Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Mama 21

Roczne urwiski 2004

Polecane posty

chyba wasz ,wspolnota majatkowa czy cos w tym stylu... zartuje rozumiem . jeszcze chwilke dam rady. a gdzie jest nocny marek Karolina?????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Simona my tez mamy a raczej Adi ma laptopa jakis rok i juz padla bateria:( laptopy sa do d...!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
danti my nie mamy i nie bedziemy miec wspolnoty bo nie jestesmy malzenstwem:) a nawet gdybysmy sie pobrali to Adi chce spisac intercyze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ten laptop ma byc tylko meza:P stwierdzil,ze go nie podlaczy pod internet hi hi hi zobaczymy:P maz chce byc DJ on oszalal-bedzie miksowal muzyke-juz patrzy za mikserem,ale do tego laptop mu potrzebny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
loli przepraszam ,nie wiedzialam(nie doczytalam ?).pisze juz trzy po trzy lepiej ide spac:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MJ_Marek Jurek
Rocznego urwisa nie można bić po twarzy, ale nie można mu ulegać. Jak jęczy to nie można go słuchać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oh LOLI-to mi sie nie podoba!!😠 wszystko powinno byc wspolne ja wciaz walcze z mezem by mnie wpisal na swoje konto w banku,bo swinia jeszcze tego nie zrobil i chce by nasze wspolne bylo! a co!!! poza tym to chyba po slubie tak powinno byc? zla jestem jak maz wszystko przede mna ukrywa przyznam sie wam,ze ostatnio ma bardzo duzo sekretow jesli chodzi o pieniadze-co bardzo mi sie nie podoba-[😠

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MJ_Marek Jurek
Twój mąz dobrze robi. Co jego to jego i tobie nic to tego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Simonko tak on sobie zyczy.No wiesz nie chce sie dzielic w razie rozwodu... Jedno malzenstwo sprawilo,ze woli podpisac intercyze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale mnie tym zdziwil,przyznaje... Troche to przykre,moze on mnie nie kocha? Z drugiej strony kicham te jego pieniadze! Jak Wiola bedzie wieksza to pojde do pracy i bede niezalezna!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny ja tez sie ostatnio wscieklam.zaraz po slubie zmienilam w swojej polisie osobe uposazona na meza.ale on tego nie zrobil w swojej polisie.zawsze mial glupie wymowki.teraz sie pozarlismy na dobre i zamierzam wywalic go z mojej polisy na zawsze.ale jestem wsciekla!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MJ_Marek Jurek
Jesteście pasożytami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czasem mysle,ze bez facetow byloby lepiej...:( Mniej zszarpanych nerwow itp Mniej wylanych lez...:( Ale mam dola.........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale jestem zla...:( Pasozyt? Wiecej szacunku dla kobiet!!! Gdyby nie kobieta nie byloby cie tu i nie pisalbys glupot Nie zasmiecaj naszego topiku swoimi wypowiedziami!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
danti,dlaczego oni tacy sa? My im sprzatamy,pierzemy,prasujemy... A oni tak nam sie odplacaja:( to przykre.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
m j nadajesz sie na cymbala chociaz nie...to zbyt lagodnie dla ciebie spadaj !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
loli ja niemam pojecia wydaje im sie ze oni pracuja,amy siedzimy w domu i co...sielanka powinnysmy ich po rekach calowac tacy sa wspaniali dla nas !!!wrrrr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) dziekuje za wsparcie danti :) zaraz mi sie lepiej zrobilo...:) Ide spac,chyba,ze ty jeszcze nie idziesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ide ide bo jeszcze powiemy cos za duzo :) az lepiej jak czlowiek troche z siebie wyrzuci spokojnej nocy dobranoc :) 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ah wiec widze,ze moj maz to nie jedyny wredniak hm..ah te chlopy szkoda,ze sa tacy.... no coz bede walczyc o ten moj wpis do pieniedzy przecie jestesmy razem ja gotuje ,prasuje,wychowuje dziecko.... itd.... tez mi sie cos nalezy a on se siostre wpisal! LOLI_tule cie do siebie i caluje w glowke❤️ Danti-ciebie tez👄-no choc....:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×