Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Kłapi

Co warto kupić w Biedronce a co zdecydowanie odradzacie .......Zróbmy liste !!!

Polecane posty

Gość zaschnięta plama atramentu
ser żólty i kawę le grand i tchibo exlisive promocja 9.99 zł za 500 gram nadal jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja uwielbiam kremy do rąk , szczegolnie ten rózowy moj chlopak uzywa niebieski ;d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość minkaa
bo to kasztanki, robione przez wawel

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość isssssiiiiiiiii
Ja kupuje w biedronce i bardzo sobie chwalę: pieluchy huggies bo taniej niż wszedzie,chusteczki dla niemowląt tęż są dobre i duże! Jajka są przepyszne,te większe L jak wiejskie,bardzo smaczne,mleko wypasione 2 % bo taniej,soczki z rurką w kartoniku dla dzieci,bardzo dobre,słodycze,rewelacja,ostatnio kupuje także pakowaną sałatę,umytą i porwana,wystarczy dodać jakiś sos i ogórki :),oczywiście ręczniki kuchenne i papier toaletowy . Na przemysłowych też czasem trafi się coś fajnego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość isssssiiiiiiiii
a i jeszcze mrożone ryby są bardzo dobre,a przede wszystkim nie oszukane,nie ma na nich grama lodu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bigorka
Warto kupować pampersy Dada,Chipsy, Muesli, Masło roślinne, Paluszki rybne, parówki też nie są złe... Ale wody i mięsa mielonego chyba bym tam nie kupiła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rogata_grzechotnica
mam takie pytanie :) czy ten mix sałat pakowany (i już porwany na kawałki) chyba sie fit&easy nazywał został wycofany z biedronek? bo w mojej już sporo czasu go nie ma ;( tak samo truskawki mrożone

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mój dom zaopatruje się najcześciej ( i jest zadowolony) w: -papier toaletowy Melodia( mi sie nie rozpada w ręku...moze trefna partia u ciebie jest) -parówki, Te w Niebieskim opakowaniu są bardzo dobre! -ser żółty krojony Salami ( czerwone opakowanie) bdb! - chusteczki higieniczne w kartoniku ( takie kolorowe te kartoniki,opakowanieladne, więc nie wstyd jak leżą na wierzchu) - oranżada Biała - pizze w 2paku ( jedna wychodzi za 2,50 zl a sa przepyszne, nic nie trzeba na nią dokładać no chyba ze ktos lubi mnostwo sera) - śmietana Mleczna Dolina 18% idealna w smaku i konsystencji! - sosy do makaronu nazwa na A... bardzo dobre - makaron - ketchup -chipsy Zdarza się nam kupować: smalec, jagurty, jakies mydła, szampony do wlosów tez mają dobre( na pewno, bo miałam nie raz!), jakis krem do ciała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czekolada jest bardzo dobra
z biedronki :P ser żółty muszę sie zgodzić ,masło z warlubia i cytrusy ogórki szklarniowe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja polecam
pierogi z truskawkami... nigdzie nie znajdziecie lepszych :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość serenika
ja kupuję papier toaletowy Melodia,słodycze,lubię lody takie na patyku w czekoladzie obsypane migdałami ,podróbke coli -Cola orginal, chrupki ,kisielki i budynie się opłaca w trójpaku ,lubie tez makaron Dobrusia do rosołku , płyn do garów Tymek -tani i gęsty, Kupilam tez niedrogo ławę do pokoju -chyba ok 100zł a w sklepie ta sama ponad 300 ,i komodę za 100

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość he-he-he-he
czy w waszych biedronkach mozna jeszcze kupic mrozony szpinak, brokuły, truskawki i włoszczyznę w slupkach? w mojej biedrze te produkty byly jakis czas temu i bardzo sobie chwaliłam (szczególnie szpinak!) a teraz od kilku tygodni nie ma ich w ogole! czy tylko do mojej biedy tego nie przywoza czy do waszych tez?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość he-he-he-he
*biedry nie biedy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość _biedroneczka_85...
W mojej też od dłuższego czasu brak włoszczyzny w słupkach i truskawek mrożonych. Mam nadzieje,że przywrócą ten asortyment. Co powiecie o pyzach z mięsem z biedry?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mięsne pyzy
z biedronki są ok, sama kupuje i jem kiedy nie mam siły/pomysłu na ciekawszy obiad, mrożonki sie wtedy sprawdzają

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zpierdalajta w majta
paluszki wyborne ala kabanosy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sre gouda
ser żółty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale jak mozna
praktycznie wszystko oprocz miesa,wedlin,owocow i warzyw

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ines-tea
http://www.ines-tea.pl/ zrób zakupy za min 20zł wpisz kod kuponu rabatowego: inespromotion10 a otrzymasz rabat 15% na zakupy Oferta ważna do końca maja powiadom znajomych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja ostatnio natknęłam się
w Biedronce na mój ulubiony lakier do włosów Wellaflex, za niecałe 15zł, ale w wielkiej butelce, której w żadnym, innym sklepie nie widziałam. Ma pojemność aż 400ml! Nie kupuję już go w Rossmanie, tylko w Biedroneczce, polecam! :) Polecam także wodę 5l. tania i dobra (1,49zł), słodycze; pierniki w mlecznej czekoladzie albo rurki z nadzieniem waniliowym lub kakaowym. Do piwka krakersy "Salsa"-niecałe 2zł, a są super! Lubię też bardzo płatki jogurtowe i owocowe na śniadanko-tanie(niecałe 3zł) i bardzo smaczne. Dobre mają owoce i warzywa, natomiast nie polecam ogórków kiszonych, w woreczkach. Te które ja kupiłam, były obrzydliwe i cała zawartość woreczka poleciała do kosza, ble!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 5/100
polecam mięsa filecika z kurczaka szczególnie, skrzydełka, udka itd, mielone z sokołowa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamizelka
Wejdźcie w ten link - rozdają bony na zakupy w Biedronce od 100 do 1000 zł!!! Wystarczy wejść w ten link zagrać w prostą grę i się zalogować!! Niech każda z nas ma szanse na darmowe zakupy!!!!!!!!! http://www.wygraj100.info/?t=84969147

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
herbata milton rooibos le grand ,kabanosy paluszki ,jajka draże ,top chips alkohol ,pieczywo ,masło z warlubia owoce warzywa ;)ptasie mleczko,czekolada,płyn do higieny intymnej szampon natei,odplamiacz oxy normalne proszki jak persil i ariel bo mają dobre ceny,płyn do mycia naczyć,herbatka grzaniec,ser żółty,kasza ryż czego nie polecam pasztetów i konserw oraz pierogów mrożonych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mariola8223
witam... widze ze ten temat cieszy się powodzeniem od kilku lat. zwróćcie uwagę jak opinia klientów biedronki zmienia się oczywiście na lepsze. Pracuje w biedronce od kilku lat i chwalę sobie jej produkty bo naprawdę są najwyższej jakości. często widzę komentarze na temat wędlin, są to głównie produkty sokołów oraz morliny więc sama firma wskazuje na dobrą jakość lecz to firmy które się cenią lecz w biedronie i tak jest taniej. codziennie widzę tłumy ludzi na zakupach a tak strasznie mnie denerwuje gdy mówią że nie robią u nas zakupów bo jest syf. owszem kiedyś było inaczej ale firma teraz kieruje się głównie dobrem klienta i najlepszą marką dlatego już od kilku lat jest laureatem wśród marketów. Nie bójcie się robić zakupów w biedronce bo naprawdę się opłaca, a gdyby trafiła się jakaś niespodzianka np. coś jest nieświeże to idziemy do sklepu z reklamacją i wtedy firma wie że trzeba to zmienić na lepsze bo nie jest to market w którym pracuje tłum ludzi a z pomocą klientów może być jeszcze lepiej. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie wiem czy dam rade
spisać wszystko, bo biedronka to podstawa ;) Soki ala Kubuś sok jabłkowy woda ta droższa cola z hoopa soczki w kartoniku płatki śniadaniowe smakowe muesli jajka L ser żółty plastry (szcz. emmentaler) serek z piątnicy ser biały chudy wędliny-kurcze takie po kilka plastrów pakowane, drogie ale super,tradycyjnie robione masło osełka jogurty fruVita śmietana 12% herbata milton earl grey strong czekolada z ryżem dmuchanym podróbka M&M's orzeszki-Boni czy jakoś tak podróbka monte-pycha makaron w srebrnym opakowaniu (nie w czerwonym!) super pieluchy i chusteczki Dada wc agent kostka do wc worki na smieci zielone papier toaletowy melodia ręczniki kuchenne płyn do płukania Eden mięsa -szynka, schab, filety lody Symfonia poza tym normanle firmówki - nestle, kraft, Bobovita, bella itd - tańsze niż gdzie indziej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość soczkowy powtwór
soczki pycholandia mniam mniam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jakjakiel
chipsy i ser zolty liliput -------- Zbieram na Citroen C6 www.citroen.pl/citroen-c6/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×