Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Kłapi

Co warto kupić w Biedronce a co zdecydowanie odradzacie .......Zróbmy liste !!!

Polecane posty

No wiec ja mam biedronke wlasciwie pod \"nosem\", wiec tam zagladam. Jestem totalnie uzalezniona od pasty jajecznej produkowanej przez lisnera,ale 2 razy tanszej, bo pod logiem biedronki. Uwielbiam tez warzywa na patelnie, slawne juz draze, ciastka kruszynki (taki odpowiednik pieguskow tylko tez 2 razy tanszy), zelki oraz serek z owocami bodajze wysmienity sie nazywa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja kupuje
wkladki belli i podpaski= bo sa tansze chipsy ciasteczka kamyczki herbate earl grey oliwki serki z kokosem i waniliowy ser zolty Ziemowit- moj faworyt !!! parowki tygryski (niestety juz ich nie ma :() buleczki Dancake'a produkowane dla Biedronki mydlo w plynie migdalowe (slicznie pachnie) papier toaletowy Quenny tampony robione dla Biedronki maslo do ciala kakaowe lub czekoladowe Daxa dla Biedronki kosmetyki BeBeaty male batoniki (a la mars, snikers itp) salami i wiele wiele innych czasowo pojawiajacych sie poroduktow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fanka ogorkow
kiszonych, najsmaczniejsze jakie jadlam z tych kupnych :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tylko nalewka marki KELERIS
Obecnie kosztuje 3 zł 28 gr - ma 700 ml pojemności i 12% alkoholu. Polecam! :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja mam sprawdzone
mąka tortowa mleko ser zólty ziemowit owoce zazwyczaj ok paczkowane salami A OSTANIO KUPILIŚMY SOBIE Z MĘŻEM po zamszowej kurtce (w dusznikach zdroju) po 99pln-naprawdę udany zakup !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prażynki
zdecydowanie prażynki, tanie, dużo i pyszne są MUSLI TROPIKALNE - jest o niebo lepsze od musli tropikalnego z Nestle , ma dużo więcej bakalii, orzechów. Mam daleko do biedronki, ale jak tam się wybiorę to na pewno kupię od razu kilka opakowań - wielbiciele musli, spróbujcie koniecznie, naprawdę warto, to musli jest rewelacyjne! osobiście lubię też taki jeden jogurt.. Z ziarnami zbóż i chyba figami i winogronami.. Tak - ziaren zbóż nie ma tam prawie wcale, raczej nie czuję ani fig, ani winogron, ale smak bardzo mi odpowiada :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prażynki
o, i ta pasta jajeczna, o ktorej ktoś wyżej wspomniał - moja mama się tym zajada, kiedyś sprobowałam i jest naprawdę fajna (mimo że według mnie nieciekawie wyglada). Ale jest naprawdę smaczna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prażynki
czytam teraz temat od początku i natknęłam się na jeszcze jedną rzecz, którą spokojnie można polecić. Przepraszam, ze tak wpis pod wpisem i w ogole, ale ten temat to świetny pomysł :) deser czekoladowy ze śmietanką mount blanc (czy coś takiego), produkuje go dla biedronki bakoma - wolę go od wszystkich innych, ogólnie biedronka ma świetne słodycze, chipsy, soki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kupiec Biedronkowy
Przedwczoraj po raz pierwszy w życiu miałem przyjemność picia Kelerisa. W Biedronce poważnie zaniepokoił mnie fakt, że jego cena spadła z 3,45 zł do 3,28 zł - "no ale nic, najwyżej stracę" - pomyślałem i dokonałem zakupu. Pod pobliskim mostem, gdzie dokonałem konsumpcji, otworzyem pełen wewnętrznej niepewności butelkę i nabrawszy powietrza w płuca oraz rozchyliwszy uda (na wypadek rzygania - nie chciałem pobrudzić spodni) wziąłem pierwszego łyka. I tutaj zostałem wyjątkowo mile zaskoczony! Jeśli idzie o smak, ta nalewka wchodzi nieco lżej od likieru Krupnik, podobnie za to do Advocat'a. Lepsze zdecydowanie nawet od Lipy z Miodem. W smaku wyprzedza je chyba tylko likier Malibu - no mistrzostwo świata po prostu! Smakuje jak mieszanina soku i kisielu malinowo - wiśniowego, przy tym bardzo przyjemnie pachnie. Nawet pod koniec butelki ani smak, ani zapach w ogóle nie odrzucają. W życiu nie spodziewałbym się takiej jakości za taką cenę; jakbym tego nie kupił to bym obstawiał, że ta nalewka kosztuje minimum 15 - 20 zł (sądząc po samym smaku). Ocena zdecydowanie 10/10 :classic_cool: P.S. A poza tym, dobry jest Popcorn za 1,99 zł (150 gram) oraz serki homogenizowane waniliowe (nazwa na literę T - nie pamiętam dokładnie) za 0,98 zł - prawie jak Danio :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kupiec Biedronkowy
Acha, i błagam Was - nie kupujcie tych Top Chips - to nie są chipsy, to trociny! :-O Już lepsze są te z Tesco... :-O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sok jablkowy 1.49 pycha plyn do naczyn tymek 1.79 jakosc pur serek typu almette pasty jajeczne i inne to samo co lisner slodycze activia tansza swieczko wklady zapachowe sucharki woda malinowa cisowianki ser zolty herbata earl grey dzemy niskoslodzone w netto b.dobry jest bialy papier 8 zl ale b gruby mydlo w plynie lilen b dobre gabeczki do zmywania bdobr te wieksze 6sz po 1.70

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sandrax
A ja mogę polecić: # ptasie mleczko # prażynki ziemniaczane # Monti - orzeszki w czekoladzie - dużo i są pyszniutkie # pistacje - super jakość orzeszków # pieluszki Dada # płatki kosmetyczne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość baś.
lokówko-suszrka z 8 częściami za jedyne 29zł- naprawdę fajna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja ostatnio kupiłam świeży spód do pizzy, kosztował 1,99 REWELACJA :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
koleżanka kupiła mi w biedronce Peeling do rąk - jest super tylko szkoda że tak rzadko dostępny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
papier toaletowy Melodia wkładki Spring żółte mleczko do demakijażu Garnier za niecałe 10zł :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość buła
kupuje-husteczki dla dzieci,oliwke,mydełko smakuja mi-parówki drobiowe, chlebek ryzowy ,jogurty z musli ze sliwka ogólnie jak cos potrzebuje to ide do biedronki bo mam blisko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość papapapapapapaparapa
biedronkę mam przez płot więc często robię tam zakupy bo najbliżej. Mogę polecić mleko masło chleb tostowy i ogólnie pieczywo dżem truskawkowy cukier proszki do pieczenia, cukry waniliowe i galaretki (są pakowane po ileś tam sztuk jest ekonomiczniej a nie ma różnicy bo to gellwe dla biedronki produkuje) chusteczki nawilżające dada dla dzieci spray do mebli przeciw kurzowi (osobiście mam 2 na drewniane powierzchnie i normalny) ściereczki z microfibry, ścierki do podłogi, oj...napisałby jeszcze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Warto kupić zupki Orient ...
... kurczakowe ostre, za 0,69 zł. Są lepsze od Knorra, naprawdę polecam! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lubię biedronę bo tania jest
polecam popkorn do mikrofalówki :) pycha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a wiecie co
kupiłem pizze pakowaną w pudełku po 2. To coś wydatek rzędu 4zł, albo mniej. Nie pamiętam bo kupowałem coś jeszcze... No i w sumie to był mój błąd. Pizze zjadłem na siłę. Była tragiczna. Coś z ciastem było nie tak a druga coś z serem. Jestem bardzo rzadko w biedronce ale next time spróbuje warzywa na patelnie jak już tak wychwalacie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olcia86
polecam chipsy chipsy i jeszcze raz chipsy za jedyne 1,99 za big pake polecam jeszcze kanapki mleczne mimi za 0,99 gr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość biedronka ach biedronka
polecam popkorn z biedronki mniaammmmmmmm :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
uwielbiam batoniki zbożowe Smako, jakość jak tych wszystkich fitness czy chocapiców :) pudełko za 3,49 zł, w sam raz na przekąski w pracy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aga 86
prawie nigdy nie kupuje w biedronce natomiast to co miaąłm okazje spróbowac to moge powiedzieć że - sok fitella - wielowarzywny - bradzo dobry - wafelki waniliowe sa dobre - - delicje - ciasto waniliowe takie pakowane - orzeszki w puszcze moga być - ser zółty gouda pakowany w plastrach nawet niezły więcj nie pamietam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marlut
parówki berlinki,SEREK PRESIDENT Z RZODKIEWKĄ.pycha!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marlut
mój mąż kierowca kupuje non stop pulpety,klopsiki ,flaki i fasolkje po bretonsku.chemia cała ok.oprócz antyperspirantów i szamponów dar natury.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość She2000
ciasteczka Vital pełne ziaren słonecznika orzeszków sezamu ... Pycha! Wczoraj je odkryłam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ole ollzzkza
a czy to prawda ze tamopny sa ok jakie za ile?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×