Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Kłapi

Co warto kupić w Biedronce a co zdecydowanie odradzacie .......Zróbmy liste !!!

Polecane posty

Gość Wrtas
Kurcze, gdzie są moje ulubione ciastka w zielonym opakowaniu te z czekoladą i orzechami ? Czyżby wycofali ?! Skandal, z mlekiem były pyyyszne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość (Kudowa-Zdrój)
co warto? -majonez, chrzan, Cola, napoje alkoholowe :) a zawiodłem się ostatnio na pyzach z mięsem (wiem że nie zdrowe), kupowałem je zawsze ale STOP!!!!! to co teraz sprzedają to porażka, dwa razy więcej ciasta i mniej farszu... suche się to to zrobiło...szkoda, trza się będzie obejść bez pyz :(...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kura domowa33
kupiłam dziś pierogi z mięsem i było w nich naprawdę dużo farszu,bardzo sycące

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alin_ka
tortille, pizze nie mrozona- pycha-polecam z oliwkami, szynka i pieczarkami-taka delikatna i z salami tez przepyszna, czisy najlepsze !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolina jedynak
Ja też kupuje w biedronce ale mam pytanie : Czy ktoś wie ile kalori ma pasztet babuni paczkowany firmy SOKOŁÓW jest to dla mnie dość istotne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Damian1x123
To tak doradzam -ser żółty -nektar bananowy -Frytki -bułki najlepiej te ciepła -śledzie w oleju i w cebuli mmm pycha -jogurt nie doradzam -owoce -warzywa -mięso a tak wogule to lubie biedronka xd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość turkusowy lis
szampon natei ten o zapachu limonki do częstego stosowania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mokre chusteczki do wycierania d... dobre i tanie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fanka lodów bakaliowych
wędliny robi sokołów i morliny , poszukuję dobrych rzeczy z biedronki ;) kiedyś było takie kremowe kakaowe mydło pod prysznic bajecznie pachniało i bardzo ładnie nawulżało skórę,, jest dobry płun do higieny intymnej i szampon natei i ten p.łuieżowy ok 5zł ale lepszy od heden shoulders, mydło w płynie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lesiobe
Nie polecam mąki ,innych wyrobów mięsnych poza morlinami .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pizza serowa jest mniaaam, powidła śliwkowe: skład śliwki i cukier, sery, chusteczki dady do pupy dla dziecii schab pieczony, skład miesą, sól i azotym potasu, który jest we wszystkich wędlinach,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jeśli lazania to tylko
z Biedronki. Najtańsza (4,99) i najlepsza! Kupuję też makarony- świderki, penne, są tańsze, niż w innych sklepach, a zdecydowanie lepszej jakości- nie skleja się,nie rozgotowuje na kleistą papkę etc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anka09876767
arto: - praktycznie wszystkie płatki do mleka sa pycha - mięsiwo w sloiku - szprotki podwędzane w oleju mniam - zioła i przyprawy - czekolady Magnetic są rewelacyjne do wypieków podobnie jak margaryna - smietana 12% i 18% mleczna dolina - popcorn do mikrofalówki - paluszki i krakersy pub - pierniczki lukrowane - herbata Remsey - smietanka do kawy w proszku , Ramona? - ręczniki papierowe i papier taoletowy melodia - płyn do szyb - płyn do podłóg - bulki do hot dogów - dżem rapsodia i miody - patyczki i płatki kosmetyczne - chusteczki delikatne też sa ok - tampony sprawdziłam sa podobne do tych z bell i sobie chwalę - te pachnące wkładki chigieniczne też sa fajne i pojedynczo pakowane - wszelkie markowe produkty bo tam są teńsze:D - lody symfonia z bakaliami oraz rożki sa smaczne - karkówka w plastrach surowa - napoj energetyczny - syropy owocowe zwlaszcza malinka i wisnia - kamyczki ze slodyczy i biszkopty - serek tiramisu, feta i ten podobny do almette nie pamietam nazwy - serek homogenizowany z kawałkami kokosa - jogurty z musli i owocami Niewarto: -parówki drobiowe wędzone - serki topione - blade i nie smakują jak ser - udka czy skrzydełka surowe z kurczaka - stanowczo odradzam - chleb ten z ziarnem ma duzo konserwantów - lody opera smakują sztucznie - pierogi z truskawkami sa nadziewane musem a nie truskawkami - sól do kąpieli niebieski barwi wanne ale to nie tylko ten z biedronki tak działa -gotowe dania typu skrzydełka - nieciekawie to wyglada - makaron jest bardzo blady i nienajlepszej jakości - mam na mysli te typowe biedronkowe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
płatki śniadaniowe potwierdzam, jogurty robi dla nich Bakoma, kawy i herbaty Mokate, a paluszki mięsne - Sokołów i to jest smaczne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość import
-przepyszny sok pomarańczowy don Simon! -kiedyś były bardzo dobre Kruszynki (smakowały jak pieguski), ale okazało się, jak je kupiłam ostatnio, że zmienili nie tylko opakowanie i już nie są tak smaczne, Natomiast regularnie kupuję: - przyprawę do kurczaka (bez konserwantów, smak w porządku), - piwo (zależy jakie z lubianych przeze mnie "markowych" jest w promocji - mleko w butelce, masło, czasem mąka - ser żółty w plasterkach (opakowanie rodzinne) - różne "znane" produkty jak olej Kujawski, Kit Kat etc. - wino jeśli jest jakieś w miarę interesujące Nigdy nie kupuję mięs, wędlin, garmażerki, napojów gazowanych, pasztetów i "biedronkowych" piw

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość O właśnie właśnie
Kruszynki! Acha, cenę podnieśli, ale jakość poooooooszła w dół, teraz nie da się tego jeść. Spaprali takie pyszne ciastka. Więcej nie kupię tego paskudztwa. Pewnie z innymi produktami zrobią to samo. Wyższa cena, niższa jakość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wtf ?!
Biedronka to szajs !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zdzichu24pl
szajs to ty ... ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szampon z mentolem
taki przeciwłupieżowy clear cos tam lepszy niz headen sholders ;) w akcie desperacji nabyliśmy szampon z biedronki bo była najbliżej i otwarta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość v jhbhbjhb
paluszki rybne, pyzy z miesem, uszka z grzybami, bardzo dobre - kupuje gdy nie chce mi się robić obiadu poza tym kostka z mintaja, serki wiejskie ze szczypiorkiem 200 gramm a niecałe 1,70 maslanka truskawkowa kawa 3 in 1 orzechowa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TYMBARK FOREVER !!!!! :D
Najlepszy to jest tymbark w butelce 1.75 l za 2.99 ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość w klopecki
ja kupuje" chusteczki higieniczne delikatne mydlo w plynie wklady do zniczy te za 2zl olejowe zelki babka w opakowaniu wkladki na swieta kupilam sobie za 10zl krem do twarzy nivea visage i sol do kapieli z pomarancza -uwielbiam wszystko co pachniepomaranczami:) kiedys kupowalam tam mleko wode jogurty tola

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nyna53
Ja kupuje wiekszość rzeczy w tym duuużo nabiału, polecam masło, serek ziarnisty i żółty, jogurty,serki homo.Pyszne dżemy,słodycze,chipsy.Tylko jednej rzeczy nigdy już nie kupię- żadnych mielonek- kiedyś jedząc taką wyjęłam ze środa pióro(drobiowe)bleee, do dziś mnie skręca:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
masło i ser żółty sa bardzo dobre np liliput z biedronki, cytrusy , czekolada z ryżem prazonym shocco czy jakos tak makaron jest bardzo dobry pastani nie polecam: śmietany i jogurtów sa jakieś takie sztuczne proszku ultra do prania pasztetów w puszkach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czipsy, obojetnie jakie piwo trixx, kosztuje 2zl a smakuje prawie identycznie jak redds papier toaletowy, wkladki w rozowym opakowaniu chusteczki higieniczne platki do mleka jablka 1,5kg za 3zl, bardzo mi smakuja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość skyania
Nie wie ktoś może dlaczego nie ma w biedronce już Malibu, było bardzo tanie 29zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×