Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość lesiu

czy lubisz faceta typu maczo ?

Polecane posty

przede wszystkim zadałem to pytanie dziewczynom , bo to one ewentualnie sa \"ofiarami\" tego typ menów ,ale ja inaczej patrze na to ,jako facet .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jestem kobietą okres
wczesnej młodości mam już za sobą, ale odkąd pamiętam zawsze byłam taka jak teraz... Nie będę opisywać jaka jestem, dość będzie jak powiem, że podobam się mężczyznom. Odkąd pamiętam stroniłam od naprawdę przystojnych mężczyzn. Zapytasz dlaczego. To bardzo proste. Tacy panowie są zapatrzeni w siebie do tego stopnia, że szukają kobiet podobnych do siebie. Równie pięknych jednak jest ale... Nigdy nie zwracają uwagi na to , co kobieta ma wenątrz. Jaka jest naprawdę. Dlatego omijam ich na kilometr. Dla mnie ważne jest, by ktoś najpierw ocenił moje wnętrze, a potem widział powierzchowność. Ja nie jestem klaczą , którą się ogląda , podziwia, a potem kupuje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dlatedo napisałem w cudzysłowiu ,bo to jednak dziewczyny ulegaja takim facetom , prosze czytac od poczatku topik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie zapominaj że ja
również byłam dziewczyną...a poza tym nie jestem taka stara...mam 29 lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja wszystki Panie /Kobiety określam jako dziewczyny ..dla mnie zawsze jestecie dziewczynami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a poza tym ...
mając osiemnaście, czy dziewiętnaście lat byłam taka sama...zmieniło się tylko jedno. Od jakiegoś czasu wolę rozmawiać i przebywać z mężczyznami dużo starszymi od siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bez obrazy...
młodzi maja pstro w głowie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wisieńka
Napewno nie macho, zapatrzeni w siebie, cwaniacy.Ale skromni ( oczywiście niezabardzo;)) Pewny siebie musi być, dobry, uczciwy, nie myślący o sobie: kim ja to nie jestem i kim nie będe, nie wywyższający się. Taki normalny równy facet , dbający o kobietę , szanujący ją, oczywiście nie chamski i wulgarny. OPrzyjaciel na którego można zawsze liczyć. Czuły, opiekuńczy itd;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przeważnie są to
bardzo mądrzy ludzie, potrafią mi zaimponować osobowością. No i oczywiście mogę z nimi rozmawiać na każdy temat. Nawet temat seksu jest traktowany normalnie, czyli bez zbędnych emocji. Przecież sama rozmowa o seksie nie prowadzi do łóżka i tak powinno być. Młodzi mężczyźni jeszcze tego nie rozumieją i dla nich jest to jakby propozycja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wisieńka
Facet musi być pewny siebie , wiedzący czego chce i ambitny. Ale nie za wszelką cene! Musi szanować drugiego człowieka!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
taaak..tylk o ze to jednak wisienka piszesz o normalnym facecie nie macho... jestes fajna ,normalna dziewczna ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wisieńka
Tak wydaje mi się , że jestem "normalna":) Cenię w sobie skromność, i tak samo w ludziach. Dobroć i takie tam...;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wisieńka
Ostatnio zauważam że coraz więcej ludzi chce czymś imponować, zwłaszcza chodzi mi tu o sprawy materialne. Również wywyższają się bo zdobyli pozycje, wykształacenie, mają dom . Szkoda gadać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wisieńka
A ile dałbyś mi lat?? :) Ciekawa jestem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wisieńka
hej Lesiu czemu nie piszesz??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz..raczej jestes młada dziewczyna ,ale po wypowidziach \" widac starsza\" osobe...ale strzelam ..................................23

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wisieńka
No skończyłam 24;) Ale nieźle trafiłeś:) Masz wyczuciehehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wisieńka
Miło mi się z Wami "gawędzi" ale będe musiała zrobić sobie przerwe. Miłego dnia życze!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wisieńka
Wpadne tu jeszcze . Jeśli można;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...wisienka wpadnij wieczorkiem, zawsze bedzisz mile witana !!zapraszam ! bardzo fajnie sie z Toba pisze..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×