana ulepiła m.in. Marta :D Dobrze, że jej się to tak nie kojarzy :D Jonka - nie narzekaj na wizyty. Najważniejsze, że Martynka zadowolona :) A czy ja mogłabym razem z Toba pójśc do jakiegoś szpitala żeby sobie pospać? ;) :D Ja już nie pamiętam jak się czuje człowiek wyspany :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiesz co? Martyna bardziej podoba mi się w spódniczkach czy sukienkach. Jest wtedy taka słodka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eeee, nie eksmitują Cię - do wiosny jeszcze daleko ;) Sezon na eksmisje się skończył w październiku ;) Znowu piorę i znowu latam co 3 minuty do łazienki sprawdzić, czy waz nie wyskoczył ;) Chyba się zainstaluję na godzinkę w tej łazience ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×