Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Kłapi

Co warto kupić w Biedronce a co zdecydowanie odradzacie .......Zróbmy liste !!!

Polecane posty

Gość mis polarny w tropikach
herbata rooibos najlepsza pod słońcem akurat w biedronce ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zdisiu cholewka
chipsy są ok najlepsze kebabowe no i z mięsem :D kawa z mlekiem superancka i lody ivona bardzo dobre rodzynki w czekoladzie o smaku rumowym też dobre cola light wafle po 1 zł też dobre

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Różne odmiany sałat, umyte, pokrojone, zapakowane w woreczki po 3,99 zł. Super!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wszelkie słodycze! xd Ciasta, ciasteczka, czekolada...mega xDD Chipsy, krokiety z kapustą i grzybami! mniam ; D napoje energetyzujące i wody xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lubie biedronke nawet
bardzo, ale bylam w swiateczna sobote i jajka tak smierdziały ze nie wiem , mialam katar chora bylam jak cholera ale czulam taki smrod ze nie wiem :OOOOO blereeeeeeeee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość biedornka jest the best
ja polecam : -soki pomarańczowe 2 litrowe Rivia lepsze niż cappy są rewelka -chipsy - czosnkowe bagietki - gotowy kebab - zawsze kupuje nabiał - mięso zwlaszcza mielone uwielbiam - biedronkowe pierogi truskawkowe - z chemii to chyba tylko papier, płyn do naczyn tymek i reczniki papierowe, i proszki do prania - majonez koronny - makarony biedronkowe - gotowe buraczki w słoiku pycha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trixxxowa
papier toaletowy, paluszki z serem, cukierki fantazja, piwo trix malinowy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bebebe
ja kupuje wkladki higieniczne- baaardzo polecam, parowki wedzone z kurczaka, czekolade z ryzem preparowanym, salate taka we woreczku rozne gatunki, chipsy (choc juz troche mi sie przejadly), plyn do toalety, plyn do plukania 'eden", oraz takie super sciereczki tam maja-niebieski i zolte, takie extra do scierania kurzu lub mycia okien. zupki chinskie vifon sa tanie, no i nie wiem co jeszcze....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bebebe
no i bagietki te do piekarnika tez mniam mniam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paskudna spódnica
herbatke rooibos kawa le grand cytrusy sałata od razu pakowana masło z warlubia draże herbata milton ptasie mleczko ser żólty odplamiacz oxy płyny tymek kraft czyściki ściereczki galaretki brzoskwinie i ananasy w puszcze bakalie pistacje orzechy nerkowce herbatka grzaniec o zeta tańsza niż w normalnych sklepach szukam takiego tematu o lidlu jeszcze ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agagajajmatjgjma
A co myslicie o tym depilatorze z biedrony za 99 zl i rowerze za 399 warto kupic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fattamorgana
- płatki kosmetyczne - chusteczki higieniczne - płyn do naczyń kraft - herbata rooibos - herbata milton - czasem owoce, makarony, mąkę - podgrzewacze - czasem podpaski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alk
Jako, że dopiero zaczynam swoją przygodę z biedronką (ach... studia zweryfikowały ilość pieniędzy w budżecie przeznaczoną na jedzenie ;p), to lista na pewno nie będzie kompletna. Czego NIE kupować pod żadnym pozorem: -mięsa (konserwanty, sam tłuszcz, dużo solanki, ledwo świeże) -mrożonych pierogów, w szczególności z kapustą i grzybami (wczoraj się naciąłem... OHYDA to za mało powiedziane, nawet teraz czuję się niedobrze, a na samą myśl o nich mam ochotę biec rzygać do kibla) Co kupować? Generalnie rzeczy, których nie można spieprzyć, czyli: -wody mineralne -ryż, kaszę itp. -ew. makaron - oraz wszystko, co w składzie nie ma samych E-cośtam i jakiś dziwnych nazw i/lub nie jest NAPRAWDĘ podejrzanie tanie Warto patrzeć też na producenta. Często są to znane marki (gellwe, cenos, morliny). To by było na tyle, lecę wyrzucić te je**ne pierogi do śmieci - byle jak najdalej!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
balsam antycellulitowy taki biały z pomarańczową zakrętką. Jest świetny choć tani (7zł)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam wszystkich fanów biedrony. ;) hm osobiście uwielbiam: pierogi truskawkowe i bagietki czosnkowe, cebulowe też są dobre, ale w mojej biedronce już nie ma od tygodnia. :( warzywa na patelnie są OK i żelki. :D teraz można kupić solę do kąpieli ( 3,99 ) bardzo fajna, szczotki do włosów też 3,99. kupiłam od razu 2 i trwała guma do włosów ( 4,99 ) na moich włosach trzyma jak super glu. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość FlakuPędraku
*Żołądkowa miętowa tania! *multivitamina 1,99 *nachosy serowe *papier toaletowy *warzywa na patelnie *wino "armenia" na koniec miesiąca *szampan michael na mega kaca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gfnjxfhjnzs
ktora biedronka w lodzi ma najwieksze zaopatrzenie? bo nie w kazdym sklepie jest wszystko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Emiem
Polecam: Płyn do płytek CLER (byle nie pomaranczowy,inne swietne) Wkładki dla kobiet sa najlepsze i tanie!!! Mielone tylko tam kupuje (ale pakowane w sztywnym pojemniku z szynki)!!! - rewela ;) Piersi z kurczaka - ok :) Jajka - tez super! Tunczyk w puszce - a szczegolnie w sosie " z tysiaca wysp" czy jakoś tak:P Popkorn gotowy i do robienia w mikrofali (najepiiej 3min robic), chipsy:) parówki berlinki:) i chyba wsio co kupuje:) ogólnie jestem bardzo zadowolona:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość _bieroneczka_85678
Witam ja kupuje w biedronce: - serki, jogurty - waciki, patyczki do czyszczenia uszu - wc agent (coś jak domestos a tańszy) - tabletki do zmywarki Glossima - pieluchy Dada albo nieraz Fitti też są ok - mokre chusteczki Dada - chipsy - ser żółty krojony w plastry - serki topione - twarożek wiejski w wiaderku - sledzie w śmietanie - gąbki do naczyń (5 szt za 99gr) - makarony - kostki rosołowe Culineo - przyprawę do kurczaka - pizza mrożona 4 sery - lasagne z mrożonek - zupy, warzywa na patelnie z mrożonek - papier toaletowy Quin (czy jakoś tak) - ręczniki papierowe - woreczki śniadaniowe, worki na śmieci 60l - owoce, warzywa - brzoskwinie w puszce, ananasy - groszek w puszce, kukurydza - groszek z marchewką w słoiku - majonez Splendido - tuńczyk w sosie własnym - piwo Trixx - odplamiacz w wiaderku - podkolanówki damskie czarne, mają ładny połyski i kosztują 3 zł za 2 pary Nie polecam: - kisiele pakowane chyba po 4 sztuki dla mnie są nie smaczne - tak samo budynie - kaszki mleczny start - wędliny paczkowane może i smaczne ale wychodzą drogo na kg. - bita śmietana w areozolu - proszek do prania Oxy coś tam, beznadziejny - papier toaletowy Melodia ( rozpada się w ręku )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość super kiecka
kawa tchibo exlusive znowu 500g za 9,99 zł :) u nas w rzeszowskich biedronkach :) i herbatka grzaniec za 1,89zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość noś do jeansów granatowych
alkohol się opłaca np gin lubuski ten sam a jest dużo taniej czy żubrówka wina też np carlo rossi tańsze o 5zł niż w normalnych sklepach cytrusy ale największy ból ,że nie spotkałam w naszej biedronce(rzeszów) moich ulubionych zielonych grapefruitów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×