Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

_m*

dobranoc...może usłyszysz szept mojego snu....

Polecane posty

zwyczajnie.... a tutaj o uśmiechu zwyczajne będą słowa nikt nie jest tak bogaty by go nie potrzebował do wszystkich, którzy może....... już śmiać się zapomnieli nikt nie jest aż tak biedny by nie mógł się nim dzielić :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie o grzechy mnie pytaj..... co zostało we mnie? ile szczerości tego co już dawno było ile uśmiechów wcześniejszych od myśli ... snu od bólu głowy serca widzącego bez okularów barwy której się uczyłam jak muzyki kamienia wystrzelonego z procy który nie doleciał jeszcze do ziemi...... modlitwy szumiącej jak ogień..... pokazującej mi język po drugiej stronie lampy słów wciąż czujnych..... i tego niewiadomego... co dalej.......... Ksjt

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a_na_na
"Czern oczu jej jak u gazeli A wlosy mgielka sa radosna. I chociaz lezy w swej poscieli Juz na mnie cieplo sie przenioslo Jej delikatnych malych dloni I nozek pieszczotliwe cieplo. I znowu glos jej sie rozdzwonil I szczescie dusze ma urzeklo. Kochana moja powiedz w jakie Krainy Ciebie sny zaniosly? Szczebioce lekkoskrzydlym ptakiem Kwiatek mej duszy,kwiatek wiosny I dom rozwesela,pelen znowu Kazdy kat Toba wypelniony. Kochana tys jest dla mnie slowem Odblaskiem slonca zagubionym. Tys dla mnie wiosna,tys kwitnieniem Tys wierszem mym niedospiewanym Tys mego zycia przedluzeniem Zrodlem radosci nieprzerwanej. k.Amauzolow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jest miłośc trudna jak sól czy po prostu kamień do zjedzenia jest przewidująca niedokładna jak uczeń co czyta po łebkach jest cienka jak oplatek bo wewnątrz wzruszenie jest miłosć wariatka egoistka gapa jak jesień lekko chora z księzycem kłamczuchem jest miłość.... i ta co odejdzie... bo znów NIEMOŻLIWA j.w.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co Ty głuptasie wyrabiasz najlepszego? przykladasz ucho szukasz ręką choć serce wie co teraz a nie wie co potem stajesz na głowie żeby udowodnić zapalasz światło... a trzeba nie widziec nie słyszeć nie dotykać nie wiedzieć .... i dopiero wtedy... j.w.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jest milość za nic nie chce listów spotkań piernika.. ani form wyklepanych ani glosu w telefonie ....zapnij palto.. tak mało potrzeba.. tak mało...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jesli można... to trochę piasku w dłonie... bede sie bawić przesypywaniem go....... wysokie chwile mojego wzruszenia...... rzadkie klejnoty zostawiam TOBIE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
za wszystko…… za wszystko dziękuję za spokój za trwogę za to że nie rozumiem i odejść nie mogę za to że nas łączą niepoznane ręce za jedną jeszcze jesień... by ...pokochać więcej... jw.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tańczą białe łabędzie na chmurach marzeń Twoja twarz w promieniach słońca odcisnęła się w mojej pamięci morza szum fal śpiewa kocham... zbieram na brzegu bursztyny Twoich dobrych słów jesteś moim niebem nadzieją i radością kiedy zamykam oczy budzi się moje pragnienie kiedy kładę się spać usypiam moje lęki pytań o jutro... białe łabędzie nie zadają pytań są sobie wierne na zawsze nasze niebo pozbawione chmur świeci blaskiem zrozumienia nakazy i zakazy stworzyli ludzie….

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
możesz utonąć w moich oczach wachlarzem rzęs zaciśniętych... kolorem oceanu błyszczących możesz.... zaplatać obrączki z mych włosów kolorem zboża malowanych, w ciemności poznawać dotykiem drżących palców możesz mnie kochać... zagubiłam się na dłoniach Twojej Miłości przecinam kartkę papieru zapisaną wyznaniem kaleczę palce... a krople krwi spadają łzami na biel postrzępionych kawałków płaczą ze mną... płacze sufit obumarłymi szczelinami zatartych chwil rozkoszy za oknem... białe obłoki płyną nad ciszą wiatry zrywają skrzydła motylom łapią je w sieć tak jak ja… łapię wspomnienia…

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kicia_
Mruczę dziś kołysankę Cieplutką Ty i Ja I zwijam się w kłębuszek Jak kotka, którą masz Wtulona w Twych ramionach Głaskana i pieszczona Mruczę swą kołysankę Od rana do wieczora I piję białe mleko Rozlane na Twym brzuchu I liżę Twoje ciało Ty drapiesz mnie po uchu Skradam się do ust Twoich Cichutko i drapieżnie Ty patrzysz w moje oczy I mówisz: jakie piękne Brązowe oczy błyszczą W ciemności wokół nas Ja jestem Twoją kotką

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to taka piosenka zyczenie dla kogoś, kto już tu od dawna nie zagląda kiedy mnie już nie bedzie... siądź z tamtą kobietą twarzą w twarz, kiedy mnie już nie będzie. spalcie w kominie moje buty i płaszcz. zróbcie sobie miejsce, a mnie oszukuj mile uśmiechem, słowem, gestem do póki jestem, do póki jestem, to mnie oszukuj mile uśmiechem, słowem, gestem do póki jestem, do póki jestem... płyń z tamtą kobietą w górę rzek, kiedy mnie już nie będzie. znajdźcie polanę, smukłą sosnę i brzeg. Zróbcie sobie miejsce, a mnie wspominaj wdzięcznie, że mało tak się śniłam... a przecież byłam.. no przecież byłam.. a mnie wspominaj wdzięcznie, że tak mało ci się śniłam, a przecież byłam, no przecież.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość można się poryczeć
przy tych Twoich piosenkach Malutka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
---->może pomogę jeszcze koncertowo, specjalnie dla Ciebie.... i kwiaty i :D proszę 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 Nadzieja to plan on ziści się nam przydarzy się na pewno się zdarzy więc uwierz za dwóch ty i twój duch z nadzieją wam będzie do twarzy więc uwierz za dwóch ty i twój duch z nadzieją jest bardziej do twarzy jutro możemy być szczęśliwi jutro możemy tacy być jutro by mogło być w tej chwili gdyby w ogóle mogło być oto jest czas on zmienić ma nas to czas który ma nas zmienić nim zgadniesz jak przeoczysz znak ten znak co jest źródłem nadziei nim zgadniesz jak przeoczysz znak ten znak co jest źródłem nadziei jutro możemy być. . . niech wiara się tli dodając ci sił by na nic nie było za późno lecz traci swój sens gdy głupi masz cel i góry przenosisz na próżno lecz traci swój sens gdy głupi masz cel i góry przenosisz na próżno jutro możemy być. . . 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość joanika
miłość nie jest doskonała!.... gdyby była - nie bolałaby...?????:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość joanika
ja się nie poddaję...... czy szukam?..... nie przyznaję się.....pokazać komuś słabą stronę?......właśnie dlatego boli......... może niech ona sama znajdzie mnie?....:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
joanika dla Ciebie piosenka:) Tak łatwo z rąk wymyka się. Ucieka wciąż, znika we mgle. A ty chcesz na własność mieć. Chcesz zamknąć na klucz. Przed światem schować. Skryć jak skarb, swój prywatny skarb. Niemożliwe. Bo szczęście to przelotny gość. Szczęście to piórko na dłoni, co zjawia się, gdy samo chce i gdy się za nim nie goni. Tym więcej chcesz im więcej masz. Wymyślasz proch, chcesz sięgnąć gwiazd. Lecz to nie to, to nie tak..... Ciągle czegoś nam brak do szczęścia, wciąż nam brak, tak zachłannie brak. Otwórz oczy. Szczęście to ta chwila co trwa, niepewna swojej urody. To zieleń drzew, to dzieci śmiech. Słońca zachody i wschody. Więc nie patrz w dal, bo szczęście jest już obok nas. W zwyczajnym dniu, w zapachu domu, wśród chmur, w ciszy traw. Szczęście to przelotny gość, przebłyskłonecznej pogody. I dużo wie, kto pojął, że szczęście to garść pełna wody..... 👄👄👄 dla KOGOŚ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
joanika dla Ciebie piosenka:) Tak łatwo z rąk wymyka się. Ucieka wciąż, znika we mgle. A ty chcesz na własność mieć. Chcesz zamknąć na klucz. Przed światem schować. Skryć jak skarb, swój prywatny skarb. Niemożliwe. Bo szczęście to przelotny gość. Szczęście to piórko na dłoni, co zjawia się, gdy samo chce i gdy się za nim nie goni. Tym więcej chcesz im więcej masz. Wymyślasz proch, chcesz sięgnąć gwiazd. Lecz to nie to, to nie tak..... Ciągle czegoś nam brak do szczęścia, wciąż nam brak, tak zachłannie brak. Otwórz oczy. Szczęście to ta chwila co trwa, niepewna swojej urody. To zieleń drzew, to dzieci śmiech. Słońca zachody i wschody. Więc nie patrz w dal, bo szczęście jest już obok nas. W zwyczajnym dniu, w zapachu domu, wśród chmur, w ciszy traw. Szczęście to przelotny gość, przebłyskłonecznej pogody. I dużo wie, kto pojął, że szczęście to garść pełna wody..... 👄👄👄 dla KOGOŚ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gołębica
"Myslalam wieczorem, co byloby z Toba beze mnie.Czy naprawde geniusz Twoj milosny nie znalazlby sobie innego ujscia,tak jakby bylo z wielkim mistrzem, ktory w braku srodkow stwarza arcydzielo weglem na murze? Czy tez ja jestem tak scisle zwiazana z Twoim istnieneim, ze nie mogloby mnie nie byc, tak jak nie moglo by byc bijacego serca bez krwi? Pewnie tak. Ja rozumiem to juz teraz dobrze, ze Ty nie jestes cudem w mym zyciu, przypadkiem szczesliwym ,ale wlasciwoscia mego zycia. Ty to ja,to wynik mnie samej, to wszystkie moje upodobania,wartosci,idee,porywy i uparte pragnienia." Maria Pawlikowska-Jasnorzewska

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jestem ..........
jestem głupcem który żyje marzeniami rzucam ci je pod nogi chodź delikatnie bo chodzisz po moich marzeniach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jestem ..........
Wszyscy chcą kochać, choć nie przyznają się. Tak pięknie jak w kinie, jak we śnie. Wszyscy chcą kochać do utraty tchu, zmysły postradać bezpowrotnie... Choćby raz, jeden jedyny raz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a więc jesteś...
nie bój się marzenia się spełniają tam gdzie jesteś posyłam pocałunek przytulam jestem uwierz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jeszcze ciągle...] ja jeszcze ciągle czekam na ciebie a ty nie przychodzisz a jeśli to jesteś przejazdem na dwa dni jak ten fizyk z Moskwy w niemodnym kapeluszu który usmiechnął się do mnie i zniknął na zakręcie białych szyn nie próbowałam go zatrzymać wiedzialam przecież że to nie ty czekam czekam wytrwale tak lekko dotykają mnie dni moja tęsknota jest tęsknotą planet zmarzłych tęskniących do słońca a ty jesteś słońcem które pozwala mi żyć jest znowu wieczór na dachach leży śnieg wąskie wieże kościołów nakłuwają niebo i dni tak lekko biegną nie wiadomo gdzie M.Pawlikowska-Jasnorzewska

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dla .................
Kocham Cię, mój Aniele kochany, Kocham Cię mocnie stale i najtrwalej. Dzięki Tobie znów uwierzyłem, uwierzyłem, że Kochać potrafię. Kocham Cię, Kochać będę i kochać nigdy nie przestane. Przed chwilą się rozstaliśmy, a ja tęsknię, tęsknię jakbym wieki Cię nie widział, jakbym wieki Cię nie słyszał, nie dotykał, nie czuł... Tęsknota jakże silnie ona mnie zżera myśleć o Tobie przestać nie mogę, siedzę i myślę i znów Tęsknię po Tobie. Wiem, że jutro znów się spotkamy, i nic się nie zmieni, znów powiem Kocham Cię najmocniej,najtrwalej,najdojrzalej Jak tylko potrafie, a Ty odpowiesz Kocham Cię Kochanie Moje...! i żyje nadzieją że już na zawsze tak zostanie... Po prostu Kocham Cię Kochanie ! !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chciałabym .....
Chciałabym uciec od Ciebie Jak Kopciuszek I pozostawić jedynie maleńki pantofelek tęsknoty. Chciałabym, żebyś zachował go Na pamiątkę. Mnie nie szukaj bo nie znajdziesz Ja nie istnieję Jak Kopciuszek ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×