Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Kłapi

Co warto kupić w Biedronce a co zdecydowanie odradzacie .......Zróbmy liste !!!

Polecane posty

Gość Coś mi się wydaje ze
Cola orginal się zepsuła. Taka dobra była a teraz coś chyba kombinują ze składem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lubie biedronke
gyros z biedronki i produkty sokołów na grilla gotowe i biedronce taniej ;) rewelacja nawet ziemia do kwiatków jest rewelacyjna kupiłam w realu bo w biedronce same wielkie zostały a koleżanki chwalą ,że rewelacja teraz żałuje bo w tej to sama woda była

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja polecam to nizejjjj
najlepsze jest -mleko 0,5% -gyros -mieso mielone z indyka -lody symfonia-te w fioletowym opakowaniu sa duuuzo lepsze od zoltego -takie buleczki maslane-chociaz u mnie ciezko je dostac -woda gazowana -platki czekoladowe do mleka-muszelki -takie ala mmsy slodycze-pyycha -oczywiscie chipsy, orzeszki, krakersy -szybka konserwowa -coca cola w puszkach dla biedrnoki za 0,99 zl:) -ciasteczka w zielonym opakowaniu ala pieguski-pyyycha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja polecam to nizejjjj
i orzechowe chipsy kuleczki takie:D mniam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gallus
rewelacyjny środek do do zatłuszczonych kuchenek belgijski FAST (zielony spryskiwacz) porównywalny z cilitbank polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość woda gazowana wymiata
ta z biedronki jest ekstra ;) gyros też

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tania bielizna gdzie....
herbata rooibos i milton kawa le grand i alkohol w dobrych cenach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uyhjjkjmn
Ja mnostwo rzeczy kupuje w biedronie , proszki do prana plyn Kłębuszek. Wedliny, mieso drobiowe ,ryby mrozonki, ptasie mleczko ,pieczywo mnóstwo roznosci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie polecam mrożonych warzyw!!! straszny syf! moje dziecko dostało po brokułach mega uczulenia a rożne rzeczy już w zyciu jadlo i nigdy takie coś sie nie stało. Strach pomyśleć na czym oni je uprawiają... ziemniaki też kiedyś kupiłam ochydne! mydło w płynie -miałam strasznie szorstkie ręce po kilku tygodniach używania za to pyszny jest ryż w czekoladzie- wygląda jak tabliczka czekolady, taki w żółtym opakowianiu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość duzo rzeczy warto kupic
co ty gadasz dziecko napewno nie dostalo uczulenia opo mrozonkach, ja je jem od dawna i nigdy mi nic nie jest i nie bylo, ziemniakow fakt nie polecam raz kupilam i bylo sporo zepsutych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zapiekanki z szynką
pychota i caneloni ze szpinakiem :P pycha ,gyros pycha croissanty mini bez nadzienia pycha do kawy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość woda źródlana
u nas jest chlebek w foremkach za 1,45 bardzo pycha no i croissanty z Ropczyc ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maślana ^^
Ja często kupuję: - Papier toaletowy Melodia, ale nie ten zapachowy, tylko zwykły, bo przestał podobać mi się ten zapach, - Chipsy karbowane Tasty o smaku szynki i sera, - Parówki, te 750 g. (chyba), - Steki do Hamburgerów, - Masło do ciała (takie w tych fajnych słoiczkach na klamrę, - Chusteczki - zoo (takie różne małpki, hipcie itd.), - Zupki błyskawiczne (grzybowa i pomidorowa), - Frytki - 2,5 kg., - Kefir, - Serek wiejski, - Zgrzewkę wody gazowanej, - Butlę wody niegaz. - 5l., - Szampon Familijny - pokrzywowy, - Colę Original, - Bułki, - Chleb, - Ciabatty, - "Maggi", - Duża przyprawa Uniwersalna (Miakdo), - Ketchup (ten o smaku pizzy), - Alkohol, - Słodzik, - Cukier, - Mąkę, - Makaron, - Kisiel, - Budyń, - Galaretki, - Snickersy i Marsy, - Batoniki Estella - kokos i orzech, - Róznorakie "gadżety", które są reklamowane w gazetkach, - Draże (wszystkie smaki), - Gigantyczne draże z orzeszkami w środku, - Draże "Kamyczki". To wszystko ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość picha picha picha
zapiekanki z szynką i caneloni oba produkty mrożone ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rzeszowianka pewna
polecam krokiety z kapustą u nas są w chłodniach w biedronce na okulickiego ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marlut
szampon familijny,którym umyłam u koleżanki głowę przez przypadek,bo nie miała nic innego i .......REWELACJA-włoski sypkie,po prostu super.moje szampony i odzywki oddałam kumpeli w tym szampon garniera z makademią i czymś jeszcze -taki czerwony-włosy po nim były jakbym ich wogóle nie myła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marlut
szamponik zakupiłam dzisiaj za całe 2,60 za1 litr.i batoniki o smaku kawy ,takie zbozowe-własnie wcinam,a z broszurki dowiedziałam się,że bedzie pesto niedługo.super.biedronka górą ,mimo,że tesco mam pod nosem to co tydzień do biedry na większe zakupy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pudding waniliowy
z bitą śmietaną,wafelki Estella kokosowe-pycha. Czasem pączki są stare,lody w czekoladzie na patyku do bani(w Lidlu lepsze),ser żółty salami-w smaku dobry ale potwornie posklejany,frytki proste-z chorych ziemniaków(czarne ślady),2 razy znalazłam w nich robaki(oczywiście nieżywe,takie brązowe,jakby pokryte jakimś brązowym woskiem,brrr).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja codziennie
laze do biedronki! ostatnio okazalo sie ze moj kumpel jest tam ochroniarzem hihi! kupuje wlasciwie wszystko,dzis kupilam perfum za 5,99 bardzo ladny zapach! intima jakos tak... a tka poza tym to wszystko,chyba oprocz pieczywa bo tam jest niedobre,bulki kupuje w realu albo w piekarni:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marlut
a mi się też podobały perfumki takie zielone,ale nie wiem po ile.prysnęłam się ,bo zapomniałam w domu się wypachnic.zapach na mnje i ubraniu trzymał się 2 dni przy normalnym myciu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość warto kupić w biedronce
wino michel czy jakoś tak za 4,85 :) mniaaam ! mięciutkie bułeczki maślane 10 sztuk za 6zł i prażynki za 0,99 ;d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja codziennie
tych perfumikow po 10 zł juz nie ma,tez mi się podobały ale widocznie zrezygnowali z tego.a buleczki maslane musze sprobowac bo t ak nieraz na nie patrze ale jeszcze nie kupilam.a jeszcze polecam jesli chodzi o alkohol 1,5 litrowe wino sangrinita za 13,99-bardzo się oplaca i bardzo smaczne! i jeszcze warto kupic takie mieso z grilla w paczkach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gamoniek kafieteryjny
masło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość polecam kochani
pieluchy DADA ale te drugie odradzam-fitti czy jakos tak-bo to zwykla folia-tak jakby wlozyc dziecku reklamowke na tylek. dada sa lepsze niz huggiesy ktore wczesniej uzywalam. dobra jest tez kawa COFFO - delikatny smak. dobry tez jest makaron w takim zielonym opakowaniu zapomnialam nazwy bo ten drugi czyli witella czy jakos tak jest niedobry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość migotka-psotka
No to ja dodam swoje produkty z "biedy" jako ze jestem stala bywalczynia: 1. masło 2. mleko 3. dżem / konfitura mniam 4. serki / jogurty 5. ser zolty 6. wędlina w paczkach "Kraina wedlin" bodajze pyszna poza tym ja robie zakupy glownie w Biedronce i jest tam juz coraz wiecej "markowych" produktow ostatnio takze" 7. fanta, coca-cola dla biedronka 0,99 gr za puszkę 8. zapiekanki mrozone 1,99 za szt (duze!) pycha! 9. owoce czasem jest promocja i teraz nie pamietam wszystkich zalet 10. mrozonki (warzywa na patelnie) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rzeszowianka z baranówkiVIII
serek żólty oraz ketchup Madero

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×