Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Mama 21

Roczne urwiski 2004

Polecane posty

Niestety nikt mi nie chce udzielić informacji, dzwoniłam tam dzisiaj 3 razy, lekarze chyba pracują bo nie ma ich w dyżurce...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny wejdzcie na topik ,,garnek do gotowania mleka,, wypowiedzcie sie prosze co sadzicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
loli21 - Wiola - Katowice - 23.08.04. Ninka35 - Marta - Gdynia - 11.08.04. Karolina W - Maks - Sopot - 10.08.04. Danti - Leonek - Raciborz - 23.10.04. Simona - Destiny - USA -20.05.04. Jonka - Martynka - Wroclaw -29.10.04 Miska27 - Adrian - Bielawa - 20.09.04

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na razie, musze spadać, Martynka wróciła ze spacerku, babcia poszła i Mała mi zaraz zdemoliuje kuchnię ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja sądziłam, że tylko moje dziecko uwielbia wyciągnąć z szuflady mój mikser i ciągnąć go jak pieska na smyczy po podłodze. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ninko,jonko czemu tu sie dziwic?:) Wkoncu to dziewczynki i chca umiec gotowac;) i sprzatac;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moja dzidzia najlepiej mi pomaga jak prasuje. Rozkłada wtedy swoją taką małą deskę do prasowania, rozkłada na niej serwetkę i zabawkowym żelazkiem prasuje ostro. A ostatnio \"pomagała\" mi upiec ciasto :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ogladalam wlasnie ,,Medikopter,, fajny serial;) na TVN. Jesli chodzi o seriale to co ogladacie? Ja patrze tez na ,,Gorzka zamste,, ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karola jak wrocisz do domku z migracji;) to przeslij mi pare fajnych piosenek dla Wiolusi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej,mam chwilkę, Mała śpi ale pewnie zaraz wstanie, jakieś odgłosy dobiegaja z łóżeczka. Zdążyłam trochę ogarnąć mieszkanie,przyszykować coś na obiad ( u mnie dzić ryba z ziemniakami i surówką z kapusty kiszonej, a u Was?) No i trwają wielkie przygotowania, na razie w sferze planowania, bo mamy jutro WIELKĄ UROCZYSTOŚC!! Nie sądziłam, że to tak szybko zleci, dopiero co leżałam i patrzyłam na robaka w rożku, a teraz... Co do czynności domowych, Martynce na razie najlepiej idzie rozwalanie, ostatnio wysypuje przyprawy z torebek. A co do seriali - Niania- w soboty na TVN. Podobała mi się wersja oryginalna i polską też oglądam z przyjemnością. Oczywiście, czasem zdarza mi się spojrzeć na M jak miłośc, ale ostatnio wkurzaja mnie pomysły scenarzystów, tak jak i w \"Na dobre...\" No i po pisaniu, z pokoju rozlega się donośne: \"maaamaaaa\"!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jonko,osobiscie tez uwielbialam patrzec na oryginalna Nianie,ale na te nasza jakos nie nie... A ogladacie ,,Na Wspolnej,,?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny nie chowajcie sie;) Wiola juz spi... poklikalabym z wami,a was znowu niem,zaczynam myslec,ze wy mnie nie lubicie:-0 :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Blagam was dziewczyny odezwijcie sie... Jestem sama w domu i slyszze jakies dziwne glosy,cos spadlo ale sprawdzalam nic nie widac:-0 Boje sie... Kurcze zeby tylko nie panikowac:-0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
droga loli21 co do strachu-to tu teraz codziennie graja horrory,lub leca rozne filmy dokumentalne o nawiedzonych domach itd... wczoraj to ogladalam do 2 w nocy az sie wystraszylam:) i szybko ucieklam do pokoju-spac!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak zaczynalam spotykac sie z Adim to powiedzialam mu,ze lubie horrory:) ale po kilku obejrzanych w kinie(przea palce) Zaczelo mnie bolec serducho,wiec teraz zawsze trzymam sie jego rekawa:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Najgorszy byl dla mnie film ,,Klatwa,, Po prostu HORROR MARZYLAM ZEBY SIE SKONCZYL... Odglosy i sceny przypominaly mi sie przez 3miesiace!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny!!! Za niedlugo stuknie naszemu topikowi 1000 wpis:) Postarajmy sie zrobic to dzis?CO? Simonko gdzie zniknelas?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc wszystkim mam nadzieje ze jeszcze ktos tu zaglada.w dzien nie mialam czasu ,ale teraz moge troche poklikac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kliknij na moj nick tam jest mail, ja wysylalam do wszystkich zdjecia .dostalas cos?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Danti dostalam fotki z urodzinek,a byly jeszcze jakies inne? Wysle ci potem fotki Wioli:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
spi od 20,30 i mam nadzieje ,ze przynajmniej do 3 potem mleczko i do 6 rano.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×