Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Mama 21

Roczne urwiski 2004

Polecane posty

I znowu pewnie poprowadzę chwilowy monolog :( Niestety, wieczorem jest mój mąż i to on zwykle okupuje komputer, a jesli nie, to krzywo patrzy, jeśli ja siadam przed ekranem. Zwłaszcza, że nie bardzo podoba mu sie fakt, że piszę coś o Martynce. Która się zresztą właśnie obudziła, więc to by było na tyle, jeśli chodzi o mój monolog ;) Całuski!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witaj Loli!!! Dzięki za zdjęcia Wioletki - SUPER!!! Jest słodka i ma taka mądrą buzię!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeszcze się wypowiem co do metod uspokajania rozwrzeszczanego łobuza, chociaż musze uczciwie przyznać, że MArtynka ma niezmiernie rzadko takie ataki, może to się pojawi później? W każdym razie, tak jak u Karoliny - moje zdenerwowanie tylko pogarsza sprawę. Mała nie wie, co się dzieje i zaczyna jeszcze gorzej płakać. Trzeba sie najpierw uspokoić, ja wiem, że czasem to nie jest łatwe, mi pomaga myśl, że to przecież jest malutka, głupiutka istotka, która nie wie, że wsadzenie czystego ubranka w nocnik pełen kupki o godzinie 7.15 rano w poniedziałek jest dla mnie troszkę ... trudne do zniesienia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jesteście? Wróciłam z zakupów i wiecie co, kupiłam nawet buty :)!I w ziwązku z tym i że zrobilo sie już ciut zimno zrobilam dziś pożądki w butach. Okazalo się, ze kilku par nie zalozylam ani razu latem i pwenie juz nie zalożę ale nie mam serca ich wyrzucić. W kuble na smieci znalazla się jedna para i to taka z dziurawą podeszwą ;) a i tak mam wyrzuty sumienia, ze to zrobilam ;). Co pól roku robie taki przegląd i to sa pierwsze buty, które wyrzucilam od kilku lat ;). No i tyle z moich pożądków. No ale przynajmniej buty Maksa tez znalazly miejsce w szafie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karola,znowu jestem sama w czterech scianach...:( Adika widzialam dzis rano i 3minuty popoludniu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jonko dziekuje za uznanie dla mojego szkraba ;) I przepraszam cie,ze opuscilam cie tak bez slowa,ale myslalam,ze cie niema.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wlasnie przed chwila wyszla moja kolezanka ze swoim synkiem i moja siostra.Wioletka ciagle okladala biednego Oskarka po glowie:( Chyba widzi jacy sa faceci i probuje go juz od malego wychowywac;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny kupilam dzis OLIWIE,jest wiele ciekawych artykulow,a szczegolnie,, Zdrowotny horoskop dla twojego dziecka,,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pisza,ze dzieci poczete latem ,a urodzone wiosna maja trudnosci z uczeniem sie i koncentracja.A maluchy,ktore przyszly na swiat latem lub wczesna jesienia dobroczynne promienie wplywaja pozytywnie na rozwoj umyslowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Data urodzin a zdrowie: Sierpien-atutem ,,sierpniowych,, malcow jest zdrowy uklad pokarmowy i dobra przemiana materii,Natomiast ich bolaczka-slabe kosci i zeby :-0 Mam nadzieje,ze Wioli sie to drugie nie sprawdzi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ojej, a Martusia ma co chwilkę kłopoty z brzuszkiem. Skoro pirewsze sie nie sprawdziło, to może drugie też się nie sprawdzi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
loli21 - Wiola - Katowice - 23.08.04. Ninka35 - Marta - Gdynia - 11.08.04. Karolina W - Maks - Sopot - 10.08.04. Danti - Leonek - Raciborz - 23.10.04. Simona - Destiny - Shreveport-20.05.04. Jonka - Martynka - Wroclaw -29.10.04 Miska27 - Adrian - Bielawa - 20.09. 04. Anestina-Oliwia- -Zawiercie- o1.11.o4.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miejmy nadzieje;) Choc bardzo chcialabym zeby dobrze sie uczyla i byla zdolniejsza od mamy;) Ja mam straszna skleroze;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny znalazlam tez arytkul ,,Zycie z depresja,, ... Chyba cos dla mnie ... Musze to przeczytac,wiec znikam 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie, u nas spokój. Bez problemu. Martusia śpi i nawet biedna nie wie, że jutro SZCZEPIENIE! Brrrrr, sama już się boję. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja chyba też się wybiorę na szczepienie. odkładam je i odkładam ale w końcu muszę zaszczepić Maksa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tylko, że ja za cholerę nie wiem na co ona będzie szczepiona. Jest to ponoć ostatnie szcepienie przed dłuższą przerwą, bo następne dopiero w 5 roku życia. :D Nie wiesz, Karolina, na co to tym razem? Maks też na ostatnie? Czy macie ogólnie zaległości? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć, Bobaski już spią? Moje dziś odleciało o 19.30, ale strasznie mało spała w dzień. Dostałam juz przesyłkę z Akpol-u, Karolinko, wózek jest super, już odbyłam jazdę próbną i mam dużą satysfakcję, wreszcie mój wózek!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Jonka (sorry, ale dla mnie nawet nick musi być z dużej literki)! Twoje dziecię mało spało? Marta nie spała wcale i usnęła dopiero po 20.00!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jonka - cieszę się, że wózek Ci sie podoba? A dlaczego mówisz :mój wózek\"? Czyż byś sama sie do niego wpakowała na tą jazdę próbną ;)? Ninko - Maks ma to szczepienie, które powinno być robione w 13 miesiącu, na różyczkę, odrę i świnkę. Zaraz spróbuję poszukać jakiś kalendarz szczepień i rozwiejemy Twoje wątpliwości :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karolina - heh, dobrze, że Ciebie mam, boo tej porze już nawet nie wpadłam na pomysł, żeby samej tego poszukać. Dzięki 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A Maks spał od 11 do 13 a potem od 16.45 do 17.30 i teraz właśnie usypia więc chyba mam w domu śpiocha ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z tym szukaniem muszę troche poczekać bo kalendarz mam chyba w kuchni a nie chcę się teraz kręcić po mieszkaniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karolina, nie zawracaj sobie głowy. I tak musze kończyć, bo mąż wrócił i pewnie głodny. Zajrzę tu jutro! Dobranoc. 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×