Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Mama 21

Roczne urwiski 2004

Polecane posty

chyba tak ,ale moze sama zrobilam cos nie tak.po nastepnej sesji cos wysle. czekam na fotki :) jutro pewnie tez w dzien mnie nie bedzie.idziemy do mojej mamy na urodzinki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fotki wyslane :) sa zabawne (przynajmniej dla mnie;) ) mam nadzieje,ze nikogo nie zgorsza;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
loli masz cudna coreczke ,a czyj to byl pomysl? Wioli tak sie spieszy do doroslosci ? i kolczyki w uszach .prawdziwa dama.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Powoli wracam:) Tak dlugo Cie niebylo wiec poszlam sie umyc...:) Dzieki :) Wiola uwielbia szperac w naszej komodzie;) i zaklada wszystko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pisz,pisz:) Tak dlugo Cie nie bylo wiec masz o czym;) Danti gdzie ty sie podzialas?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
loli21 - Wiola - Katowice - 23.08.04. Ninka35 - Marta - Gdynia - 11.08.04. Karolina W - Maks - Sopot - 10.08.04. Danti - Leonek - Raciborz - 23.10.04. Simona - Destiny - USA -20.05.04. Jonka - Martynka - Wroclaw -29.10.04 Miska27 - Adrian - Bielawa - 20.09.04 MELDOWAC SIE POKOLEI ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zastanawiam sie tylko co?? chyba bedzie monolog,bo wy juz pewnie jestescie zmeczone a ja szykuje obiad a potem spacerek zrobie kanapke destiny,moze latwiej zje na swierzym powietrzu,a jak wrocimy to obiadek bede serwowac.... hi hi pomyslalam serwowac odbijac talerze reka-jak w gre w siatke:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie nic ciekawego na gg rozmawiam z kolezanka o facetach:) tzn romantyczna milosc a teraz nie wiem co i jak,bo ona pisze,ze marzy jej sie noc z dlugowlosym indianinem-jak ten wyraz sie odmienia? wybeczcie nie wiem czy poprawnie to napisalam gramatycznie-indianin-indian..........?buu??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jeszcze nie jestem spiaca:) Mam niezporzyte sily witalne;) Tylko nikt ze mna gadac nie chce:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurcze a ja nie mam gg:( Adi nie chce zalozyc... No jakos przezyje,prosic sie nie bede!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z nudow posadzilam pare kwiatuszkow w stopce... Troche kolorow ta strona nabrala,wiosennie sie zrobilo:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
loli wybacz troche sie zapomnialam , bylam na allegro. ale chyba ide juz spac.maz postawil po piwku na kolacje i jakos tak mi ... chyba przysypiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
loli gg mozesz sama zainstalowac to nie jest trudne.ja w tej chwili nie mam ,ale mialam na starym kompie i zamierzam znowu zainstalowac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Danti to moze nie jest trudne,ale to nie jest moj komputer,ale jego... Nie moge sama bo sie wscieknie... Jest zazdrosny;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny sorry ,ale mnie scielo.ide spac bo zaczne glupoty wypisywac hi hi hi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moj maz o niczym nie wie:P to tylko marzenia senne:) moj maz tez jest kochany,ale ostatnio wiecznie w pracy,a po pracy przy kompie chcemy kupic laptopa-i szuka idealnej ceny. no ale jak dorwie sie do neta to trudno go oderwac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Adi to taka moja podstepna bestia;) Zainstalowal szpiega i mnie sledzi,strona po stronie... Wiec nic mu nie umknie.Raz podpadlam, wiecej nie chce!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×