Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kamileczka2222

pogrążone w TĘSKNOCIE za ukochanym...

Polecane posty

a wiec Karolinko....\"a nie mówilam\"...heheheh...fajnie ze takie słowa mówie jak sie wszytsko dobrze skonczylo, czyli u Ciebie rozmowa.. My poprostu naszych facetów ściagamy telepatycznie... Twoj wiedzial ze do Nas dzwonili Chłopcy i nie wytrzymal...tez chcial być taki słodki i kochany;)...👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
domyslam sie ze Karolka krzyczala na Niego bo sie nieodzywal długo;););)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nio moje Kochanie dopiero przed chwilką pracę skończył, więc dziś już się napewno nie odezwie... ale jutro mam nadzieję nadrobimy zaległości. No nic ja juz miałam dawno zmykać spać, ale mnie wciągacie dziewuszki :-P Jeszcze raz dobrej nocki życzę i kolorowych snów( niech Wam się calutką noc śnią wasze Duszyczki)!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ahahhhhhhhhhhhhhh
ale macie fajnie ze macie swoje kochanie przy sobie ja czuje ze nie dam rady tu to wszystko mnie przeroslo zostawilismy razem studia w polsce przeprowadzilismy sie tu budowalismy wszystko razem od zera teraz mamy dwa autka ladne mieszkanko co tylko chcemy studia zagraniczne to atut jesli bede chciala potem szukac pracy w Polsce I CO Z TEGO skoro budowalismy to razem i nie jestesmy razm wszystko staqrcilo sens nie mam tu rodziny oddanych przyjaciol czuje sie tak samotna w dodatku czuje sie nieatrakcyjna z obrzydzeniem patrze na swoje cialo siedze w domu i sie doluje POTRZEBUJE KOPA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ahahhhhhhhhhhhhhh
SIEDZE SAMA I PIJE WINKO Z MONITOREM MASAKRA CZEMU MNIE TO SPOTYKA TYLE WYRZECZEN I NA MARNE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmmmmm..chyba już wszystkie się zmyłyście..oczywiście do łóżeczek:):):):).. To teraz proszę grzecznie zamknąć oczeta i śnić o Misiaczkach, ale zaraz,zaraz.......każda o Swoim;) łobuziarki.....:D:D:D 🌻Dobranoc dziwuszki🌻 a Tobie Aniu...spokojnego snu...sprobuj zasnac.. A jutro jak sie obudzisz to popatrz na świat z troszke innego kąta... Twoj smutek naprawde tu nic ne da...mysisz pomyslec dobrze co zrobic i przeczytac jeszcze raz to co Ci napisałyśmy..bo niektore znają to z autopsjii..ale to jutro...buziaczki..śpij juz i niesmutaj sie👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
telepatia dziala...:) moje kochanie tez do mnie zadzwonilo i bylo tak slodkie ze az plakac sie chcialo:)jak ja go bardzo kocham!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Faceci sa zazdrośni i zawsze chca byc najlepsi..dowiedzieli sie telepatycznie ze inni dzwonili i postanowili tez zadryndac...:):):) ciesze sie z Toba...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ahahhhhhhhhhhhhhh
BUUUUUUUUU TAK MI ZLE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ania.....spac...już.:):):) do łóżeczka.... dobaranoc...ja tez ide juz lulu...🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i skonczylo sie gadansko nasze,wiecie za bardzo to nie moglismy pogadac bo on u siostry teraz jest a tam pol rodziny i kompa maja w salonie wiec bez wiekszych czulosci ani malego swintuszenia;) Ale on sie opalil,szok w ogole razem wygladamy fajnie ja jestem biala,autentycznie biala on taki smaglawy,ja blondyna on ma czarne wlosy czasem sie zastanawiamy jak nasze dzieci bedo wygladac bo to tak ekstremalnie...pewnie bedzie brunetka(on chce dziewczynke)... Wiecie co ja to sie ciesze ze mamy ten topik,naprawde,dzieki Kamilko....:) :) :) A tak na marginesie to brakuje mi troche sexu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja tez tesknie
ale za tym kto juz nigdy ze mna nie bedzie:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dziewczynki ....ja tylko na chwilke:):):) przybylam sie przywitac:):):) Monika milo mi... pozatym witam: Kamile, Ewe, Karoline, i Naszą Smutna Anię...Aniu mam nadzieje że dziś lepiej... Pozdrawiam i życzę wszystkim stęsknionym kobitkom(stesknionym nie tylko za chłopcami, ale i za seksem) milego dzionka🌻.. bede pozniej kolo poludnia..wiec licze na towarzystwo.. buzka👄...tzrymajcie sie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc kobitki!! Ja też się cieszę że ten topik powstał ;-P Karolinko i dzięki Wam jest dużo łatwiej to przetrwać :-D Kartofelko to ja poszczę już ponad miesiąc...i jeszcze dwa :-D Śmiałam się ostatnio do mojego Kochania, że po tych 3 miesiącach to zapomnimy całkiem jak to się robi :-P Ja nadal czekam na telefon od Piotrusia, ale zwykle dzwoni koło południa, więc pewnie i dzis tak dryndnie :-D... nio i mam nadzieję że nie będzie gorszych od Waszych słoneczek w pocieszaniu :-D Madziu, Karolinko, Ewuś, Moniko, Aniu miłego dzionka dziewczynki 👄... a odezwe się potem jak Kochanie zadzwoni, a póki co to obowiązki wzywają (mama zarządziła sprzątanie chałupki :o ). Buziaczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam serca steksnione.Zauwazylam,ze czesto tu klikacie wieczorkiem ,prawdopodobnie bede tu wieczorkiem wiec poklikam.Hmm moj ma dzisiaj okolo 16 zadzwonic wiec bede czekac na tel. a to chyba jest najgorsze,czekac i czekac,czas wtedy dluzy sie i wydaje mi sie,ze zamiast czekac godz.to tak jak bym czekala z tydzien na tel.pozdrowka i bede tu pozniej.🌼 hehe ja przez ta tesknote to schudlam juz 2 kg.bo nie chce mi sie jesc jak mysle o moim AMORKU 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ahahhhhhhhhhhhhhh
czesc dziewczynki wcale nie jest lepiej dlatego ubieram sie szybciutko i wychodze z domku sie czyms zajac juz za 3 dni on wraca..........i tak sie boje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ania23
Bóg zabiera pozornie dobre rzeczy ale po to by dać lepsze taki mam opis na gg dzis ale wciaz mi smutno zmieniam nic bo tamten za dlugi pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ahahhhhhhh Tobie to fajnie bo Twoj juz na dniach wraca a nie za kilka miechow,czego Ty sie boisz?Jego reakcji czy swojej na Wasze spotkanie?Ja juz sobie wyobrazam jak wroci Moj to co bedzie ohhh hehe.Ja to jeszcze wsparcie mam psychiczne u mojego faceta matki i moich rodzicow ,no i funfeli hihi jak i Wasze:):):)pozdro for all 3-ymajcie sie mocno i cieplutko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Angel..przecztaj lepiej wszytkie wypowiedzi ahahhhhhhhhhhhhhhhh... Aniu dobrze zrobiłeś że wyszłaś z domku... A czy ktoś tu jest poza mna;).... 🌻 👄 🌻 I prosze trzymac sie tego co napisalam w moje stopce:):):):):) juz dziewczynki...główki do góry...:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiecie co...mój łobuz wczoraj z chłopakami (jest ich 5 w mieszkanku)...kupili skrzynke(!!!) browarków i poszli do domku sobie \"pifffko\" wypić...Moja reakcja napewno jest wam znana; \"szok\" tyle aż.???, a on do mnie spokojnie.\" kochanie, tu jest o wiele słabsze piffko...ale to dobrze...bo jak wypije ze 4 to mam taki brzuch pełny, że juz mi się odechciawa pic:D:D:D...a przeliczając to tu to samo jakbym wypił góra 3:D:D:D...no i po tylu piffkach mam tylko lekki humorek\".....achhhhhh Ci faceci...:P:P:P... Więc już mi nic nie zostało, tylko sie uśmiechnąć i cieszyć, że takm taki słabe piffko..heheheeeheehehehehehe.... To tak dla poprawienia humorku:P:P:P... Ale tacy sa poprostu faceci..zawsze maja odpowiedz:):):) 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
siedze sama w domku i sie okropnie nudze:( powiem ci w tajemnicy:P ze mam dzisiaj urodzinki, a moi rodzice na wesele se pojechali, siorka wyjechala, mojego slonka nie ma i mi smutno:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
STO LAT👄, STO LAT👄 NIECH ŻYJE, ŻYJE NAM!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Wszytskiego Najlepszego Moniko!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Dziewczyny dziś imprezka na tym topiku bedzie.................. 🌻 🌻 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×