Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość beata herbata

mąż kasuje numery w swoim telefonie

Polecane posty

Gość bylaa
*zużytą ;p wybaczcie błąd ale robie obiadek :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bylaa
dobry pomysł ;) ja -dolnyśląsk;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny, miłego weekendu:) do Beatki: mam nadzieję, ze nieporozumienia z mężem wyjaśnią się szybcutko życzę powodzenia! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A swoją drogą WALNIETA to mądra z Ciebie babka, trzezwo myślisz, podziwiam Cię. Ja jeśli chodzi o mnie to nie potrafię trzezwo myśleć, innym umiem doradzać, a jak sama mam problem to jakoś mi się umysł zamyka. Ale napisz co bys Ty zrobiła, jak pisałaś, że dawno byś rozniosła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to ze beata jest z warszawy , moze jakaś pomoc na miejscu by sie jej przydała bo na razie to tylkko gadanie a tu trzeba przejść do czynów - 13 stron gadania starczy - mi sie znudziło. Chyba ze wymiękacie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość obserwator_
Hej hej balonik nie odfruwaj .:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
beata................. ja niestety nie potrafię powstrzymac emocji...... i moj eybuch byłby krotki...niestety potem rozryczałabym sie ....ja płacze nawet z nerwow, płacze jak zobaczę kota rozjechganego na jezdni...:( to jest moja wada....często płaczę też ze śmiechu:):):) Ten anonim musi być bardzo tajemniczy a jednocześnie poważny i stanowczy!!!!!!!!! Nie moze popelnic gafy bo jesli tak to ona sie skapnie!!!!! Ja kiedys udawalam babkę z banku i dzwonilam do meza mojej kolezanki... do tego co wam opisywalam wczoraj.... On wziął kredyt ina auto i wmawiał mojej kolezance ze zapłacił gotowka a do niej do domu rachunki przychodzily.... hahahahahaha Zadzwonilam do niego z kom dalam na głosnomowiacy i ze stacjonarnego moja kolezanka słuchała co on i co ja gadam...... kobietka po 30 stce a on mowi: tak ,zaplacę raty ale prosze do zony nie dzwonic bo ona jest bardzo chora..i jest po 2 zawałach:):):):):):) buahahahahahahahaha a ona zdrowa jak ryba...no tylko po tym co usłyszała o mało na zawał nie padła...:) dobre no nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
balonik miłego weekendu:) ja Gorny Śląsk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
aaa ten od mojej kolezanki tez często do warszawy na \"służbowe weekendy\" jezdzi:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a.a
uważam że powinnaś porozmawiac z męzem on ci powie o co chodzi. obserwuj go uważnie zobacz jego reakcje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość obserwator_
do Ciotki; Tak Ciotka jestem szpiegiem umysłów niewieścich .Pobyt na tym forum traktuje tylko ,jako forme poznania zachowań kobiet w róznych sytuacjach .Chcę zobaczyć do czego są zdolne i jakimi metodami mogą się posługiwać ,abstrachując od słuszności przesłanek które je skłoniły. Natomiast mój osobisty pogląd na tę sprawe jest identyczny z wypowiedzią -przystopuj-,z poprzedniej strony .:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
skoro nie powiedział do chwili obecnej....to niby dlaczego miałby powiedziec teraz...?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bylaa
Wrocław;) Wow, Walnieta klaniam sie ;) swietna akcja !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cholera go wie z kim on jezdzi, nigdy nie sprawdzałam, nawet nie wiem czy jezdzi w te miejsca co mówi, nie kontrolowałam, pełne zaufanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
poza tym jak byłam mała chciałam zostać policjantką:):):):):p ponoc za duzo czytam kaeterię i stad ta moja wyobrażnia:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
raz czy dwa to wim, że byli razem na jakimś apotkaniu, ale to był jednodniowy wyjazd, a tak to nie wiem, nie powiedziałby mi, że z nia gdzieś jedzie. Pracują w jednej firmie i zawodowo kontaktują się często więc jakby razem chcieli sobie wyjeżdżać to nie byłoby problemu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
beata, a ty juz wisz co zrobisz z uzyskaną wiedzą - tzn. co jeśli to prawda, a co jeśli to twoje przewrażliwienie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×