Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Kłapi

Co warto kupić w Biedronce a co zdecydowanie odradzacie .......Zróbmy liste !!!

Polecane posty

Gość jogurty tola mi nie spasowały
są takie o a u nas często jajka są potłuczone w biedronce :( ale ogólnie spoko szampon natei i płyn do hig.intymnej ;) odplamiacz oxy mąka ser żólty herbata roibos masło herbata milton śmietanki do kawy ;) produkty gellwe owoce warzywa raz jedyny naciełam się na kwaśnych mandarynkach ,masło z warlubia,lody symfonia ,croisanty biedronkowe ;) ,draże ,czekolada allegro a i jeszcze pasta do zębów dentalux czy jakoś tak koleżance mojej ponoć dziąłsła przestały po niej krwawić ;) ser żółty liliput i ten w kawałkach z mlekowity ,cebula z siateczki nigdy mi sie jakaś nie taka trafiła zawsze dobra no i normalne rzeczy w promocjach odradzam pasztety i konserwy ,jogurty tola,śmietana mleczna dolina, lody iwona i na patyku i odradzam sok pomidorowy w kartonie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dzadzudzi
hehehe, chyba zależy co kto lubi - wg mnie śmietanka mleczna dolina to jedna z lepszych, uwielbiam ją! i serek biały też jest ok :) pasztet z biedry jest niezły jak na paczkowany (o ile ktoś lubi pasztet), konserwy (zwlaszcza rybne) też są ok. Mogłabym jeszcze sporo rzeczy wymienić, które lubię i tam kupuję, m.in.: - musli tradycyjne - płatki fitness (zwłaszcza w polewie jogurtowej) - ciasto francuskie - rewelacja! - jogurty z serii letnie smaki czy jakoś tak i jeszcze takie w opakowaniach po 330g, ale nazwy nie pamiętam, w każdym razie smak bananowy i panna cotta - mrożone warzywa i mieszanki warzywne - herbata milton - majonez splendido - ciasto babka waniliowa i marmurkowa - frytki w paczkw 2,5 kg - olej - makaron pastani spagetti, rurki i świderki - chipsy - popcorn - alkohol (np zubrowka) jest tańszy - sosy do spagetti i fix chiński - pasta rybna i jajeczna później jeszcze dopisze :) Za to ja np nie lubię za bardzo tych rogalików i drożdzówek pakowanych (dla mnie są zbyt sztuczne), budynie i kisiele takie sobie i pakowane po 3 sztuki (dla mnie to minus). Kiepskie są też ziemniaki w siatce, lepsze luzem ale nie zawsze są. Najbardziej się nacięłam na makaronie nitki w takiej dużej paczce, po ugotowaniu robi się z niego dosłownie papka :O Sos tatarski też mi nie smakował, baaaaardzo kiepski. Nie polecam też sosów pieczeniowych (takich robionych dla biedronki) ani kostek rosołowych. Jednak największym minusem biedry jak dla mnie są KOLEJKI! Bez względu na dzień czy godzinę zawsze są kolejki, nawet przy otwartych wszystkich kasach :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka jedna wariatka z kafe
no faktycznie liliput jest niezły chociaż mam wrażenie ,że miał bardziej wyrazisty smak dawniej ;)ogólnie sery masło polecam: -kremowe mydło pod prysznic family -szampon natei -płyn intimea ponoć sprzęt perfect jest całkiem dobry bo niepsujący się nie polecam jogurtów i antyperspirantów w sprayu no i proszek ultra nie za bardzo chce prać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nima nikogo smutne
herbata rooibos i milton i kawa le grand ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stalam sie fanka biedronki
Niedawno się do Biedronki przekonałam i polecam... serek wiejski. Jest rewleacyjny ;) Mlekovita zdaje się jje produkuje, są super :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sorki ,że się powtarzam ale 4zł za 0,5 l mydła zajebistego to świetna cena..a kiedyś sie śmiałam jak można tam cokolwiek kupować :) a jak ten szampon natei użyłam to nie potrzebowałam nawet odżywki do włosów dziwne nie a tylko za 4,70 ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olo spoko kolo
najsmaczniejsze w biedronce jest piwo Żywiec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jakie macie opinie na temat
pasty z biedronki? moja koleżanka stosowała jakiś dentix na dziąsła i nawet jej pomógł :) a ja mam pytanie o pasty wybielające ;) szampon natei to jest rewelacja serio ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość spoko a czym jeździsz
owoce są dobre ale wcale takie nie najtańsze ostatnio

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wściekłe gacie 007
cóż a no lody symfonia nie polecam psztetów ,konserw ,jogutrów dobry alkohol w dobrych cenach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mijmy nadzieje że........
antyperspiranty w sprayu nie bardzo ale sporo rzeczy ujdzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość edusia...
ja dzis kupilam sobie torbe podrozna za 19.99:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ptasie mleczko z biedronki
jest pycha i duże kawałki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość qwert07
popcorn do mikrofali jest naprawdę super ! www.platne-ankiety.za.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja do biedroneczki po pieluchy dada i chipsy pycha! i wiele innych rzeczy maslanka pycha brzoskwiniowa w kartonie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość woda gazowana źródlana
jest super ale ceny za bardzo nie pamiętam napewno mniej niż 1zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to nic takiego trudnego
polaris 1,19 a woda źródlana 0,57

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wybaczcie, ale mam zajebiste zastrzeżenie co do jakości mięsa pakowanego w biedronce. Chodzi mi o mielone z indyka oraz pakowany drób. Mam bardzo dobry węch, ponadprzeciętny, dlatego ostrzegam Was. Mięso o którym pisze najczęściej zaczyna "zalatywać" nawet jeśli rozpakujecie je w dniu zakupu a data ważności jest na kilka dni jeszcze!!! Wiem jak pachnie mielone, wiem jak pachnie świeże mięsko z kurczaka więc NIKT NIE BĘDZIE ROBIŁ ZE MNIE IDIOTY!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ----=====
TommyTheTiger-> nie zgodze się z Tobą, nie wiem gdzie mieszkasz, ale w Mojej biedronce nie trafiłam ani razu na stare bądź zjełczałe, czy śmierdzące mięsko, ajestem tez b. na to uczulona i zawsze wącham. jeśli by capiło na 100% bym poszła i oddała bo tak ost. zrobiłam z pieczarkami pokrytymi mchem, bez paragonu mi przyjęli tzn wymienili na świeże.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ponoc kosmetyki robi
dla biedronki kolastyna i tołpa ;) sosy develey

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bidronka rewelancja
kumpela kupiła zestaw deska do klopa szczotka uchwyt na papier razem 28zł za wszystko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nietenteges
Odradzam wszystkie towary z tej sieci. Tanie mięso psy jedzą. Wystarczy spojrzeć na parking samochodowy. samochody zamożnych ludzi, co to kupili auto za 100 tys. i teraz stać ich tylko na biedrone.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ty pewnie masz
drogi sklep obok....hahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pilniczkowy
a ja kupuje paczkowane wędliny i kaszkę o czekoladowym smaku... po za tym nic więcej za bardzo nie polecam... można co prawda coś jeszcze wybrać ale trzeba testować część rzeczy niestety jest słabe jakościowo jak to w sieciówkach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×