Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Kłapi

Co warto kupić w Biedronce a co zdecydowanie odradzacie .......Zróbmy liste !!!

Polecane posty

Gość Pulpety z Biedronki
To jest dobre... Pulpety z Biedronki (tak naprawde to są Pudliszki)...Nie zastanawia Cie dlaczego nawet skoro to są Pudliszki to nie pisze ze Pudliszki? a skład procentowy np. mięsa czytałeś na Pulpetach z Pudliszek i na tym czymś z biedronki. To z biedronki to odpowiednik taniej karmy dla psów i kotów. O zwierzęta każdy swoje dba a dla siebie... szkoda gadać. Same wypełniacze i spulchniacze-smacznego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość orzeszki meksykańskie
ostra jazda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość obiadek
mieszanka chińska + ryż + sos w słoiku = ostra i szybka wyżeraaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość końcówki spryskiwaczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja uwielbiam z Biedronki : -> chipsy:P -> prazynki bekonowe -> orzeszki solone w puszcce - nie kupujcie tych na ostro bo sa ohydne ->Biedronkowe M&Msy :P tzn. podrobka M&Msow ale o wiele lepsza od orginalu:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nawrocus
jeszcze margaryna mix - takie ziolone opakowanie - smakuje jak masło a fantastycznie sie rozmarowuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kupiłam dużą miskę do sałatek z 4 małymi miseczkami i sztućcami do mieszania salatek rewelacja polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
+Kremuś - czekoladowo- orzechowe smarowidło, tak dobre jak nutella a duuużo tańsze +Dżemy Rapsodia- mniam, duuże kawałki owoców :) nie polecam za to twarożków w wiaderkach- waniliowych, czekoladowych, śmietankowych- fuj :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja wlasnie lubie te waniliowe twarozki w wiaderkach-super do nalesnikow, i jeszcze dodam Kremusia i buleczki maslane:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kicikiciajaaa
Ja kupuje tampony bo sa tanie jest ich duzo i sa ok jakościowo ;) Jeszcze soczki marchewkowe sa dobre, czipsy, czekolady (zwlaszcza arachidowa), żelki. Wczoraj kupiłam 6 długopisów żelowych za 3 złote a za tydzień mam upatrzony polarek z zapięciem. Na zdjęciu wyglądał ok ale zobaczymy jak bedzie w praktyce ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kicikiciajaaa
Wczoraj wąchałam krem co pachnie jak czekolada, mniamiuśny. Dziś go chyba kupię :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Emica
Dawno tam nie byłam... Zwykle odstraszały mnie soki pomarańczowe smakujące kartonem i pierogi ruskie wybitnie cebulowe :P Ale jak tak zachwalacie, to chyba kupię tam chipsy na uczczenie końca diety ;) :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mario Bross
w Biedronce zazwyczaj kupuję towary które nie są prosukowane specjalnie dla tego dyskontu np. DANIO, produkty mleczne z Mlekovity Z rzeczy produkowanych dla Biedronki kupuję: - czekolady Millano (zwłaszcza Deserową i kokosową) - serki twarogowe - lody (zwłaszcza bakaliowe) - czasem soki Ogólnie reguła jest taka - najpierw trzeba zerknąć kto wyprodukował towar (np. soki marchewkowe produkuje Hortex) a potem się na niego ewentualnie decydować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pojemniki
na żywność

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ciasteczka maślane złotynki są pyszne i takie kuleczki orzechowe kolorowe i oczywiście nowe TOP CHIPSY ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ulenkaaaaaaaaaaaaaaa
ja polecam - soki - chipsy (mmmm ;) ) - taki duzy serek waniliowy, chyba 400 g, pycha! - rajstopy ;) - buleczki maslane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość VIP Mocne rzeczywiście rządzi
choć ostatnio podrożało do 1,68 zł chyba (było po 1,59 zł). Oprócz tego mają świetne worki na śmieci: 35 litrów za 1,99 zł - mocne, niebieskie wory, a jest ich aż 28 sztuk.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja uwielbiam pizze AVANTI z pieczarkami!! Są 2 sztuki w opakowaniu za 3,99zł A takie pyszne jak w pizzeri :) Polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mel.C
Polecam:Top chips pomidory z ziołami(pycha)i inne.Ice tea,Wafle Tassco,Mydło w płynie Linda,Olej do smażenia,Jogurty,Serek waniliowy 450g-4.99zł itd........A nie polecam:Piwo firmowe,Pieczywo ogólnie,Szczoteczki do zębów..beee,itd.......W skali 1-10 daje...5,5

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mel.C
Polecam:Top chips pomidory z ziołami(pycha)i inne.Ice tea,Wafle Tassco,Mydło w płynie Linda,Olej do smażenia,Jogurty,Serek waniliowy 450g-4.99zł itd........A nie polecam:Ppiwo firmowe,Pieczywo ogólnie,Szczoteczki do zębów..beee,itd.......W skali 1-10 daje...5,5

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość balsam uejdrniajacy
bebeauty taki rozowy.. super! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość biedro=metal-ser
kiedys kupilam zoltyzer - zalatywalo metalem w smaku i zapachu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wwww
ty raczej do psychiatryka sie udaj nie do biedronki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A ja z biedronki
uwielbiam jogurt pitny kawowy, pycha!! w ogole ciezko jest dostac pitny kawowy w innych sklepach, zawsze jak jestem w biedrone to wykupuje bo jest tylko kilka sztuk na wszystkie palety. Polecam tez chipsy i sok z czarnej porzeczki w takim zielonym opakowaniu. Lubie tez mleko ;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zakupowiczkaa
w biedronce kupuje: steki z indyka-10 sztuk 4 zł z czymś pasty z łososia, tuńczyka, jajka odpowiednik past lisnera i wyprodukowane przez lisnera a tansze o 1 zł gołąbki, klopsy-słoik 450 gr 3 zł pizza s sztuki za 3,99zł herbaty rozpuszczalne lesne, egzotyczne-500gr za 3 zł nektar 2 l pomaranczowy San coś tam za 2.99 zł lasagna 400 gr za 3.50 zł frytki 1kg 3 zł płyn do prania kłebuszek niebieski i różowy pachnie cuuudnie jak persil w żelu za 1,5 litra 6 zł! owoce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stonka biedronka
słowniki polsko-angielskie i inne za 11,99 CHYBA. bardzo fajne w twardej okładce. ACTIVIA jogurt--->kosztuje 1,09zł a w innych sklepach 2 activie kosztują ok 2,89zł jogurt BRZOSKWINIA I MARAKUJA warzywa na patelnie.....pycha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×