Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Mama 21

Roczne urwiski 2004

Polecane posty

Noe - Jeszcze nie dałam osobiście żadnemu obcemu ,,klapsa,, ale wiem jak nerwy grają w człowieku kiedy inne dziecko dokucza własnemu ;-) Zazwyczaj upominam takie dzieci , co nie zawsze wpływa na ich poprawę ;-) teraz dzieci są okropnie żle wychowane :-0 potrafią chamsko odpowiedzieć starszym - to wina rodziców :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Loli - ale Wioletka ma długe włosy!!! zastanawiałam się gdzie ona jest na tych zdjęciach z wody i musiałam się przypatrzyc. Ona jest coraz ładniejsza :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej 🖐️ Karola dzięki 🌻 ... mam zmartwienie :-( coś mnie boli po prawej stronie brzucha - a tu Jonki nie ma :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Loli albo zjadłas coś \"cięzkiego \" i wątróbka daje znac albo \"atak\" wyrostka , miewałam takie bóle w LO ale z wyrostkiem nic się w końcu nie stało :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Właśnie dzwoniłam do babci ;-) też mówi , że może wątroba , albo kamienie :-0 bo moja mama miała też w tym wieku ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kłuje mnie tak w boku i niedobrze mi ciągle ... Myślałam , że to od jajnika , ale za wysoko ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karolina czyżby krąg \"synowych\" sie powiększał czy to ta sama panienka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak to kiedy ? We wtorek i środę :D A co u Was nie było upałów ? U Nas skali brakło na term. ponad 50 st. w słońcu :-0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Blondi widzę że \"sztuka \" się z Ciebie zrobiła ładnych parę kg do tyłu co ?? :) ja dzisiaj na wadze 57 kg ale umieram już tydzien z głodu :o:P Loli trzeba chyba się pofatygowac do lekarza :o ja mam coś z żołądkiem bo często rano mnie mdli i okropne uczucie mam w żołądku :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaaaa wtorek rzeczywiście byłam w pracy ale ja świata nie widze tylko w drodze do i z samochodu więc nawet nie zauważyłam ;) a w środę miałam urlop więc tradycyjnie lało:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wzięlam nospe forte ... może przejdzie ... może jajek zadużo ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Beatko na tych zdjęciach akurat moja młodsza siostra była, ale i mi faktycznie 7 kg już spadło :) Zajrzę później idę malować włosy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HEJKA!!! Ja znów u mamy - remont komputera to jak remont łazienki ;) To wszystko przez to, że Mariusz chce wszystko sam zrobić - jakbysmy mieli kasy więcej, to połowę tejroboty można by było komus zlecić a tak to on wszystko sam robi - łazienka, komputer, motor, samochód... JEszcze nie oglądałam zdjęć, bo na tym laptopie jakoś dziwnie tak... Poczekam spokojnie, jak już będę mieć swój outlook to sobie ściągnę i zobaczę :) Chorzy jesteśmy :( MArtynka na początku tygodnia złapała katar i zaraziła wszystkich w domu :( A tu jutro chrzciny :( Janek jakoś to znosi, ma wprawdzie katar, ale staram sie mu go wyciagać z nosa i kropić krople. nie lubi on tego :( Musze spadać - mały sie budzi :( Buziaki!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam! Co u Was? Ninko - Martusia jak zwykle wyszła uroczo :) A gdzie byliście nad wodą? Bardzo podoba mi się ta budowla w tle. To pewnie jakaś restauracja... Jonko - jak się czujecie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam ! jako po wekkendzie?u nas hm był mokry i pochmurny ale wczoraj udało zrobic sie nam grilla z moja szwagierka i jej mezem, Ola jest w cazy i patryk woła na nia \'bubu\' a my mu mówimy ze ciocia połkneła piłłke i niepogryzłą:) wcxzoraj Patrys walczył z tuciami , które szybko musielismy zamienic na same muszle bo by biedaki nieprzezyły ......... Ola ma juz taaaki duzy brzych , ze az miło popatrzec:)około 19 sierpnia urodzi sie Natalka:) beda jaja jak natalek , bo wszystko jest rózowe:) Maz Oli ma super podejscie do dzieci wczoraj cały czas grał z Patrykiem w rugby:) i robił tysiac innych rzeczy i mały niechciał wcale przyjsc do nas tylko non stop chodził z nim:) u mnie remont duzego pokoju dobiega konca jeszcze tylko listwy i meble mozna składac:) a za trzy tygonie wyjezzdam na około mieisac do moich rodziców bo bedzie remont łazienki mam nadzieje ze sobie dzis pogadamy ..,.... do potem!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tucie to slimaki i zółwie a tym przypadku akurat slimaki:_

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dziewczynki 🖐️ Właśnie staram się wysłać parę fotek ... Długo to trwa bo nie chce mi się pomniejszać fotosów ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiola śpi , A dek śpi :D Błoga cisza nastała i chwila wytchnienia ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witaj loli:) ale awantura o ta modelke:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×