Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

_m*

dobranoc...może usłyszysz szept mojego snu....

Polecane posty

Sooooorki za zamieszanie! Słonko utworek ten mam! dostałam:) i thx🌻 tylko myslałam, że to tekt Kiedy Cię spotkam, to Ci powiem że byłaś światłem, moim Bogiem że szmat już drogi przemierzyłem I byłaś wszędzie tam gdzie byłem odległą gwiazdą w sztolni nocy zachodem słońca, snem proroczym przestrzenią serca, której strzegłem jak oka w głowie, dla tej jednej mądrej i pięknej ludzkim prawem ave

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tzn. moim zamierzeń było wysłanie Ci utworu właśnie z tym tekstem, o który Ci chodzi :). I jeśli masz tę moją mp3 z tym tytułem, tekst powinnien być właśnie taki, jaki cytujesz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzięki:D ależ nie , tytuł jest taki jak mówisz:) ale to trochę zmieniona Pawlikowska Miłość....................... Wciąż rozmyślasz uparcie i skrycie Patrzysz w okno i smutek masz w oku... Przecież mnie kochasz nad życie? Sama mówiłaś przeszłego rok. Śmiejesz się, lecz coś tkwi poza tym. Patrzysz w niebo, na rzeźny obłoków... Przecież ja jestem niebem i światem Sama mówiłaś przeszłego roku... Lecz jedno pragnę zapomnieć choć nadal Cię kocham nad zycie Twe piekne włosy i jasne włosy.... Słuchałaś? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
http://www.piosenka.bnet.pl/ave.htm Ave nr 14 to tekst ww. \"Chyba już można iść spać Dziś pewnie nic się nie zdarzy Chyba już można się położyć Marzeń na jutro trzeba namarzyć Tamtą kartkę z wczorajszej nocy Trzeba zmiąć i położyć w koszu I od nowa na nowej kartce Pisać nowy, niemiłosny list do losu Chyba już można... Albo donos napisać na życie Bo należy mu się swoją drogą I podpisać zgryźliwie \"żyćliwy\" Tylko gdzie to wysłać, do kogo Chyba już można... Takie łóżko, a taka dobra rzecz To był świetny pomysł z tym łóżkiem Gdy ktoś chce sobie życie poprawić To wystarczy poprawić poduszkę Chyba już można...\" dobranoc ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
\"Daj mi siebie... nie w marzeniach, nie w myślach Daj mi siebie... w słońcu, wietrze i gwiazdach Daj mi siebie... nad jeziorem, które łuską błyszczy Daj mi siebie... w morskiej toni i wśród lasu ciszy Wśród burz szalejących, błyskawic i gromów Z daleka od świata i od ludzkich domów W tornadzie i bryzie lekkiej U stóp gór, gdzie strumień wypływa Daj mi siebie... Z radością, otwórz serce swoje Splączmy nasze ciała, przytulę się do Ciebie Bądźmy jak powoje Daj mi siebie... Przez chwilę bądźmy ze sobą tylko we dwoje...\"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kalinka336
podnocze ten ciekawy temat zeby nie przepadł w tłumie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ****************************
jestem za...:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość .*
Śpisz pięknie tak Po kątach cisza gra Szkoda słów... Resztę dopowie księżyc Śpisz, staram się Oddychać szeptem Pościel jeszcze pachnie Ogniem naszych ciał Kiedyś znajdę dla nas dom Z wielkim oknem na świat Znowu zaczniesz ufać mi Nie pozwolę Ci się bać Kiedyś wszystkie czarne dni Obrócimy w dobry żart Znowu będziesz ufał mi Teraz śpij... Wiem, dobrze wiem Potrafię ranić tak jak nikt, przykro mi Nie wiem co robić, gdy płaczesz Już nie śmiejesz się - jak kiedyś Wszystko jest inaczej... Kolejny raz proszę Cię o ostatnią szansę Tak pięknie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wierzę w to, że wszystko było już, pozwólcie mi na jeszcze parę róż: Jeszcze tylko raz pokochać, ach, jeszcze jeden raz! Nie pragnę wciąż królewną z bajki być, lecz serca dzwon niech nie przestaje bić. Jeszcze tylko raz pokochać. ach, jeszcze jeden razi W tę nową miłość pobiegłabym tak, jak rusza w drogę księżyc i ptak, tę nową miłość umiałabym wziąć, tak jak się bierze rumianki do rąk. Nie wierzę w to że prześnił się mój czas, pozwólcie mi na jeszcze parę gwiazd: Jeszcze tylko raz pokochać, ach, jeszcze jeden raz! Jeszcze tylko raz usłyszeć szalony serca głos, a potem - wielką ciszę, a potem - noc... A.Osiecka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lubię tęsknić wspinać się po poręczy dźwięku i koloru w usta otwarte chwytać zapach zmarznięty lubię moją samotność zawieszoną wyżej niż most rękoma obejmujący niebo miłość moją idącą boso po śniegu Halina Poświatowska

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochaj mnie...., pieść mnie... Muśnij szaleństwem... Oczaruj dotykiem.... Nazwij \"Maleństwem\"... Obudź ten żywioł, który drzemie we mnie... A ja udowodnię, ze nie nadaremnie.... Oddam Tobie rozkosz, jakiej nie zaznaleś... Sex namiętny, dziki-takiego nie miałeś... Tyle nasze oczy, dlonie obiecują... Po każdym skrawku skóry nawzajem wędrują... Nasze ciała, jak magnez-w jedno się polączą... Z tego szaleństwa będzie tak gorąco... Bo w Nas, zapamiętaj, już na zawsze gości... Eksplozja miłości i dzikiej namiętności...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To byla zima ...zimowe wieczory ...tęskne spojrzenia i ma dlon w twej dloni...Rozwiany szalik ,we wlosach snieg........Czy bedzie jeszcze zima?? ,,...... TAKA juz chyba nie...:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Już wiosna Dla ciebie..- my... Opuszkami palców, namiętnie szalejesz po moim ciele Dotykasz zakamarków duszy Delikatnie łaskoczesz Twoje ciało faluje, jak tafla wody musnieta podmuchem wiatru Czuje twój dotyk, przeszywajacy dreszcz namiętnosci Widzę czerwień krwi mdlejaca w ukryciu Powietrze zastyga jak martwe Pojawia się chwila zawstydzenia, pocałunek niepewnosci Zagubieni we własnych sercach, w obłędzie szczęscia-szukamy wciaż drogi Spowitość nocy,zakrywa nasze zmęczenia Unosi się woń naszych gorejacych ciał Złaczeni w jedna całosć, toniemy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wciąż jesteś przy mnie. Wszelki dźwięk i ruch tak zwykły, jak schylenie czoła ku rękom, trzepot powiek i cichy uśmiech zamyślenia - to jesteś ty. Milczenie ust, puls serca i pieszczota dłoni nie chwycą ciebie, ani słowo, które w przemożny rośnie rytm i jakby falą i ciemnością ogarnia mnie... Więc smutek, gorycz, tęsknota - czyż naprawdę jestem struną, na której ból mijania w dźwięk się przewija? Tylko jedna ty, kiedy schylasz się nade mną uważnie patrząc w moje oczy, uciszasz drżenie i mój ból, i chociaż ciebie nie ogarnę słowem i gestem, jest mi dobrze i mówię ci po prostu: jesteś...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochaj mnie...., pieść mnie... Muśnij szaleństwem... Oczaruj dotykiem.... Nazwij \"Maleństwem\"... Obudź ten żywioł, który drzemie we mnie... A ja udowodnię, ze nie nadaremnie.... Oddam Tobie rozkosz, jakiej nie zaznaleś... Sex namiętny, dziki-takiego nie miałeś... Tyle nasze oczy, dlonie obiecują... Po każdym skrawku skóry nawzajem wędrują... Nasze ciała, jak magnez-w jedno się polączą... Z tego szaleństwa będzie tak gorąco... Bo w Nas, zapamiętaj, już na zawsze gości... Eksplozja miłości i dzikiej namiętności...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
\"Daj mi siebie... nie w marzeniach, nie w myślach Daj mi siebie... w słońcu, wietrze i gwiazdach Daj mi siebie... nad jeziorem, które łuską błyszczy Daj mi siebie... w morskiej toni i wśród lasu ciszy Wśród burz szalejących, błyskawic i gromów Z daleka od świata i od ludzkich domów W tornadzie i bryzie lekkiej U stóp gór, gdzie strumień wypływa Daj mi siebie... Z radością, otwórz serce swoje Splączmy nasze ciała, przytulę się do Ciebie Bądźmy jak powoje Daj mi siebie... Przez chwilę bądźmy ze sobą tylko we dwoje...\"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Z u z k a
Jest mi dzisiaj źle bardzo, jest mi bardzo smutno:( myśli mam zwiędłe, chore, jak kwiaty na grobie, że dniami wisi niebo niebo niczym szare płótno. Nie mogę dziś cię kochać i myśleć o tobie (...) Wiem teraz; to jest jasne jak słońce na niebie, I musi konać serce pod ciężką żałobą Bo nigdy cię nie wezmę na wieczność dla siebie Ty nigdy mną nie będziesz, a ja nigdy Tobą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chciałoby się w twoich ramionach być zawsze o świcie wołać, krzyczeć i płakać, milczenie im szkodzi bladość jest teraz zwiastunem tęsknień tych licznych kiedy zaduma myślą gna od ciebie bez końca jak obłok na wietrze prawdy własnej się boję życia kolejnych zawirowań niepokój roztargnienie sieje stają jak żywe szare oczy pełne zdziwienia, zachłannie połykają radość pośród ciszy pełnego porywów, dążenia do szczęścia, wiecznej pochodni w piersiach sam tłumaczy uczucia, słowo po słowie rozbudza iskry w rozciągniętym zmroku chwilą w której uśmiech ozłoci nam usta staniemy się sobie potrzebni za ten uśmiech mogę pokochać bo daje siły i wprowadza harmonię

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miło, że zagladacie :) to może teraz ja coś dam. Pożądanie Daj mi patrzeć na twe ciało skąpane w księżycowej poświacie Daj mi patrzeć na nie przez wieczność zamkniętą w sekundy ułamku Pozwól mi patrzeć na ciebie w blasku księżyca na twą kryształowo-białą skórę na tą diamentowo czystą Niech ten jeden raz mogę zobaczyć bez przeszkód twe ciało w świetle gwiazd Niech twe ramiona oplotą mą szyję ten jeden raz nie powstrzymuj ich pozwól mi poczuć ich gładkość zapach wiatru… Nim księżyc zgaśnie daj mi swe ciało na chwile krótką na wieczność…

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czesc maalutka...
myslalam ze ty juz tu nie bywasz, 🌼 za wytrwałosc:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja bylam tu ostanio
jakis rok temu:-) buzka Maalutka;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...zaś świtem będzie mnie budził gest Twoich bioder wsłuchanych w moje pośladki i... Twoje wycelowane oczy jak dwa spragnione lustra,a w nich moje niedospane piersi...rozłożone bezradnie, nieporadne, czekające...by Twój język stopił się w nich jak...kostka cukru w mocnej, gorącej kawie... Twoje wargi na cięciwie mojej szyi, naprężone...parafraza moich łakomych ud... ...i ja... ...rozbudzona wilczyca, zdyszana, jeszcze przyczajona, ale już gotowa na... ...Ciebie... ...zaś za dnia myśli moje będą się myśleć o dusznym prześcieradle ze śladami mokrego jęku i będą się tęsknić za giętkim horyzontem Twoich pleców... ...zaś wieczorem...Kochany, wypijemy na ganku spokojną herbatę. :):):)S...pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
obiecywałam niebo ale to nieprawda bo ja cię w piekło powiodę w czerwień - ból nie będziemy obchodzić rajskich ogrodów ani zaglądać przez szpary jak kwitnie georginia i hiacynt my - położymy się na ziemi przed brama czarciego pałacu zaszeleścimy anielsko skrzydłami o pociemniałych zgłoskach zaśpiewamy piosenkę o ludzkiej prostej miłości w promyku latarni świecącej stamtąd pocałujemy się w usta szepniemy sobie - dobranoc zaśniemy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×