Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Mama 21

Roczne urwiski 2004

Polecane posty

Noe, przepraszam, ile Ty masz lat? Wylgądasz baaaaaaaaardzo młodo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja 27:) wygladam młodu czuje sie staro a szaleje jak dzieciak:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ninka Martusia jak modelka tylko co ty ja tak pod sciana ustawiaąłs:):):) kochany króliczek:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D Noe - w takim razie wyglądasz na 10 lat mniej :D A Martusia sama się tak postawiła. Powiedziałam, że zrobię jej zdjęcie i poleciała pod ścianę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WYSLE WAM JESZCE PO jednym jak patrys włozył raczki w farbe do sufitu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A, Noe, jeszcze pytanie - gdzie kupiłaś dla słodkiego Partysia takie czadowe kaloszki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maks zawsze szczerzy zęby jak mu mówię, ze ma się ładnie uśmiechnąc ;) Ninko, ale tak swoją drogą, to już do kilku zdjęc Marta pozowała na tle tej ściany ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bo ona lubi tak pozować :D A jak gdzieś idziemy, to ja zazwyczaj nie zabieram aparatu i potem pstrykam telefonem. A tu już jakość jest fatalna :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ach jeszce jedno wam przesle:) na spiaco!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karolina - spoko, ja za to mam 1000 zdjęć z jednego miejsca :D Muszę się pożegnać 🖐️ Noe - Twoje zdjęcia odbiorę z domu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ninko - ja też ;) dlatego wcale ich Wam nawet nie wysyłam A ja mam jeszcze doCiebie pytanie. Jeździcie troszke z mężem po róznych miejsach. Gdzie warto pojechac z takim maluchem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ choć już nie mam siły to troszkę nas dźwignę-faktycznie ostatnio nam się tu pusto zrobiło :( Nie miałam jeszcze kiedy zdjęć obejrzeć ale postaram się to nadrobić w wolnej chwili. Leczę się właśnie z zapalenia migdałów :( Marek zaczął ja skończyłam, bo dzieci po drodze też zaraził. Kuba to ma przerypane bo od maja cały czas jest chory. Na 30 lipca mamy wizytę w poradni pulmunologicznej-może wreszcie coś nam poradzą. Ninko Maciuś też ostatnio był nie do wytrzymania i w czwartek kiedy moja siostra z bratem wracali z Kątów Rybackich-wysłałam go z nimi do babci :D Babcia szczęśliwa, Maciuś szczęsliwy- ja też bo troszkę nerwy uspokoiłam. Atmosfera w domu od razu lepsza- a jak u ciebie Karolinko, bo ostatnio na tym samym wózku jechałyśmy???????? A propos zdjęć-do mnie zawsze od ciebie dochodzą :) Jonko współczuję tej tarczycy-niefajna sprawa-moja ciocia też na to choruje i wiem jakie to uciązliwe. Szkoda, ze komp masz popsuty, ale pewnie się tak doczekasz jak ja naprawy bramki na schody do piwnicy. Wczoraj Marek naprawił jak powiedziałam, że nigdzie z nim nie jadę póki tego nie zrobi-szantaż , ale podziałał-w 10 minut było zrobione. Trzy miesiące stała a ja latałam wiecznie za dziećmi, bo Kuba nagminnie tam się pchał- AAAA pochwalę się-Kubuś zaczął chodzić samodzielnie, na razie parę kroczków, ale to już jakiś początek :) A jego urodzinki będziemy najprawdopodobniej świętować u dziadków :) już taką tradycję wyrobiliśmy. Noe widzę, że ci mały malarz rośnie :D Maciek też taki mądraliński-odwinął mi taki numer-na szczęście wymazał tylko balkon, a nie nowowymalowany pokój czy inne pomieszczenia :) Beatko, Beatko, Beatko dołącz do nas i napisz coś więcej może Danti i Loli odezwą się za ciosem ;) A ja mam teraz totalnie przerąbane-zwiał nam jeden pracownik, i muszę kadry \"naprawiać\" bo zatrudniony był ale nie popodpisywał mi wszystkich dokumentów i wiecznie mnie unikał gdy chciałam to zrobić-a dziś nie pojawił się w pracy-od Marka telefonów nie odbierał, a jak zadzwoniłam ze swojego to okazało się, że jego za 2 godziny w kraju nie będzie. Lipa on stwierdził, że po co ma umowę podpisać jak i tak planował wyjechać, a Markowi nie chciał się tłumaczyć wrrrrrrrrrrrrr 😡 Jeszcze Marek zaczyna w tym tygodniu robotę pod samym nosem PIPu i muszę mieć w razie czego wszystko na cacy :O Dobra spadam do domku bo zaraz do krzesła się przykleję na dobre. papapapapapapapapapapa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ninko ależ duża już jest Martusia :) i ten chochlik w oczkach :D Karolinko Maksiu też już bardzo duży i chyba się :poprawił\" bo więcej ciałka ma :D U nas nie dosyc że upał to cały dzień nie ma wody bo jest awaria :( będę siedzie aż włączą bo muszę się umyc :) gorzej jak do rana nie będzie ;) Patrycja też jest baaaardzo niegrzeczna ale to podobno normalne w tym wieku :o jak z tym sobie poradzic nie mam pojęcia :( Jonko 👄 Blondi👄 Loli👄 Noe czemu zdjęcia od Ciebie mnie omijają??? :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karolinko to miało byc poprawił a nie :Poprawił przepraszam za chochlika

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Beatek - tak, Maks miał apetyt przez kilka dn, a nawet tygodni i chyba troszkę przytył.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Beatek - czyżby i Patrycja miała nadmiar wrażeń lub nudziła się? :P Jak sobie radzisz z nią? U nas akurat wczoraj był spokój, ale to sa ostatnio pojedyncze dni. Zaczynam rozumieć Jonkę, która narzekała, że Martynka potrafi być niegrzeczna. Prześlij nam jakieś fotki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniu, ja Cię szczerze podziwiam. Pewnie mam połowę obowiązków mniej, a już nie nadążam i sił mi brakuje, a Ty taka dzielna jesteś. Tez mogłabyś jakieś fotko pstryknąć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejo! Ale upał. Wyszliśmy na spacer ale zaraz wróciliśmy. Na szczęście Maks wziął motor bo inaczej byśmy nigdzie nie doszli :O jest 35 stopni w cieniu :O Na słońcu to nawet przez chwilkę stac się nie da!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jej, ja siedzę w pomieszczeniu, przy elektryzcnym \"wiaterku\" i wyrobić nie mogę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ninko, to siedź tam jak najdłużej ;) choc z drugiej strony gdzie Ci będzie lepiej niż we wałsnej wannie? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no, oczywiście. masz lepiej choćby dlatego, że jestes teraz ze swoim maleństwem, a ja nie :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WITAM! az miło popatrzec ze troche popisąłysmy!! Patryczka znowu wczoraj pogryzły komary ale normalnie ma guzy:( na główce :( wczoraj cieły ja cholera :( nie sżło na spacerze wytrzymac ,dałam mu wapno, posmarowałam altacelem i tyle :( szkoda mi ryby a przed sekunda włozył palucha jak zamykał balkon i przytrzasnał:( dałam mu miseczke z woda i lodem i tak moczył paluszka az usnał. a z innej beczki to moge powiedziec , ze kupuje takie fajne jajka które sie moczy we wodzie przez 48 godzin i wychodza rózne cuda ja mam dinozaury , sa jeszcze płazy w czerwonych i innne , Patrys bardzo lubi , dotyka , głaska, sa super i fajnie wygladaja włozone do pojemniczka płaskiego z woda i kamykami takie mini terrarium:)poleca koszt 3.25 a ile radosci i oczekiwan:) sa na allegro ale drogie bo po 3.65 plus przesyłka:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×