Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Mama 21

Roczne urwiski 2004

Polecane posty

Hej :) Nie chce mi się sprawdzać linków - sieć chodzi mi wolno w związku z wichurą :O Ale moi znajomi mają mebelki z IKEA z serii Mamutt i są zadowoleni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ledwo ja się włączam, to wszycy znikają ;) No trudno - napiszę jeszcze co mam do napisania i idę spać - tym razem mi się uda zasnąc - wczoraj w nocy było koszmarnie, zamiast spać - walczyłam z jelitami w toalecie :O przepraszam za drastyczne szczególy :( Już myślałam, że mi się coś zaczyna - duzo się naczytałam o tym, że biegunka może maskować wczesne etapy porodu :O Ale na szczęście - jestesmy ciagle razem ;) Martynka dziś znów zasunęła tekstem :D Podchodzi do mnie i mówi - \"mamusiu, BĄDŹ TAKA MIŁA i daj mi jabułko\" (z akcentem na \"u\" w \"jabułku\" ) :D :D A jeszcze mi się przypomniało, jak kiedyś siedziała w swoim krzesełku i coś do mnie mamrotała - ja byłam akurat zajęta robieniem czegoś do jedzenia i chyba zamysliłam się nad czymś... Jej mamrotanie robiło się coraz bardziej natarczywe, w końcu zapytałam \"co ty tam gadasz?\" A ona: \"ja nie gadam, ja mówię do ciebie\" :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Noe - szczerze mówiąc- nie widziałam tego mamuta na żywo, więc nie wiem... Ja jestem zadowolona z wysokiego krzesełka z Drewexu - na razie ciągle korzystamy z niego w pozycji \"jedno na drugim\"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JONKA z tym jabułkiem niezłe:) sie usmiałąm:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cieszę się, że Cię rozbawiłam :) ;) Jestem na etapie poszukiwania prezentu dla Martynki \"od dzidziusia\" Podsłuchałam kiedyś o takim zwyczaju, że jak mama wraca ze szpitala z młodszym dzieckiem, to ma coś dla starszego... Kiedyś myślałam o wózku głębokim dla lalki, ale już dostała na urodziny, więc nie będę dublować... A chciałabym coś takiego porządnego, nie jakąś duperelkę, która się od razu zepsuje, rozsypie, albo pójdzie w kąt... Pomyślałam o jakimś \"wypasionym\" teletubisiu - z jakimiś \"atrakcjami\" A dziś wpadałam na pomysł kupna takiej lalki: http://www.allegro.pl/item161617997_cicciobello_lalka_z_puchatkiem_nowosc_epee_.html Martynka ma reklamę tej lali w jakiejś gazetce i bardzo lubi oglądać tę stronę.. KAże mi czytać opis i zna juz go na pamięć... W sklepie cena tej lalki to około 200 zł :O Napiszcie, co o tym myślicie??? O ile chce Wam się wchodzić na ten link - zrozumiem, jeśli nie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jonko rośnie Ci konkurencja:) Patrycja zaczęła bawic się w lekarza:) bada mnie swoim\"stetoskopem\" a jest nim przewód płasko zakończony od zasilacza;) robi to b. fachowo:) końcówka tego przyrządu służy za patyczek i przy jej pomocy zagląda w gardło , wszystko to śmiesznie wygląda:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Echhhh Wyczekałam Was i poza wierną, acz chwilami nieobecną Noe 👄 nikt nie zjarzał ;) Widocznie macie lepsze zajęcia ;) Dobrounoc, jak mawiają nasi południowi sąsiedzi ;) 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jonko lala bardzo fajna :) ja jestem strasznie wybredna jeśli chodzi o zabawki ostatnio :( jak zwykle przemawia do mnie coś co jest praktyczne , ma wiele funkcji i jest solidne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie zauważyłam cię, Beatko :) Cieszę się, że Patrycja przejawia takie zainteresowania :) To dobry zawód - miejscami niewdzięczny, ale daje dużo satysfakcji :) ale spać idę - mam juz dośc tych sklejonych powiek rano ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa Zaczęłam 700 stronę :D Ciekawe, czy jakiś \"okrągły\" wpis tez mi się udało zrobić ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NOE 22:05:21 Wysoko w górach, hen wysoko w lodowej grocie siedzą dwa straszliwe Yeti i obgryzają kosteczki. Mniejszy straszliwy Yeti przerywa na chwilę i pyta większego: - Tato, a powiedz mi, po co my się tak ukrywamy przed człowiekami, co? Są takie małe! Przecież i tak je w końcu zjadamy, tak? Dlaczego napadamy na nich od tyłu? - Bo widzisz, synku - odpowiada większy straszliwy Yeti dokładnie oblizując palce - lepiej smakują nieobesrane. tak se siedze i pierdołami sie zajmuje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jedzie facet lasem, a tu z krzakow wyskakuje wiewiórka cała w g... Facet kochał zwierzęta, więc wytarł wiewiórkę chusteczką. po chwili wyskoczyła kolejna brudna wiewiórka. Facet zaczął ją wycierac, a tu trzecia. Po chwili z krzaków dobiega glos: -Panie, masz pan jescze chusteczkę? bo mi sie wiewiórki skończyły...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Noe - dobre, dobre :) Jonko - mam wrażenie, że jeśli przeznaczasz na prezent dla Martynki ok. 200 zł, to może warto by się przypatrzec jeszcze innym lalkom. W okresie świątecznym za podobną kwotę były lalki z wózkami, łóżeczkami, wanienkami i innymi akcesoriami. I to takie fajne lalki, które mówiły czy śpiewały itp. Bo co jak co, ale lalka dla aszych dziewczynek, to zawsze dobry prezent. :) Beatek - to chyba Patrycja z Martą będą w jednej ławce siedziały, bo moje maleństwo też się bawi w \"pan dodon\" (czytaj: pan doktor) :D Ostatnio nawet plasterki poszły w ruch :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Ninko :) Dzięki za analityczne podejście do problemu ;) Fakty są takie, że niestety nie bardzo mam te 200 na ten prezent :( Ale lala cicciobello jest tu nas w domu takim symbolem... ;) Martynka ciagle każe mi czytać tekst tej reklamy ;) Ta lala ma jakieś tam funkcje - płacze jak się jej zabierze smoczka, mruczy przez sen.. No i te włosy - a MArtyna ciągle lata z grzebieniem i bawi się w czesanie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też zawsze chciałam być fryzjerką ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A, coś mi się przypomniało ;) Kiedyś, chyba na IV roku studiów szłysmy z koleżankami grupką na jakies zajęcia. Obok nas przejechała ciężarówka z żołnierzami... Jedna z koleżanek tęsknie spojrzała i pwiedziała, że właściwie to zawsze chciała być żołnierzem ;) Druga stwierdziła, że ona chciała być malarką, czy rzeźbiarką... Ja się nie wypieram, że zawsze chciałam być fryzjerką :) Na co czwarta powiedziała: \"widzicie - nie ułożyło nam się w zyciu\" :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny - znalazłam na innym topiku i popłakałam się ze śmiechu :D Mistrzowie teleturniejów (Najslabsze Ogniwo) Pytanie: Jaka wspólna nazwe nosza popularny batonik i rzymski bóg wojny? Odpowiedz: Snickers (N.O) Pyt: Jaka litere przypominaja krzywe nogi? Odp: L (N.O) P: Kogo pokonali Grecy w finale Euro 2004? O: Nikogo. Wygrali. P: Jakiego koloru jest sroka? O: czerwono-zólta. P: Ile par oczu ma mucha? O: sto milionów P: Rodzaj potwora? O: Kangur. (Familiada) P: Potrawa z warzyw? O: Kalafior. P: Wymien soczysty owoc? O: Banan. (1z10) P: Z czym mozna puscic zrujnowanego bankiera? O: z dymem. P: Z którego miejsca na Ziemi wszedzie jest na pólnoc? O: Wszystkie drogi prowadza do Rzymu. (N.O) P: Kupa lub beczka? O: (chwila ciszy...) - beczka! P: nie, smiechu. P: Jakim gazem byly napelniane sterowce? O: gazem musztardowym. (F) P: Kto spelnia zyczenia O: BYK. (N.O) P: Jakim jezykiem posluguje sie wiekszosc mieszkanców czeskiej pragi? O: Nie mam pojecia. (N.O) P: Po jakiej orbicie krazy Ksiezyc wokól Ziemi? O: Ksiezyc nie krazy wokól Ziemi. P: Jak nazywa sie najstarsze drzewo w Polsce? O: Baobab. P: Ja sie nie pytam jakie zwierzatko ma pan w domu. Podpowiem, ze to jest dab, prosze powiedziec jak ma na imie. O: Zenon. (1z10) P: Kto gra role Podstoliny w Zemscie? O: Janusz Gajos. (1z10) P: Jaka trwa teraz era geologiczna? O: Atomowa. (N.O.) P: Jaka jest wspólna nazwa dla pocisku do kuszy i taniego wina? O: Jabol. (N.O.) P: Kraj w Ameryce Poludniowej, który jest synonimem chaosu. O: Harmider. (N.O.) P: Nazwa stworzenia, które moze mieszkac w nosie. O: Gil. P: Widze, ze znasz sie na tej dziedzinie, moze wymienisz inne zwierze które mozna miec w nosie? O: (pewny siebie) - Koza! P: Jestes prawdziwym specjalista w tym temacie. (chodzilo oczywiscie o muchy w nosie) P: Zwierze na litere \"M\"? O: Mis! P: Zielony barwnik obecny w roslinach? O: Mech. (F) P: Cos kwasnego? O: Kwas solny. (1z10) P: Ile skrzydel maja pszczoly? O: Pszczoly nie maja skrzydel. (1z10) P: Nazwa miasta w Polsce, ryba, narzedzie stolarskie. Jaka wspólna nazwe maja te trzy rzeczy? O: STRUG! (1z10) P: Kto spotkal 7 krasnoludków - królewna sniezka, czy spiaca królewna? O: Sierotka Marysia. P: Najwiekszy polski gryzon? O: Zubr. (1z10) P: Z ilu piesni sklada sie biblijna ksiega Psalmów? O: Z piesni nad piesniami. (F) P: Czym sie bawia dzieci w piaskownicy? O: Przewracaja sie. (1z10) P: Jak sie nazywa zwierze zyjace na ziemi, które osiaga 30 metrów dlugosci? O: Zyrafa. (mój faworyt) (1z10) P: W spodniach albo na swiadectwie? O: Pala (Va Bank) P: Mówimy tak, gdy ktos nie orientuje sie, nie zna sie w danym temacie. O: Co to znaczy pieprzyc androny! (VB) P: Szkielet jakiego zwierzecia czesto spotykamy w lazience? O: Czym jest PIES. (chodzilo o gabke) (1z10) P: Czy diplodok zyje obecnie? O: Tak. (1z10) P: Glówni bohaterowie \"Nocy i dni\" O: Jan i Bogumil. P: To byloby takie nowoczesne malzenstwo. P:Jaka nazwe nosi najslawniejszy polski zaglowiec? O: Kusznierewicz. (F) P: Co robia koty? O: Skakaja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DZięki Ninko :) Jak tam, wyspałaś się choć trochę? Bo ja wcale - fugowania ciąg dalszy, a przez wichurę - MArtyna budziła się z 5 razy w nocy :O Rano definitywnie wstała o 6.15 :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jonko - nie :( Ja już chyba nigdy nie będę wyspana :O 😭 Wiatr szalał, Marta nie budziła się, ale płakała przez sen. Nad ranem zaczęła sprawdzać, czy jestem przy niej, więc ciągnęła za włosy, wkładała palce do oczu.... 😭 Słuchaj, ale fugi, to już chyba ostatni etap? Z tego co pamiętam, to to jest najszybsza czynność przy kafelkowaniu. A co do Twoich wieczornych sensacji - ponoć rotawirus szaleje :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na szczęście minęły mi \"sensacje\" ... A co do fugowania - to faktycznie ostatni etaop kafelkowania, ale my musimy jeszcze mnóstwo drobiazgów tam dorobić... Np umywalkę zamontować - tylko, że płytki na scianach są podłogowe, strasznie grube i nie da się w nich wircić, a młotem pneumatycznym Mariusz się boi... Trzeba zrobić szafke pod tę umywalkę, ale będzie kłopot, bo zamontowana ma być na wyższym poziomie, niż standart... Inne szafki by sie przydały... Trzeba nałożyć tynki i pomalować ściany nad kafelkami, pomalować rury i kaloryfer... Zamontować nową toaletę... W sumie - naprawdę nie wiem, czy wyrobimy się z tym do Wielkanocy :O Znalazłam jeszcze inetraktywne teletubisie - tu przykładowa aukcja..: http://www.allegro.pl/item162705623_tomy_teletubisie_tv_teletubbies_teletubis.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No tak, a takie meble łazienkowe, to spory wydatek. Jak znalazłam cos ładnego, to kosztowało chyba z 700 zł (szafka do łazienki!!!). :O Te Teletubisie są fajne i tez się zastanawiałam nad kupnem. Wczoraj zrobiłam dla Was zdjęcie Marty w bluzie z Teletubisiami :D I zapomniałam wziąć do wysłania :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem:) byłam z mamą w szpitalu i nie została przyjęta :( pan ordynator za dużo ma \"roboty\" jak się wyraził i musiałaby czekac do wtorku więc w domku przyjemniej i pojedziemy do szpitala znowu w poniedziałek :) A ja będę byczyc się na urlopie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Beatek 🖐️ WItaj! 👄 :) Nawet nie wiedziałam, że jest taka opcja, że kogoś nie przyjmują do szpitala :O Szok!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Beatko 🖐️ Ninko - i dlatego Mariusz zamierza wszystko robić sam... Pół biedy, gdyby było nas stać - kupilibyśmy jakieś szafki i po kłopocie :O A tak - trzeba kombinować :O A mnie okropnie męczy sytuacja, że w łązience nie ma miejsca na kosmetyki, ręczniki i inne drobiazgi :( Wszystko jest rozlokowane po domu, w łazience w skrzyneczce na podłodze są tylko najpotrzebniejsze kosmetyki i akcesoria :( reszta - pochowana tu i ówdzie :O Może teraz to jakoś wytrzymuję, ale jak będzie już mały? Przewijak u nas jest zainstalowany na pralce - w łazience jest najcieplej... I gdzie ja położę te wszystkie chusteczki, waciki, kremiki, spirytus i 100 innych rzeczy???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jonko - wiem, że to marne pocieszenie, ale w mojej w sumie dużej łązience, tez nie mam gdzie trzymać swoich kosmetyków. O Marcie nie wspomnę. Poprostu nie mam odpowiednich szafek. Te, które mi się podobały są, jak na mój gust, za drogie. A te, na które mnie stać, są brzydkie :O Myślałam o takiej wiklinowej etażerce (mam 3 wiklinowe koszyki), ale jakoś żadna z oglądanych mi nie odpowiada :O I w tej sposób kółko się zamyka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×