Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość wydepilowana

depilacja cukrowa jestem w szoku

Polecane posty

Gość agio
do --------->naomii6 Nie wiem jak po domowym sposobem robionej paście, ale po gotowej kupionej przeze mnie za pierwszym razem było coś ok.2 tygodnie spokoju od włosów.Potem juz coraz lepiej, a w tej chwili raz na 3-4 tygodnie poświęcam godzinę na usunięcie tych włosów, które się pojawią, więc tak naprawdę cały czas jestem gładka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość naomii6
O wielkie dzięki za odpowiedz:))A po jaki czasie ściągać tę paste cukrową z nóg??Jest jakiś określony czs?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agio
do----->naomii6 Tej pasty się nie zostawia na nogach!!Formuje się z niej kulkę trochę mniejszą od orzecha włoskiego, a potem tą kulkę przyklejasz na przykład na nogę troche ją "rozciągając"(nie wiem jak to inaczej napisać;) ) i zostawiasz sobie na jej końcu taki nieprzyklejony do skóry kawałeczek, który ciągniesz pod włos.I pasta wtedy schodzi z nogi wyrywając włosy.Ja zamiast kulki formuję z pasty taki "wałeczek"-tzn bardziej długi niż szeroki, bo tak mi wygodniej rozciągać przy przyklejaniu do skóry i mam wrażenie, że wtedy mi lepiej działa;)Ale to jest kwestia dojścia do wprawy.Ja to już teraz robie prawie "automatycznie":)Przyklejam,odrywam,przyklejam,odrywam i tak dopóki pasta nie straci przyczepności:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chyba sprobuje
ciekawie sie zapowiada ! a to zaklada sie cieple na skore ??? czy juz zimne ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agio
do---->chyba spróbuję Ta pasta powinna być tylko lekko podgrzana-taka letnia w zasadzie.Jak będzie zimna to nie uformujesz z niej kulki bo będzie za twarda.Podgrzej ją lekko, żeby się "ciągnęła",wyjmij trochę palcami i ugniataj aż zrobisię kulka.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość depilowałam wczoraj bikini
rewelacja jak kupiłam depilacje curkowa w sumie koszt 35zł to koszt depilacji " ala dziewczyna playboya" pachy i całe nogi, teraz obadamy na ile mi to starczy zero podrazniej mało bólu:) dobrze jest polecam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
up up up up kochane dzielic sie relacjami :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość spróbowałam
chymm... no i spróbowałam ale chyba cos nie wyszlo ... To cos ma kolor taki bardzo ciemny bursztyn i jak stygnie to sie robi styrasznie twarde , a ja juz jest zimne to wrecz jest jak landrynke ! no i jak to jest cieple czy letnie to wogole wloski sie nei chca przyklejac , a przyklejaja sie wtydy jak to jest gorace , ale wtedy to sie parze a to nie o to chodzi nie? macie jakoś rade???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Janinka malinka
Dziewczyny, jutro odbieram gotową pastę i nie wiem co dalej. Co mam z nią zrobić, mam ją jakoś podgrzać, jak tak to jak, nalać wody np do rondelka i podgrzać?, przez ile czasu?, potem czekać aż wystygnie czy od razu nakładać, napiszcie trochę praktycznych rad bo jestem "zielona" :(. Dzięęęęęki!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agawanka
Hej!! A ja mam jeszcze jedno pytanko.....czy po tej pascie cukrowej tak jak po depilatorze wyrastaja krostki i trzeba je scirac by mógł wyjść normalnie włos?? bo ja zrezygnowałam z depilatora własnie dlatego ze mam krostki na nogach i wlos nie moze sie przebić :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wlasnie zrobilam paste i ....
no coz, po pierwsze gdy dalam 1/3 szklanki wody, to niestety nie chciala zastygnac, wiec znowu do gara i dosypalam sporo cukru juz tak na oko i na gaz, wreszcie nabrala odpowiedniej konsystencji - tzn dalam rade robic kulki i dawaj na lydke :) szybko sie jednak zniechecilam -oj mozolna to robota, a wloskie nie wszystkie wychodzily :( ilez ja bym musiala takich kulek zrobic zeby jedna lydke zrobic !! ech :( chyba jednak wroce do depilatora, choc tez mam problem z wrastajacymi wloskami pozdrawiam i zycze innym powodzenia i ceirpliwosci, musialam sprobowac, ale ta metoda raczej nie dla mnie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oszołomka
a czy po tej pascie wyskakuja krosty jak po depilatorze??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agio
Mnie krosty nie wyskakują.Depilowałam nią bikini i też nic.Właśnie dlatego ona jest taka zachwalana, że nawet jak jakieś podrażnienie się pokaże, to po kilku godzinach nie ma po nim ani śladu.W każdym razie u mnie i u moich koleżanek;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oszołomka
i to chciałam usłyszeć.....robilam tą paste ale mi 2 razy nie wyszła......wiec zastanawiałąm sie nad kupnem. Troszke sie wahałam że kupie ją i odstawie bo depilator odstawiłam. Wielkie dzięki :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
części wychodzi ta pasta, części nie wychodzi... może ktoś napisze krok po kroku jak ją robił, że wyszła? proporcje składnikow, czas gotowania, sposob nakladania i samej depilacji :P bo naczytałam się różnosci w necie i łeb mi pęka, nic juz nie rozumiem ;) niech ktoś mi podpowie i wytłumaczy - jak małemu dziecku..... :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pytaneczkoOoOO
a jakiej dlugosci musza byc wloski (ile czasu trzeba je "zapuszczac") aby mozna bylo stosowac ta depilacje cukrowa no i czy usuwane sa za 1 razem wsyzstkie wloski?? bo w to nie chce mi sie wierzyc... jak to u Was jest??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agio
U mnie na początku było tak, że "zapuściłam" trochę dłuższe,takie na 2-5 mm bo nie wszytskie były takiej samej długości.A teraz już usuwam jak tylko mi jakieś wyjdą, czasem nawet pojedynczo.Wszystkich włosów Ci za pierwszym razem na pewno nie usunie-to znaczy nie za jednym pociągnięciem.Wszystko tez zależy od tego w jaki sposób depilowałaś się wcześniej-im mocniejsze włosy na początku tym więcej pracy trzeba będzie w to włożyć, ale uwierz mi, że warto:)A tą pastę możesz nakładać kilka razy na to samo miejsce więc jak Ci jakiś wlosczy dwa zostaną to po prostu nałożysz jeszcze raz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zgadzam sie z panna marta! rowniez prosze o wytlumaczenie step by step wszystkiego powolusku... niektorzy mowia ze biora tak na oko, a ja mam dwa lewe oka i dwie lewe rece i nic nie wychodzi :P :P kurcze, dziewczyny wyjdzicie z tej lazienki, przestancie sie depilowac na chwile, siadajcie do klawiaturki i piszcie co robiliyscie krok po kroku :P pozdrawiam i sciskam mocno :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wg składnikow: 1 szklanka wody, 1/2 szklanki cukru, 1/2 cytryny ludzie mówią, że nie chce zgęstnieć i wychodzi ciapa nie do uformowania :P inni, że dają szklanke cukru, 1/2 szklanki wody i 1/2 cytryny, że to nie zastyga. jeszcze inni, że jak nie dodają wody, to wychodzi kamień i koniec :P więc sama nie wiem. ja robiłam wg tego: http://www.wizaz.pl/images/jkrawczyk/depilacja_cukrowa/ i mi sie zjarało, więc postanowiłam poczekać na DOKŁADNY przepis :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agio
Próbujcie dalej dziewczyny bo naprawdę warto:)Ja wprawdzie skapitulowałam i kupiłam gotową, ale jak macie czas to róbcie pastę aż do skutku.Gwarantuję wam, że przerzucicie się na ten sposób depilacji jak wam wyjdzie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a gdzie kupilas? w sklepie czy np na Allegro? Bo ja do zakupów przez neta zaufania nie mam zbytnio. I ile kosztowała ta pasta i na ile Ci starcza? Może i ja kupię...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agio
W sklepie tej pasty nie widziałam-kupiłam na allegro,29 zł za jedno opakowanie,a kupowałam dwa(bo dla koleżanki którą namówiłam też;))Ja odbierałam osobiście więc odpadły mi koszty przesyłki.Poprzednia wystarczyła mi na ponad pół roku.Z tą pewnie będzie podobnie:)A jeśli chodzi o allegro to ogólnie czasem warto tam kupować, ale trzeba bardzo dokładnie wybierać sprzedających.Ja osobiście się jeszcze nie zawiodłam, ale wiem , że niktórzy mieli jakieś "przejścia" różne z niesolidnymi kupującymi bądź sprzedającymi.Ja osobiście polecam takie zakupy, ale wybór należy do Ciebie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość milupa
zrobilam paste, jest ciemnobursztynowa, gesta, tylko jest jeden problem, nie wyrywa nic, klei sie bardziej do moich palcow niz do nogi :/ co zrobilam nie tak, czyzby zly stosunek wody do cukru, ew. cukru do wody ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość groch
ja dzis pierwszy raz robilam i jakos mi to wyszlo!moze nie dokonca bo nakladalam jak wosk z plastrami bo nie bardzo chcialo mi sie czekac!wyrwalo sporo wloskow ale troche tez zostalo!ale kwestia wprawy!jutro zrobie poprawke bo dzis juz mi sie odechcialo z tym babrac!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a po tej metodzie depilacji
tez na pewno jest problem wrastajacych wloskow?;/ bo w koncu sa wyrywane z cebulka, wiec ten problem jest nieunikniony?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja stasowałam tą metodę..teraz nie mam na nią czasu.. a trzeba przecież odvczekać aż włoski odrosną,bo takich z małych to nie wyrywa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A jak zamiast cukru dacie spirytus, to niezły trunek wyjdzie. Wprawdzie na owłosienie kończyn dolnych nie wpłynie, ale nastruj poprawi :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja dostałam tę pastę
w prezencie - beczułkę z Turcji :) w sobotę chcę dokonać pierwszego zabiegu, tylko zastanawiam się czy lepiej z paskami , czy lepiej bez?? Ichyba wstawię ją do ciepłej wody by się rozpusciła potem łyżką wybiorę częsć pougniatam, przykleje i zobaczymy...:) oby wyszło bo moje podrażnione bikini mnie dobija :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×