Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Mama 21

Roczne urwiski 2004

Polecane posty

Karola po ta kuchenke musimy jechac do Tesco,a Adi narazie jest taki zagoniony... Ale na swieta bedzie miec ja napewno:) Upatrzylam dzis,ze w Biedronce beda fajne zestawy lalek 38cm z ubrankiem i akcesoriami;) wiec musze zagadac mojej siorce wkoncu jest chrzestna;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
OK ja tez sobie ide... Moze zajze jak Wiola zasnie;) Choc jeszcze nawet nie wrocila ze smykow;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej 🖐️ na wstępie jeszcze raz piszę skąd jestem i kiedy się urodziła Oliwka Anestina-Oliwia-11.05.2004r-Zawiercie Odpowiadam też na pytanie o to co już mówi Oliwka. Moim zdaniem jak na jej wiek mówi bardzo dużo, powtarza naprawdę prawie wszystko co jej się powie żeby powtórzyła. Czasami mnie zadziwia, składa już takie zdania z dwóch, trzech wyrazów. :D aaa kotki dła Nie ma ciapa [nie ma czapki] Mama pacy [mama w pracy] Babcia Ela itp. Widziałam że pisałyście jak sobie radzicie w trudnych chwilach. Ja też czasem już nie wiem jak mam się zachować bo jak ją proszę i pytam co się dzieje? czemu płacze? Co chce to nie pomaga a jak krzyknę albo powiem stanowczym tonem żeby przestała to to czasem działa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anestina - to Twoja córeczka jest bardzo zdolna! Tak jak pewnie czytałaś Maks jeszcze prawie nic nie mówi :( ale czekam cierpliwie. Ponoć chłopcy mówią później.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karolina :D też tak słyszałam, że chłopcy mówią później. Nie ma się czym martwić, w mojej rodzinie jest taka Dominisia [ma dwa latka] i mówi tylko \"mama\" i \"nie\". Jestem dumna z mojej Oliwci [też mi się wydaje, że zdolna z niej bestyjka, no czasem to tak nas potrafi zaskoczyć.....:D] Na Maksa też przyjdzie czas, jak zacznie mówić to nie nadążysz za nim :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Biorę poprawke na Maksa bo mój brat zaczął mówić jak miał 3 latka i do tej pory jest mruk ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej,mialam male klopoty z laptopem,juz myslalam,ze padl na dobre! No ale dobrze,ze zaskoczyl,bo Adi zly na mnie;) Pewnie zablokuje komp:( a co ja bez was poczne...:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czekam na program ,,Labedziem byc,, na tv4 ogladacie? Nie wiem czemu jeszcze go niema...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A! jeszcze jedno. Na mojego Maksa krzyk nie skutkuje, a raczej jeszcze pogarsza sytuację :(. Jak chcę go uspokoić to najpierw muszę sama sie uspokić a dopiero potem jego. Loli - a dlaczego Adi jest zły na Ciebie? O laptopa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny ale jaja mowie wam:) Wiola dzis wziela moja komore i przylozyla ja do ucha i prowadzila 5minutowy dialog:) Pekalysmy z mama i babcia ze smiechu:) Nasladowala Adriana-chodzila po calym mieszkaniu i sie wyklucala;) Mogliby ja wziac do reklamy tel. komorkowych;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niestety z powodu sporu z UPC od tygodnia mam tylko telewizję z kabla osiedlowego i nie ma TV4 :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Loli - Maks robi dokładnie tak samo :) Ostatnio przyłożył sobie do ucha łyżkę do butów w sklepie obuwniczym. Myślałam, że padnę ze smiechu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karola on uwaza,ze co zlego to zawsze JA :( Kiedys zablokowal go za kare bo powiedzial,ze mamy wirusa przezemnie:( bo pozmienial klawiature itp (ten wirus) a okazalo sie,ze caly czas mielismy wcisniety num lock!A on caly system instalowal od nowa!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Leci juz ten program,wiec wybacz Karolinko ale opuszcze was:) Lepiej jak Adi mnie tu nie zobaczy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Loli - złośliwy ten Twój Adrian! Ja zawsze o wszystko winiłam Przemka :( a on, biedak sie na to godził i nawet słowa nie powiedział. Kiedyś jak nie wytrzymał i cos mi odburnął to byłam tak zaskoczona, że nie wiedziałam co mam powiedzieć...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Też oglądałam ten program ale nie mam już tv4 :( Oliwka też naśladuje w ten sposób rozmowy telefoniczne, chodzi z telefonem po całyb domku :) hehehe Podoba mi się też jak Oliwcia bieże sobie jakąś książeczkę i czyta, po swojemu oczywiście ale tak to robi jakby naprawdę czytała. A co do tego mówienia to właśnie miałam też napisać że to także jest uzależnione od tego jak w naszych rodzinach dzieci mówiły i kiedy my sami-rodzice zaczeliśmy [ależ się rozpisałam, mam nadzieję że wiecie o co mi chodzi;)] Będę musiała kończyć bo mój mężuś chce sobie teraz posiedzieć przy komputerku. Może jeszcze przed spaniem zajżę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oh Wy, opószczacie mnie? No trudno, jakos sobie z tym poradzę ;) Jonka, Danti, NInka - a Wy gdzie się podziałyscie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HELLO :) Nie zalozyl hasla i cale szczescie:) Ale powiedzial,ze to jest jego osobisty komp i jak chce to mam sobie swoj kupic... Zrobil mi tym wielka przykrosc:( dobrze wie,ze nie mam na komp...:( Ostatnio(nie wiem czy swiadomie czy nie) zauwazam wyrazny podzial na twoje-moje... No,ale co tu duzo mowic,jego sprzet.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam dziewczyny naprodukowalyscie,AZ 3 STRONY!!!!!!!!!!!!! z trudem wszystko czytam by byc na bierzaco:) ja dzis dorwalam katalog avon i pozakreslalam co chce:P bylam w perfumerii-perfumki,ktore mi sie podobaja $50-koplet +balsam do ciala i mydlo w plynie ah....tylko szkoda mi na te perfumy az tyle:( moze uda mi sie znalezc cos tanszego:-o a na razie to se pomarze i powacham probke:P oh..bede znikac,pozdrawiam👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Simonko 👄 witaj ! Kolorowych snow.Moze Ci sie przysnia te perfumki;) Doradzam mowienie przez sen;) jak Twoj maz,uslyszy ich nazwe to moze Twoje marzenie zrealizuje;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zajrzałam, przeczytałam, nadrobiłam, ale wciągnęło mnie gadania o rozmiarach. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny zniknely... Tak jakos smutno sie zrobilo... Tematy sie wyczerpaly czy co? :( Czekam na aparat,ktory zostal w aucie zeby poslac wam fotki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiola tez ma 3:) Choc tamte dwie juz ich nie przypominaja;) Jedna dostala w spadku po Vivi,a druga taka gumowo-szmaciana,juz troche sfatygowana;) Bardzo cieszy sie z lali ,,Agatki,, ,ktora nie posiada zadnych funkcji,ale jest ladna:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mojej mamy zostaly lalki jeszcze po nas... Jedna taki duzy bobas,ze udzwignac jej nie moze i zawsze sie przewraca;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No nic dziewczynki,ja ide 🖐️ Dzis mam caly dzien zaplanowany na spotkania z kolezankami;) Moze zajze wieczorem,jak Adi pojedzie;) Milego dnia dla was i maluszkow 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×