Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Mama 21

Roczne urwiski 2004

Polecane posty

Tak sobie skaczę to tu to tam ;-) Myślałam ,że już Cię nie ma ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Beatek - przynajmniej ma ochotę na zabawę ;-) to dobrze ! Wiola kiedyś wymiotywała cały dzień i nic tylko leżała :-( tak mi jej było żal ,że nie ma siły na zabawę ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny to jest dopiero tragedia ... Tak mi żal tej ślicznej dziewczynki ... www.martynka.wroclaw.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hop, w górę! Ciekawe czy dzisiaj też mnie Karolina nie zauważy. ;) :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Ninko - zauważyłam ale dopiero teraz bo dopiero teraz mam przerwę ;) ale nie posiedze dzis długo bo muszę zrobic kilka rzeczy. Zaczęłam spisywac je nalistę, żeby mi nie umykały, bo inaczej wieczorem okazuje się, że tego nie zorbiłam, o tym zapomniałam, a to zupełnie z głowy mi wyleciało ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ninko - wow!!! Czy Twój raj może stać sie moim rajem? Nie, żartuję, ja marzę o Brazylii i gorącym Brazylijczyku :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lubię ludzi więc tym rajem chętnie się podzielę, ale jeden warunek - żadnego narzekania, kręcenia nosem, krytykowania czegokolwiek, popadania w depresję, zdenerwowanie itp. Raj, to raj i to zobowiązuje :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ninko - troche duzo tych wymagań? 😭 Nie wiem czy dam tak rade bea marudzenia i narzekania :O A tak swoja droga to wyszłam na niezłą zrzędę :(😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karolina - a kto powiedział, że to są wymagania tylko w stosunku Ciebie? To regulamin ogólnomalediwowski :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jakaś blokada była :O A teraz to już nie pogadam bo Maks sie obudził i pora wracać z raju do rzeczywistości :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc kochane! wróciłam :) jestem w domku z Leonkiem:D niemoge sie na niego napatrzeć.zmienil się z maluszka na prawdziwego faceta:) schudł ale za to wystrzelił w góre.a jaka gadułka z niego.poogladalam zdj. Waszych pociech tez się zmieniły urosły , ale nadal są takie słodkie. musze nadrobic stracony czas z Leonkiem a w miedzy czasie bede zaglądac do was.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zaraz musze znikac bo przyjdzie TEŚCIOWA , moze wieczorem uda mi się Was złapac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NIE MOGĘ UWIERZYĆ W TO CO WIDZĘ!!! :D Danti - właśnie dziś myslałam o Tobie i zastanawiała sie kiedy wracasz :) Super, że jesteś juz z Leonkiem ❤️ pewnie się ucieszył jak Cie zobaczył, co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Teraz nasza kolej na choróbsko :(😭 Maks ma katar, kicha i jest nie do życia a mnie znowu dopadła opryszczka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaaaa...;) a widziałaś kandydata Białego stoku na prez, w tym sweterki ;) gwiazda medialna teraz jest na \"4\" w talk show hehe :D Byłaś u lekarza z Maksem? Patrycja kaszle okropnie , nadal nie chce jeśc :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie, nie byliśmy bo w dzień nie wyglądało to tak źle ale wieczorem sie pogorszyło. Dałam mu wit. C i Eurespal, a jutro, jak nie bedzie poprawy to pójdziemy z wizyta do lekarza :O Widziałam, ale żal mi faceta i wcale nie chcę sie przykładac do podśmiewywania z niego :O A z Pati miałaś chyba jutro iśc na kontrol, co? Więc możnaby pomyśleć że powinno być znacznie lepiej. dAj jej 👄 do nas ale może przez jakąś maseczkę higieniczną ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie na kontrolę idziemy w poniedz bo 5 dni musi brac antybiotyk :) strasznie sie rozpuściła przez tą chorobę , jest marudna i w ogóle:) W pracy juz nigdy nie usiądę i nic nie napiszę w necie :( bo szef wrócił i powiedział żebym nie siadała na jego komp bo jest zawirusowany 😠 a był już wcześniej 😡 i ja jestem bardzo ostrożna jeśli chodzi o wchodzenie na podejrzane wątki😠 a wczoraj była pani z zusu i wkładała dyskietkę ( swoją własną ) z szablonami do pisania😠 może to jej wina :( a oprócz mnie to z tego kompa korzysta jeszcze syn i corka szefa 😡 to czemu jest na mnie 😡 A z Maksem idź nie czekaj bo teraz dużo dzieci przynajmniej u nas choruje na zap.oskrzeli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj, niedobry szef! A Przy zapalaniu oskrzeli miałby katar i kichałby? Chyba nie, zresztą on nie ma gorączki :O a przynajmniej nie miał wieczorem, tylko o 17 juz chciał iść spać :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Patrycja miała najpierw 2 dni gorączkę i lekko zaczerwienione gardło , potem 2 dni jakby jej przechodziło a nastepnego pojawiła sie od razu paskudny kaszel i katar :( Ale może to zwykła infekcja wirusowa tak mi powiedziała lekarz na samym początku , nie martw się może zwykłe przeziębionko , oby :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×