Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Mama 21

Roczne urwiski 2004

Polecane posty

Ej, Karolina, to Maksiu??????????????????????????????????????????? Kurczę, ale z niego facet się zrobił. Gdzie macie taką śliczną trawkę, którą Maksiu \"kosi\" :D ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeszcze nie doszły :( Może i ja wyślę kilka ... Mam nadzieję, że się nie powtórzą. Byłam przed chwilką na dworzu. Jejku, aż się boję powrotu do domu. Jest niemiłosiernie gorąco.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My byliśmy na spacerze ale o 11 juz zrobiło się niedowytrzymanie i wróciliśly do domu. Może to dziś Marta wyszaleje te złe humory? Maks ostatnio ma takie powiedzenie: \"Jestem zły, znowu mam zły dzień\" :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D Marta jest poprostu niegrzeczna. Zupełnie nie ma na nią sposonu, bo jak juz przegnie, to sama idzie do konta i jeszcze mówi, że jej przykro, i że już będzie grzeczna. W sobotę, to juz ją nawet klepnęłam w pupę, bo mi sie przelało. Może ten upał ja trochę zmęczy, albo będzie jeszcze bardziej marudna ;) :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Matko jedyna, sama nie wierzę, napisałam \"konta\" zamiast kąta. Wielkie sorry. Już mi się cztery ściany z bankiem pokręciły :O :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wychodzicie z maluchami w taki upał ja wychodze około 16 dopiero ,Patryk zajął sie puzlami:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiesz, raczej nie jest znuczona. My jej zapewniamy dość dużo atrakcji i ... nie mam pojęcia. Moim zdaniem jest niegrzeczna i tyle. Ustaliliśmy, że nad tym popracujemy, bo inaczej daleko nie zajedziemy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj, Noe 🖐️ U nas niania pilnuje godzin i temperatury. Jak ją znam, to od 11.30 siedzi w domku. A my wyjdziemy najwczesniej o 17.30 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja chodzę z rana, tak do 11.30, a potem jak jeszcze mi się chce to popołduniu, ale to dopiero po 17

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wypowiem sie na temat \'niegrzecznosci\' naszych dzieci! ja uwazam ze Patryk tez neiraz przesadza i wtedy albo jest wynoszony do swojego pokoju na łózko albo dostaje w dupke jak robi tak dalej i juz , ja tam jak zasłuzy to klapsa dostaje oczywiscie nie mocnego ale dostaje , a jego kolezanka starsza o 4 miechy ZUZI jets tak rozwydrzona ze koniec, ona dostaje w dupe i sie smieje i robi dalej tak jak robiła :( ale to wina tego iz wychowuje ja babcia która pozwala na wszstko a rtoddzice sa na zmiane i sobie nie radza bo nie sa autorytetami:( przykro to stwierdzic ale nasze dzieci umieja doskonale wykorzystywac takie sytuacje:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No cóż, nie ma niestety instrukcji obsługi dziecka i każdy musi sam na swoim wypróbować różne metody. Najwazniejsze żeby były skuteczne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja dalej obstawiam albo przy nudzie albo odwrotnie, przy nadmiarze wrażeń. Maks był nieznośny jak codziennie jechał z nim w inne mijesce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Patryk wczoraj był na imieninach u dziadka i był tam chłopiec 5 lat i tak sie fajnei bawili ze do 22 nie miałam dziecka:) raz tylko Patryk udekorował Dominika piaskiem :) na głowie ale mysle ze dobre towarzystwo dla takich maluchó to poprostu inne dziecko :) najlepiej starsze.Patryk usnał o 22 u dziadka obudził sie o 22.30 u nas w domu i usnał o 23.30 i wstał rano o 8 a teraz juz poległ:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
karolina wysłąłam na adres z kafe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sa troche slabszej jakosci bo chciałam zeby mały plik był

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeszcze nie ma, ale już się przyzwyczaiłam, że na Onecieto trwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a teraz wam sie przyznam do czegos ---PIJE SOBIE ZUBRóWKE Z SOCZKIEM I LODEM:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×