Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Mama 21

Roczne urwiski 2004

Polecane posty

Dziewczyny wstawajcie! :) Pobudka:) trzeba bylo wczoraj tak dlugo klachac? ;) A rano kto bedzie dbal o nasz topik;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AWANS
Krótko trzeba takie dzieci trzymać. Jak to mówi nasz nowy Marszałek Dzieci niebite są mniej uczuciowe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiola dzwoni i wysyla faksy wiec mam odrobinke czasu... Karola,bylam wczoraj u dentysty,nic nie bolalo-bez znieczulenia:) Adi tez byl... Wydalismy majatek,ale przynajmniej fachowa robota i na lata:) Korzystajac z opieki babci nad Wiola udalismy sie do kina:) Film na poczatku nudny...Ale potem akcja sie rozwinela:) Po wyjsciu ok22.00 udalismy sie do domu,tak na mnie wplynal,ze musialam Wiole szybko przytulic i sprawdzic czy wszystko ok:) Myslelismy,ze bedzie spac,ale skad u babci cale mieszkanie zdemolowane;) Biedny pies siedzial pod stolem bo ciagle gonila go i chciala kopac:-0 Mma powiedziala,ze strasznie sie ucieszyla gdy jej sie wkoncu udalo go kopnac...Co za szkrab:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wyjście do kina - z co to jest? ;) Loli, jak ja Ci zazdroszczę. Nie mam komu i jak podrzucić Martusi pod opiekę. Opiekunka ma po południu drugą pracę. Jedna babcia nie żyje od lat, druga jest schorowana. A poza tym moja Martusia z nikim obcym nie chce zostać. Jeśli nie możemy z nią gdzieś pójść, to wychodzimy osobno, bo drugie zostaje z dzieckiem. Eh, poszłabym do kina.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ninko:) nic straconego! Idzcie do kina z Martunia:) MULTIKINO ma takie seansy dla dzieci u nas w srody o 12.00 Wszystko przygotowane z mysla o maluchach: pieluszki,przewijaki,odpowiednia temp. , sciszony glos:) Na co czekac! ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jesli chodzi o smoka- to Wiola go uzywa. Na razie lepiej niech go ma bo ssanie kciuka jest gorsze. Umie sie bez niego obejsc,ale lepiej miec go w pogotowiu gdyby zaczela plakac np na dworze-po co ma lykac zimne powietrze?Smok ja uspoki i juz;) Jak bedzie troche wieksza i mozna z nia bedzie pogadac;) to go zabierzemy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ninko widzisz szkoda,ze mieszkasz tak daleko to bym Ci Martusi popilnowala:) a ty na spokojnie poszlabys z mezem do kina:) No nie wiem a macie rodzenstwo?Albo chrzestni niech z nia zostana;) a wy idzcie sie rozerwac! Musi byc jakis sposob;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Problem polega na tym, że ona może zostać tylko ze mną, z moim mężem albo opiekunką. Pozostałe osoby nie wchodza w grę, bo ona jest takim małym dzikuskiem. Na widok dziadka niewidzianego od 3 tygodni potrafi się rozpłakać na maksa. Chyba jeszcze będę musiała poczekać, aż moje dziecko będzie gotowe zostać np. z moją siostrą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No widzisz Ninko,dzieci sa rozne. Wiola dzikusek tez potrafi byc;) Teraz spi,ale przed chwila mnie ugryzla w noge;) i chciala umyc mi podloge czego rezultatem bylo wylanie wody na kuchnie:-0 Co do obcych-Wiola nie boi sie nikogo,kazdem (prawie)da raczke,lubi zostawac z moja mama,babcia,czy siostra:) Od malego jednak trzeba dziecko do tego przyzwyczajac... Za to jak wracam nie puszcza mnie na krok tylko na raczki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aha bylam z nia dzis u lekarza,wiecie zbliza sie weekend . Powiedziala,ze na razie jest dobrze,ale u dziecka moze sie to szybko przerodzic w cos powazniejszego wiec przepisala mi na wszelki wypadek Biseptol gdyby miala goraczke... Katar nie daje jej spac... Ciagle splywa jej ta wydzielina:-0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny wam tez nie wskakuja nowe odpowiedzi? No wiecie jak mam caly czas otwary nasz topik to nie wskakuja mi wasze odpowiedzi,dopiero jak wyjde do spisu tematow lub forum glownego to wtedy sie pojawiaja wasze odpowiedzi-troche to poplatane;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześc! Wróciłam z pracy, małej jeszcze nie ma, szaleje z babcia na huśtawkach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Loli - musisz sobie odświeżać stronę, to będą Ci wskakiwać niwe posty. Dziś mam trochę lepszy nastrój, wytłumaczyłam sobie, że tamto dziecko, u którego podejrzewaliśmy białaczke jest teraz u najlepszych specjalistów, więc na pewno ja wyleczą. Sama nie wiem, dlaczego sie aż tak przejęłam... Obce dziecko...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jonko Ja probowalam juz wszystko,mam w domu mala apteke;) Biedne to dziecko:( nie dziwie ci sie ja tez bym tak reagowala... Bede sie modlic za jej zdrowko:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to jak spróbowałaś wszystkiego to na pewno po weekendzie będzie już lepiej! Dzięki w imieniu KIngusi! 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jonko za modlitwe sie nie dziekuje;) Tylko tak moge pomoc:) Pisz nam jak ta mala sie czuje!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×